Війна Франції та ЄС проти Британії, яка була неминуча

1 ноября 2021, 16:18
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
101
Війна Франції та ЄС проти Британії, яка була неминуча

Ультиматуми виставлені. Кінцеві дати встановлені. Війна вже триває і її не зупинити. Британія, зрозуміло, переможе.

Відверто шокує, коли Борис вмовляє Макрона і його компанію заспокоїтися та не доводити ситуацію до вибуху, тобто до відкритого, силового протистояння. Жодних сумнівів у тому, що нинішній британський премєр не зрозумів, що це – війна. Це навіть не покарання Британії та її народу за Brexit.

На жаль, це реалії, але Велика Британія має такого премєра, якого консерватором назвати дійсно неможливо. Борис Джонсон – це суміш лібералізму, соціал-демократії, популізму та демагогії. Відверто, Тереза Мей – це дійсно консерватор. Але, саме Мей підписала той безумний папір під назвою «Угода про вихід із ЄС», а Борис, фактично, нічого в тому папері не змінив, лише прибравши всім ненависний «бекстоп». Але, залишивши Північну Ірландію під торгівельною та митною юрисдикцією ЄС. Зараз Британія пожинає плоди того безумства, яку принесли як Мей, так і сам Джонсон.

Франція – це просто таран у війні Європейського Союзу проти Британії. А Макрон – це найбільш підходящий інструмент у цій війні. Просто так зійшлися дати та події. Не було б цього прогресивного ідіота Макрона, єврофанатики та євробожевільні з Брюсселю віднайшли б іншого «макрона». Але те, що Франція була б ключовою у війні проти Великої Британії – поза сумнівів.

Спочатку офіційний Париж блокував британські риболовні траулери у Джерсі. Париж зупинили тільки тоді, коли Лондон надіслав до острова свої військові катери.

Потім Єлисейський палац почав знущатися над водіями британських вантажівок, фактично, відбираючи у них їжу.

Потім Макрон та його камарилья почали погрожувати відключити постачання електроенергії через силові кабелі, що простягаються під Ла-Маншем.

А зараз Франція почала вже відкриту війну. Британські траулери вже затримуються у французьких портах, а члени їх екіпажів арештовуються. Макрон прямо заявляє, що з 2 листопада всі британські риболовні траулери не будуть мати доступу до французьких портів. Він та його люди також прямо заявляють, що рух британських товарів до континентальної Європи через французьки пункти пропуску буде закритий. Що без електрики залишаться всі британські острови у проливі.

Те, що публічно кажуть французький премєр та міністр у справах Європи окрім, як відвертих погроз та шантажу Британії, не називаються. Вони вже договорилися до того, що заявляють, що «Британія окрім мови сили нічого більше не розуміє».

Цей глибоко примітивний лівий прогресивний ідіот Макрон та його челядь ніколи не промовили жодного б такого слова, якщо за ними не була б брюссельська камарилья із ЄС. Абсолютно зрозуміло, що всі важелі війни проти Британії знаходяться у найвищих кабінетах ЄС. Вони розуміють, що Brexit – це їхня погибель. І вони праві.

Але, Лондон би вже давно розгромив Париж разом із Брюсселем. Ситуація різко погіршується, тому що за Макроном та євродегенератами у Брюсселі – Байден та Путін. Макрон – це абсолютний холуй Кремля. Як і Меркель. А Байден – це найближчий соратник та ставленик кремлівського монстра.

Так чому тоді Борис зрадив президента Трампа.? Дональд Трамп був єдиною фігурою у світі, хто прямо підтримував Brexit, хто чудово знав, що значать для світу та США незалежна Британія.  Борис, так що зрада Трампа надала тобі, особисто, та, вирішальне, Британії? Нічого, окрім того, що Велика Британія залишилася наодинці у цій війні на виживання.

Можливо інстинктивно, але Джонсон підняв трубку телефону та звязвався із Варшавою. Та й телефонувати в Європі Джонсону більше немає кому, окрім як у Польщу. А у Польщі ті ж самі вороги – ЄС, Кремль із Путіним, Байден. І ніхто Польщі також не допомагає і не допоможе, окрім Великої Британії. Що там із «Вишеградською четвіркою», що із «Люблінським трикутником»?

Ультиматуми виставлені. Кінцеві дати встановлені. Війна вже триває і її не зупинити. Британія, зрозуміло, переможе. Питання лише в тому, скільки жертв вона повинна заплатити за цю війну, яку могла б легко виграти, навіть не розпочавши? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.