Війна проти Польщі та Балтії. Союз Путіна – Меркель – Байдена

18 ноября 2021, 11:39
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
96
Війна проти Польщі та Балтії. Союз Путіна – Меркель – Байдена

Напад на Польщу та Прибалтику був просто неминучий. Спочатку була Молдова, потім – Грузія, потім – Україна, а зараз, наприкінці 2021 – го, Польща та Прибалтика. Далі будуть Балкани, "Вишеград".

Напад на Польщу та Прибалтику був просто неминучий. Це абсолютні правила силової політки. Спочатку була Молдова, потім – Грузія, потім – Україна, а зараз, наприкінці 2021 – го, Польща та Прибалтика. Далі будуть Балкани та країни «Вишеграду».

Після історичного аншлюсу «4 листопада», зник буфер між Росією та Польщею із Балтією. І кремлівський монстр збагнув, що будь-яка затримка може йому дуже дорого коштувати. І Путін надав наказ на початок війни.

Зараз зрозуміло лише одне – Кремль та кремлівський диктатор не відступлять, а будуть лише наступати. Вони не відступили, ані у Придністровї, ані в Грузії, ані, тим більше, в Україні. Так чому Путін повинен відступати від кордонів Польщі, Литви та Латвії? Щодо Естонії у Кремля та Лубянки  свій персональний «підхід». Запитайте у Антона Вайно, він із радістю поділиться.

Анджей Дуда був абсолютно правий, відмовившись зустрічатися із путінської соратницею Меркель, коли та заявилася до Варшави із «прощальним» візитом. До початку війни тоді залишалося лише два місяці. Ми не знаємо, чи володів польський президент даними, що війна вже незабаром? Але, Анджей Дуда знає, що Меркель – це ворог. Такий самий ворог, як і Путін, як і Лукашенко.

Що, хтось ще забув про те, як мільйони монстрів, бандитів та терористів хлинули в Європу восени 2015-го? Ту орду зупинила Угорщина. А орда йшла навалою на Європу за закликом путінської соратниці Меркель. А дикунів та монстрів підвозили до угорського та хорватського кордонів автобуси із російськими водіями. Так Путін рятував свого союзника у Дамаску – аль-Асада. Й врятував таки.

Зараз монстри, бандити та терористи не йдуть. Їх літаками доставляють до Білорусі, а далі – на кордони, у бій, на війну. А попереду – жінки та діти. Типова тактика НКВД/ КГБ. А якою ця тактика може бути ще? А позаду – заградзагони з армій Росії та Білорусі.

Те, що Польща не відступить, було зрозуміло. Полякам треба припинити казати про те, що вони захищають кордони ЄС та НАТО. Польщі треба казати єдине: «Ми захищаємо свою Батьківщину від агресії та від ворогів. Хто хоче, боріться із нами». І треба прямо називати ворогів – Путін, Лукашенко, Меркель, Байден.

Те, що Меркель буде підступно діяти проти Польщі та Балтії було цілком зрозуміло. І війна розпочалася тоді, коли перебування путінської подруги у владному берлінському кабінеті може завершитися через лічені тижні. Ось де коріння цієї гидотної та чергової зради Меркель та її берлінських холуїв. Але, стоп, про яку зраду Меркель йде мова взагалі, коли Меркель – це ворог? Це не зрада Польщі, не зрада Прибалтики, не зрада України. Це війна Путіна та Меркель проти них.

А якщо нова коаліція у ФРН не утвориться, що тоді? Дійсно, занадто нахабно та відкрито агресивно поводить себе колишня головна комсомолка ГДР. Невже вона знає, що нового уряду у Німеччині не буде? Або, навпаки, знає, що буде. У будь-якому випадку, вона безумовно виконує всі накази, які отримує із Кремля, Сочі та Лубянки.

Варшава не повинна відступити, тому що це буде абсолютна катастрофа, як для Польщі самої, так і для Прибалтики, України та далі за списком. Варшава знає, що Берлін – ворог, ЄС – паралізований та, фактично, зрадив, НАТО – паралізовано та, фактично, зрадило, як Польщу, так і Балтію. Іншого просто не могло бути. А у Білому домі – «президент- крадій» Сплячий Джо, соратник та ставленик Путіна, Сі, Меркель. І Байден ненавидить Польщу. Тому, Варшава повинна чітко сказати Берліну: «Заспокойтеся зараз! Або армія Польщі через тиждень буде у Берліні». І ніхто ФРН не допоможе, навіть союзники із Москви. Навіть Сплячий Джо.

Перший етап війни завершився. Навряд чи, можна було припустити, що Путін вірив у те, що вдасться окупувати хоча б частину Польщі. Зараз, як виглядає, повинно розпочатися справжнє дійство за напрямком головного удару – Прибалтика. Читайте лютневу, блискучу, доповідь Шведського оборонного дослідницького агентства (FOI).

Ми не знаємо, скільки часу залишилося? Можливо, що його не залишилося взагалі. Але, якщо це остання спроба, то її треба використати, щоб потім не карати себе. Як, виглядає, окрім утворення військового союзу Польща – Україна – Литва – Латвія, не залишилося нічого. І не забути в останній момент про Британію. А також про Президента США Дональда Трампа.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.