G20: на шляху до краху в Римі

27 октября 2021, 18:02
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
91
G20: на шляху до краху в Римі

Просто неможливо зрозуміти навіщо G20 існує взагалі? Те, що у Римі те зібрання завершиться крахом, навіть не розпочавшись, поза сумнівами.

Просто неможливо зрозуміти навіщо G20 існує взагалі? Те, що у Римі те зібрання завершиться крахом, навіть не розпочавшись, поза сумнівами.

Єдине, що викликало найбільший та виправданий інтерес, якою буде конфігурація та баланс сил світових потуг на тлі вже відкритої силової конкуренції? А також, хто приєднається до табору сучасних глобальних  переможців на чолі із комуністичним Китаєм та путінською Росією?

Величезний шок наступив тоді, коли диктатор Сі заявив, що він не збирається до Риму. Вже тоді з тими зборами «світових лідерів» можна було й завершувати. Таке рішення, можливо, хоч якось би врятувало міжнародний імідж Італії. Але, Сі сказав, що КНР у Римі не буде. І, звичайно, що не китайський комуністичний вірус став вирішальною причиною такого кардинального рішення. Сі та ЦК КПК оперують виключно силовими категоріями і відмова бути на римському G20 була обумовлена виключно ними та нічим іншим.

Перше та фундаментальне: ЦК КПК прийшов до висновку, що навіть, а тим більше зараз, G20 не має жодного права обмежувати суверенні дії червоного Пекіну. Якщо це так, а скоріш за все, що це саме так, тоді – це епітафія по G20.

По-друге, Пекін не бажає витрачати енергію та сили на реалізацію своїх стратегій навіть в умовах, тобто на G20, коли баланс сил рішуче та все швидше зміщується на його власну та його сателітів користь. Це також, фактично, епітафія для G20/

По-третє, Сі та ЦК КПК блискуче усвідомлюють, що наближається час утворення новітнього союзу, або блоку, або коаліції, неформально на чолі із самим  Пекіном, що автоматично призведе до формального краху G20.

Вирішальним та незаперечним є те, що завадити втіленню Пекіном всього того, що вказано вище, нікому.

Жодних сумнівів у тому, що Сі та Путін спільно домовилися проігнорувати «Рим». Це робить геополітичну ситуацію ще більш загрозливою. Невідомо, чи готовий кремлівський диктатор бути не першим у новітньому союзі на чолі із ЦК КПК? Але, з кожним тижнем та місяцем поле для маневру для Кремля буде лише звужуватися. Так само, як і для інших учасників нинішнього складу G20,  яких до «демократичного» табору віднести просто неможливо. Наприклад, Південно-Африканська Республіка, Індонезія, або Саудівська Аравія.  Буде вкрай цікаво спостерігати за політичною поведінкою Кейптауну, Джакарти  та Ер-Ріяду у Римі та, особливо, після «Риму».

А тепер про головного соратника та союзника Сі та Путіна – «президента -крадія» Джозефа Байдена. Такого удару та приниження цей ідіот не зазнавав давно. Він із своєю зграєю лівих екстремістів розглядав «Рим», як пункт отримання від Пекіну та Москви карт-бланшу для дій на період до проміжних виборів у США через рік. Сплячий Джо виконав все, що від нього вимагалося Сі, Путіним та Хаменеї за захоплення Білого дому. У Римі вони повинні були домовитися про «план дій для Байдена» на наступний термін. Та китайський і московський диктатори вирішили, що це для Байдена вкрай велика честь бачити їх обох особисто. І Сплячий Джо впав у всепоглинаючу істерику.

Телефони у Кремлі розривалися від дзвінків путінського друга – Байдена. До Москви терміново примчала Нуланд, на руках у якої дуже багато крові, включаючи українську. Вони вмовляли Кремль змилуватися та допомогти. Путін відповіді не дав.

А потім агонізуючий Байден кинувся до іншого свого соратника та союзника – Сі. Байден зараз готовий вже на все. І Сі про це знає. Тому вимоги Пекіну будуть такими, що світ здригнеться. А лівий покидьок, що засів в Овальному кабінеті, виконає все. Бідний Тайвань. Бідні північні корейці. Бідні афганці….

Історія робить ще один грандіозний поворот. Рим знову стане «маркером» у цьому величному історичному дійстві, коли діють виключно силові правила. Так було, фактично, завжди, за виключенням тих коротких періодів, які потім неодмінно відкривали дорогу для таких, як Сі, Путін та Байден.

А існування Маріо Драгі на цьому шляху – це також не виключення. Драгі нелегітимно захопив владу в Італії, а тепер веде державу до катастрофи. Римський G20 – просто природній етап цієї катастрофи. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.