Let’s Go Brandon! Вірджинія. Погром Байдена – Обами

4 ноября 2021, 11:23
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
66
Let’s Go Brandon! Вірджинія. Погром Байдена – Обами

Рівно через рік після захоплення Сплячим Джо та його клікою Білого дому, Вірджинія влаштувала погром цьому ліворадикальному маразматику та маніяку.

Рівно через рік після захоплення Сплячим Джо та його клікою Білого дому, Вірджинія влаштувала погром цьому ліворадикальному маразматику та маніяку.

Джозеф Байден рік тому набрав у Вірджинії на десять відсотків голосів більше, анж Президент США Дональд Трамп. Тому він та його банда були абсолютно впевнені, що їх ставленик – колишній губернатор штату спокійно виграє. Та безумна банда лівих маніяків Байдена – Харріс – Обами не збагнула нічого, тому що навіть не могла уявити, як зненавиділи їх американці лише через рік. Президент Трамп їх попереджав, що із старим маразматиком Сплячим Джо буде погано. Але, мало хто міг передбачити, що буде так погано.

Вірджинці виявилися на передовій у битві за майбутнє своєї країни. Ми не знаємо, як повели б себе виборці штату, якщо б республіканці виставили іншу кандидатуру, аніж Гленн Янгкін. Та треба говорити всю правду: Гленн Янгкін – це кандидатура Дональда Трампа і саме ця кандидатура перемогла.

З 2009 року у Вірджинії хазяйнували демократи. Та терпець у мешканців штату був небезмежний і він увірвався зараз, восени 2021-го. У вірджинців, в принципі, зараз хотіли забрати все – від права вибору до особистої свободи. Та останньою краплею, яка змусила вірджинців остаточно прокинутися, стало бажання лівих маразматиків на чолі із Сплячим Джо забрати свободу у їх дітей. Одразу після оголошення перемоги, новообраний губернатор Янгкін заявив, що вибори виграли батьки дітей Вірджинії.

Це були абсолютно дві різні планети – кампанія ставленика лівої зграї МакАліффа та кампанія ставленика консервативних республіканців Янгкіна. Всі чудово розуміли, що мова вже не про Вірджинію, а про саме майбутнє США. Коли за два тижні опитування почали вказувати на різку зміну ситуації на користь ставленика Дональда Трампа, в страшну гру відкрито вступила всі главарі безумної кліки – Байден, Обама та Харріс. Вони всі особисто прибули до Вірджинії та закликали виборців підтримати МакАліффа. Та робили лише гірше. Коли за лічені дні стало очевидним, що їх креатура програє, зробити нічого було вже неможливо.

В принципі, повторилася ситуація із президентськими виборами 2016-го, коли та ж сама зграя була переконана у перемозі Злодійкуватої Хілларі, але в ніч підрахунку голосів вже тоді не змогла нічого сфальсифікувати. Як ця зграя зробила рік тому, у листопаді 2020 – го. Тепер у Вірджинії все повторилося.

Удар, який нанесли вірджинці Байдену, страшної сили. Цей покидьок, який захопив владу у країні, став, фактично, «кульгавою качкою» вже на перший рік перебування в Овальному кабінеті. Та ключове, що він там перебуває нелегально. Тому погром у Вірджинії ще більше налякав цього окупанта Білого дому.

Ситуація для кліки Байдена ще гірша, беручи до уваги, що перемогу також здобула чорношкіра права республіканка, яка стала лейтенантом-губернатором штату. Тобто вся влада Вірджинії опинилася в руках республіканців і не просто республіканців, а правих республіканців.

Сплячий Джо та його зграя мовчать. Він вночі, коли йшов підрахунок голосів, повернувся із ідіотського зібрання у Глазго, де, переважно, зібралися такі ж самі ліві маразматики та маніяки, як й він самий. Сплячий Джо повернувся в країну, яка почала відверто його ненавидити. І це лише початок.

Ще невідомо, що все ж таки станеться у Нью-Джерсі також на виборах губернатора? За всіма ознаками там йдуть вкрай важкі фальсифікації. Як виглядає, демократична зграя штату хоче повторити те, що трапилося рік тому на президентських виборах та затаскати республіканського кандидата по судах.   

Байден у смертельній агонії. І тому він особливо небезпечний. Він та його банда після погрому у Вірджинії не зміняться абсолютно, але можуть стати ще гіршими та небезпечнішими. Наївні сподівання тих, хто вважає, що тріумф у Вірджинії стане гарантією тріумфу через рік на проміжних виборах до Конгресу. Цю зграю Байдена треба знищувати зараз.

Let’s Go Brandon! 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.