Як може вплинути на людину екстремізм та в чому небезпека ісламських сект!

24 ноября 2021, 11:05
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
12
Як може вплинути на людину екстремізм та в чому небезпека ісламських сект!

Обережно секти!

Проаналізувавши певні матеріали в мережі інтернет та провівши окрему роботу з метою вивчення саме ісламізму та наближених до неї радикально налаштованих організацій в тому числі іудейських сект, було зроблено певні висновки про які хочеться розписати в даній статті.

Враховуючи сучасне суспільство багато хто чув про таку течію як Іслам, але це і близько не відноситься до ісламізму.

Тож, що таке ісламізм? В цьому контексті важливо не плутати іслам та ісламізм. Іслам – це релігія, яка не терпить та не виправдовує насильства. Натомість ісламізм – це сучасна політична інтерпретація ісламу, побудована на вигаданих міфах ідеологія. Вона ставить на меті побудову держави та суспільства на основі норм ісламу, тобто такий політичний порядок, який, на думку ідеологів, походить з волі Аллаха.
         Також, небезпечним суспільним явищем являється і сектанство. Сектантство – одна з основних небезпек, що чатують на сучасну людину, особливо підлітка. Насамперед від цієї напасті страждають молоді люди від дванадцяти до шістнадцяти років, однак і дорослі дуже часто потрапляють у лапи різних проповідників. Хочу наголосити про одну із таких сект,як Лев Тагор (Лев Тахор). Лев Тахор - група хасидів. Його назва, що означає «чисте серце», походить від Псалмів (51, 12): «Створіть у мені чисте серце, Боже; і відновити непохитний дух у мені ». У власних публікаціях група вважає за краще напівашкеназьке відображення свого імені Лева Тохора. (Якщо не вказано інше, ця стаття транслітерує івритські слова відповідно до вимови сучасної єврейської мови.)

Екстремістську ультраортодоксальну єврейську секту було засновано в Єрусалимі 40 років тому Шломо Хелбранцем. Секта підтримувала радикальних ісламістів та терористів, рятуючись від ізраїльського суду послідовники Гельбранца втекли до Канади, потім перебралися до Сполучених Штатів і скрізь мали проблеми із законом. Секта займається викраденням людей та практикує «дитячі шлюби», коли на дівчинці-підлітку одружується дорослий чоловік.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.