Напад на Польщу. Байден, Путін, Меркель, ЄС

21 октября 2021, 12:16
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
84
Напад на Польщу. Байден, Путін, Меркель, ЄС

Вони діють по відношенню до Польщі злагоджено, цілеспрямовано та безжалісно. Вони - це Байден, Путін, Меркель та ЄС. У кожного своя страшна місія.

Надзвичайно дарма президент Польші Дуда писав особистого листа лівому екстремісту, який захопив Білий дім.

Байден ніколи не забуде, як Анджей Дуда пропонував назвати військову частину у Польщі «фортом Трампа». Лівий екстреміст та дикий маразматик Джозеф Байден ніколи не погоджувався на збільшення військової присутності США на території Польщі, яке абсолютно підтримувалося та здійснювалося Президентом СЩА Трампом.  Окупант Білого дому цілеспрямовано та узгоджено із своїм другом у Кремлі – Путіним, сприяв «Північному потоку», тому що він бажав покарати Польщу.

І не майте жодних ілюзій в тому, що вказані вище дії та вчинки старого маразматика Байдена мали справжнє геостратегічне значення. Ні, ті безумні та зрадницькі по відношенню до Польщі вчинки  лише були елементами справжнього стратегічного наміру – фундаментальне перекроювання цілого геополітичного ландшафту Європи. І Польща у цьому злодійському плані – на одному із вирішальних місць.

Вони діють по відношенню до Польщі злагоджено, цілеспрямовано та безжалісно. Вони - це Байден, Путін, Меркель та ЄС. У кожного своя страшна місія і кожний із цієї зграї чудово розуміє, що вони всі намертво пов’язані цією місією.

Багаторічна подруга Путіна, головна комсомолка ГДР Анжела Меркель недарма, покинувши все, примчала до Сплячого Джо у травні, щоб домовитися про «Північний потік». Але, мова йшла вже не про сам газопровід та про гроші, які вже розділені поміж трьох у Москві, Вашингтоні та Берліні. Мова йшла про розподіл стратегічних сфер впливу в Європі. Звичайно, що Польща повинна підпасти під вплив Кремля та Луб’янки. Як, в принципі, і завжди. Окупант Білого дому, зрозуміло, із всім погодився. Не міг не погодитися, тому що, ще до приїзду до себе путінської подруги, він вже все сам погодив із своїм союзником у Кремлі. У Женеві відбулося просто формальне затвердження тих зловісних домовленостей.

Далі у гру вступив сам полковник КГБ Путін. «Захід - 2021» був лише страшною прелюдією та початком. Енергетичний шантаж Європи та провокації – це також прелюдії. Прорив польських кордонів з боку Біларусі – це також прелюдії. Вирішальний напад, як виглядає, запланований на листопад.

Це може виглядати, як шокуюче, що кремлівський монстр відмовився їхати до Риму на геополітичний шабаш, який вони – Путін, Сі, Байден та інші із їх спільної зграї, точно планували влаштувати у Римі. Тварь Нуланд недарма примчала до Москви. Готувала той шабаш та чергову капітуляцію свого хазяїна у Римі. У тому числі, вони готували спільний напад на Польщу. Але, кремлівський монстр сказав - «ні, я залишаюся у Кремлі». Не збіговисько у Римі, а тим більше не більш ідіотське збіговисько у Глазго вирішальне для Кремля та Путіна. Вирішальний день – 4 листопада 2021 року. Аншлюс Біларусі. Після 4 –го листопада Путін буде справжнім переможцем і розпочнеться головне дійство. Польща – одна із вирішальних цілей.

А війна ЄС проти Польщі вже у повному розпалі. Ляєн – це креатура Меркель. Можливо, що й Путіна, також. І мова, знову таки, не про конституційні суперечки, не про розподіл повноважень, не про гроші, в кінці кінців. Мова про свободу та незалежність Польщі. А євродегенерати та євромаразаматики ненавидять Польщу, так саме, як її ненавидить Путін. А також і окупант Білого дому Байден. Страшне коло навколо Польщі замкнулося.

Польща, як й Україна, одна у цій новітній битві за своє майбутнє і за майбутнє Європи. І вороги у Варшави ті ж самі, що й у Києва – Байден, Путін, Меркель та брюссельські євродегенерати та європокидьки, всі ті ляєн, борреллі, туски та далі за списком.  Напад на Україну розпочався сім років тому. Це було лише питанням часу коли напад розпочнеться на Польщу.    

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.