Байден, Путін, Нуланд, Бернс. Кремль

7 ноября 2021, 19:37
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
116
Байден, Путін, Нуланд, Бернс. Кремль

Сплячий Джо наказав Нуланд та Бернсу погодитися на всі вимоги та забаганки Кремля та Луб’янки. Першою в списку – Україна.

Найближчий соратник та ставленик Путіна – Сплячий Джо, виконав все, що від нього вимагалося Кремлем та Лубянкою, як плата за окупацію Білого дому.

«Президент - крадій» Джозеф Байден, як тільки проник до Овального кабінету, продовжив START III. Одного цього вже було б цілком достатньо, аби задовольнити хижацьки апетити Путіна та його зграї. Але, лівий екстреміст Байден потім здав на поталу Ємен, Сирію та найбільш брутально – Афганістан.

Цей лівий маніяк та його зграя вже навіть і не згадують про Білорусь. А Білорусі після 4 листопада 2021 року, фактично, вже не існує. Та більше того, Путін, в угарі вседозволеності, змусив мінського монстра підписати ще й «спільну військову доктрину», тим самим узаконивши військову окупацію Білорусі. Абсолютне мовчання Білого дому – це також плата за тотальну підтримку Сплячого Джо з боку Кремля, Лубянки та Путіна рік тому.

А «Північний потік» - це гроші, гроші на трьох – Путіна, Байдена та Меркель. І, можливо, ще на когось. Тільки лівий маразматик Байден абсолютно не розуміє, що «Північний потік» для Кремля – це виключно інструмент для перекроювання цілої геополітичної архітектури Європи. Хоча він абсолютно за таке перекроювання. Він, Байден, бажав цього завжди. Ще тоді, коли у серпні 1979 року їздив до свого друга – Генсека Леоніда Брежнєва. Тоді Сплячий Джо «продавав» Америку разом із Джиммі Картером за SALT II, а зараз Сплячий Джо продав Америку сам за START III.

Це було абсолютно зрозумілим, що перший етап розрахунку Байдена із Путіним завершився й що наступає другий. Як виглядає, вони хотіли особисто затвердити цей план та графік його виконання у Римі, на ідіотичному збіговиську G20. Може хтось ще памятає про це, воно ж завершилося лише тиждень тому? Але, кремлівський хазяїн та головний китайський комуніст вирішили, що G20 – це вже не їх рівень. Жорстка правда нинішнього геостратегічного сьогодення мовить сама за себе – Путін та Сі праві.

Сплячий Джо все збагнув. Саме тому миттєво до Москви рушили Вікторія Нуланд, а за нею - Уїльям Бернс. І та тварь Нуланд, яка залита українською кров’ю, і Бернс, який має найтісніші стосунки із Кремлем та Луб’янкою, були у Москві лише із однією місією – узгодити другий етап розрахунків Байдена із Путіним. Не вірте жодним словам, що Нуланд та Бернс вели мову про щось таке, що було б в національних інтересах США. Вони вели мову лише про здачу Путіну всього того, що він забажав. Причому аванс він вже отримав – Молдова.

Не вірте жодним рядкам повідомлень, які синхронно «злили» Вашингтон та Москва до CNN та кремлівським рупорів. CNN – “Clinton Network News”, а Бернс та Нуланд – це найближчі соратники Злодійкуватої Хілларі. І саме Бернс був призначений Хілларі на посаду заступника держсекретаря, коли сама Хілларі оголосила про «перезавнтаження». А до того моменту, Уїльям Бернс де був? Правильно, послом США у Росії. А де Бернс був потім, після Хілларі? Правильно – знову першим заступником держсекретаря при Керрі. Джон Керрі – найближчий соратник та особистий друг Сергія Лаврова. А де  Бернс був після 2015 року? Теж правильно – керівником крайнє лівого, про-соціалістичного Фонду Карнегі. А зараз цей Уїльям Бернс призначений соратником та союзником полковника КГБ – Байденом, директором ЦРУ.

А чоловік мерзоти Нуланд – Роберт Каган, довгі роки працював де? Правильно, у ліво-екстремістському Фонді Карнегі. Правда до того, як туди заявився Бернс, але це нічого не змінює. Зараз Каган входить до групи радників Держдепу. Нормально, його жінка – Вікторія Нуланд – заступниця держсекретаря, а її чоловік – Роберт Каган, член групи радників того ж самого Держдепу. Це важливо, але не головне. Головне, що Нуланд – це політична подруга Суркова. Далі продовжувати немає жодного сенсу.

Сплячий Джо наказав Нуланд та Бернсу погодитися на всі вимоги та забаганки Кремля та Лубянки. Першою в списку – Україна. Ще раз – на руках Нуланд дуже багато української крові. Тому це чудище готове на все. Памятаєте про гроші за «Північний потік»? Вкрай не виключено, що Вікторія Нуланд отримала свою долю. Далі у списку Кремля – Прибалтика та Польща. Для банди Путіна цього поки що досить.

І всі страшено поспішають. Страшено. Після арешту Ігоря Данченко вони будуть поспішати ще більше. Нуланд в істериці. Наступною Данченко може назвати саме її. Або, можливо, Александру Халупу.

Після 8 листопада Москва розпочинає закачування свого газу до сховищ у Європі. Це, можливо, і є «час X». Що ми знаємо точно, що два покидька та монстри – Путін і Байден домовилися, виключно на умовах Кремля. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.