Напад на Польщу. Аншлюс Білорусі. Путін, Байден, Меркель

12 ноября 2021, 12:16
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
3180
Напад на Польщу. Аншлюс Білорусі. Путін, Байден, Меркель

А головний напрямок удару зараз, наприкінці 2021-го, звичайно, що не Польща, а Латвія та Литва. І на допомогу не прийде ніхто.

Десять місяців тому, у лютому 2021-го, Шведське оборонне дослідницьке агентство (FOI) оприлюднило свою блискучу доповідь. У доповіді – розвиток війни Росії проти Прибалтики.  Ще є час прочитати її. А, можливо, що часу вже і немає.

Сплячий Джо ненавидить Польщу. Він дико ненавидить нинішній правий уряд Польщі та президента Анджея Дуду особисто. Але, головне та ключове, що окупант Білого дому Джозеф Байден ненавидить Польщу, як таку.

Тепер зрозуміло, чому цей лівий маніяк Байден, як тільки окупував Білий дім, віддав наказ на припинення переміщення американських військових підрозділів із ФРН до Польщі? Його кремлівський соратник був задоволений. Це також була плата Кремлю за допомогу у захопленні влади у США. Перед цим, Сплячий Джо віддав на поталу Путіну та його кремлівській зграї START – III.  

Майте на увазі, що саме на території Польщі розміщений батальйон США під командуванням НАТО. І жодних сумнівів у тому, що Білий дім віддасть наказ, або вже віддав його, щоб цей батальйон ніяким чином не допоміг Польщі.

А на території Литви – такий самий батальйон, але під командуванням Німеччини. Доля того батальйону зрозуміла й вона, ця доля, не повинна нікого хвилювати. А ось доля Литви…

Ця війна тривати довго не буде. Польща, можливо, вистоє, можливо, шо й н?. Ніхто Польщі не допоможе. Та чи допомогла Польща Україні у війні проти Путіна та Росії на протязі цих довгих восьми років? Так чому ми повинні допомагати Польщі? Умова повинна бути одна: Україна допоможе Польщі силою лише тоді, якщо Польща погодиться допомогти Україні також силою.

А чи жалко Прибалтику? Так, ми схвильовані, занепокоєні та стоїмо поруч із Латвією, Литвою та Естонією. Це наша щира допомога балтійцям. Точно така, яку вони надавали нам із перших днів вторгнення Кремля в Україну. А головний напрямок удару зараз, наприкінці 2021-го, звичайно, що не Польща, а Латвія та Литва. Рига та Вільнюс протримаються, максимум, добу. І на допомогу не прийде ніхто.

А що ж з Естонією? Як виглядає, Естонія зрадила навіть своїх прибалтійських сусідів. Та справа не у можливій зраді. Естонія – це унікальна справа для Кремля та найвищих кремлівських чинників. Антон Вайно – багаторічний керівник адміністрації Путіна. Антон Вайно – онук першого секретаря ЦК Естонської Комуністичної партії до 1988 року. Зараз онук дуже близький до реалізації завітів свого діда.

За останніми даними, з військового аеропорту біля Пскову повинно, або вже розпочалося перекидання російських військ до Гродно літаками ІЛ-76. Тими ж самими ІЛ – 76 перекидалися російські солдати для захоплення Криму. А Гродно поруч із польським та литовським кордонами. А поруч ключове та стратегічне місце – Сувалський перешийок. Якщо Путін захопить Сували, тоді все може бути завершено, фактично, не розпочавшись.

Це ж було так просто – напад на Польщу, а далі на Балтію, не міг не розпочатися після 4 листопада 2021 року. Аншлюс Білорусі – це дійсно історична подія. Можливо, що Кремль й зупиниться зараз. Це дійсно грандіозно – без жодного пострілу, без жодної втрати, окупувати Білорусь. Але, навіщо Путіну зупинятися? Таких історичних можливостей може не бути дуже довго. І онук Вайно благає. І Прибалтика беззахисна. І головне, що у Білому домі та у канцелярії в Берліні – найближчі і багаторічні соратники та партнери, Джозеф Байден та Ангела Меркель.

«Президент - крадій» Байден просто мовчить. Він памятає, як президент Польщі Дуда хотів назвати американську військову частину у Польщі «Фортом Трампа». Зараз цей лівий екстреміст та кремлівський холуй здає Польщу на поталу. Гроші за «Північний потік» він отримав.

А брудну роботу виконує колишня німецька комсомолка та, скоріш за все, агент ШТАЗІ, Ангела Меркель. Вона виконує все, що наказує Кремль, Лубянка та її найближчий соратник, полковник КГБ Путін. Гроші за «Північний потік» вона також отримала. Зараз Кремль наказав їй заблокувати нові санкції ЄС проти режиму Лукашенко. Та правда полягає в тому, що санкції зараз – це вже ніщо. Вони й так були ніщо, а зараз й поготів.

А де НАТО? Хочеться все ж таки вірити, що офіційна Варшава, після завершення «термінового» засідання Північно-Атлантичної Ради, зрозуміло «де НАТО». І це також на виконання наказу від Кремля та Путіна Меркель, а також, можливо, що й Макрону.

Війська Росії рушили до кордонів Білорусі із Польщею, Литвою та Латвією. Стратегічні бомбардувальники у повітрі над Білоруссю. Елітні російській війська перекидаються до Сувалського перешийку. Цю пекельну машину вже не зупинити. У Варшаві, як виглядає, це нарешті збагнули.

Президент Польщі Дуда віддав наказ на приведення Війська Польського до стану найвищої бойової готовності. Вільнюс та Рига заклякли у жаху. На допомогу ним ніхто не прийде. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.