Стратегічний союз Путіна – Байдена. На шляху до Риму

17 октября 2021, 11:59
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
95
Стратегічний союз Путіна – Байдена. На шляху до Риму

У Римі ці два монстри – Путін та Байден все підпишуть. Таємно. Єдине, що заспокоює, що, практично все, про що вони домовляться у Римі, вже відомо.

Джозеф Байден – друг Брежнєва. Джозеф Байден – союзник Путіна. Картер програвав все, тому що був неймовірно слабким. Нинішній окупант Білого дому Байден програє все, тому що діє свідомо, підступно та швидко. Два партнера по стратегічному союзу – Сплячий Джо та хазяїн Кремля знають, що у «президента - крадія» Байдена дуже мало часу, а, можливо, що його вже не залишилося взагалі.

Через півтора роки після домовленостей між Путіним та Байденом, вірогідність яких вже, фактично, не викликає жодних сумнівів, кремлівський монстр наказує своєму другу у Білому домі виконати наступний пакет вимог. При цьому, вимоги не дискутуються, а виконуються. Захоплення Білого дому не обговорюється, воно повинно бути відпрацьовано цілковито.

Перший пакет Сплячий Джо відпрацював ідеально. Він капітулював перед Кремлем щодо подальшої долі START III. Вже цієї капітуляції вистачило, аби Путін та його кліка було абсолютно задоволені поведінкою свого друга у Вашингтоні. Геополітичний баланс змінився після односторонньої пролонгації докорінно. І руки Путіна були розв’язані. Навіть у Кремлі, як кажуть, були, майже, шоковані дією Сплячого Джо.

Далі окупант Білого дому здав Ємен, а з ним і цілий Широкий Близький Схід. Ганьба США та НАТО в Афганістані – це також на виконання домовленостей між зграями Путіна та Байдена.

А «Північний потік» - це просто поділ грошей на трьох – Путіна, Байдена та Меркель. Можливо, ще комусь заплатять. Наприклад, той же Нуланд. Тільки Сплячий Джо абсолютно не переймається тим, що «Північний потік» ставить під прямий удар ту ж саму Німеччину, якщо пересічні німці ще хоч щось розуміють. І це не зрада, це виконання спільного плану дій в рамках стратегічного союзу Путіна – Байдена. Кривавого та безумного союзу, якому вже дуже багато років. Можливо, естафета була передана людьми Брежнєва безпосередньо полковнику КГБ Путіну.    

Зараз, коли «президенство», або правильно – захоплення влади, Сплячого Джо летить під ухил із все більшою швидкістю, Кремль зрозумів, що надала тягнути із виконанням Байденом другого пакету вимог просто неприпустимо. І лівоекстремістський маразматик почав виконувати все, що диктує Кремль та його союзник Путін, особисто. До Москви примчала Нуланд.

До сих пір незрозуміло, чому  Зеленський не надасть наказ на арешт Нуланд, якщо вона ризикне приїхати до України? На руках у Нуланд дуже багато української крові, дуже багато. І не тільки української. Саме Вікторія Нуланд була ключовою, координуючою фігурою в Держдепі у заколоті та путчі проти Дональда Трампа. І саме Нуланд миттєво втекла з того самого Держдепу, коли Президент Трамп переміг. Зараз ця тварь Нуланд повернулася, щоб виконати все те безумне, що вона та ціла банда Обами – Байдена – Клінтон не встигли.

Нуланд зараз здала у Москві все. Тому що все було вже давно узгоджено. Три дні перебування у Кремлі та у своїх друзів були присвячені лише одному – узгодженню списку капітуляцій Білого дому Байдена, який планується бути затверджений особисто двома союзниками – Путіним та Байденом у Римі. І тому списку вже є точно Україна.

Вікторія Нуланд мала найближчі стосунки із путінським бандитом - Сурковим. Нічого не забуто, Нуланд. Зараз замість бандита Суркова, ані ні трохи кращий – Козак. І це, новий друг Нуланд, а може, що давно й не новий.  І вони також про все домовилися.

Не дивуйтеся, що Кремль та Лубянка зняли із Нуланд заборону на вїзд до Росії. Це просто примітивна гра чекистів та банди Байдена. Справа абсолютно в іншому. Кремль знає, зо часу мало. Тому він і викликав до себе Нуланд.

Та ситуація набагато страшніша. Є ще безпосередня керівниця тварі Нуланд – Венді Шерман. І саме ця страшна та маразматична постать, паралельно із своєю підлеглою Нуланд, веде, майже, таємні переговори із Кремлем на набагато вищому рівні. Там ставки є також набагато вищі і мова вже не лише про Україну, Східну Європу, або Кавказ, наприклад. Пам’ятаємо, що це страхіття - Шерман була ключовою у банді Обами – Байдена – Клінтон щодо безумної та зрадницької «іранської ядерної оборудки». Й тому, жодних сумнівів, що саме Шерман готує остаточний пакет задоволення вимог Кремля перед «Римом».

А паралельно лівий екстреміст та друг Путіна – Байден, почав новий етап державного перевороту у самих США. Якщо і зараз Президент Трамп та його найближче оточення не зрозуміють, що відбувається, тоді Трампу, напевно, треба забути про Білий дім.

Руйнування ланцюгів поставок у США – це не збій. Енергетичний колапс в Америці – це не просто управлінський провал. Навала монстрів на південні кордони Сполучених Штатів – це не просто злий умисел. Небачена інфляція – це не фінансові прорахунки лівих екстремістів. Все це – єдиний ланцюг спланованих та затверджених дій. Мета – або, зірвати проміжні вибори до Конгресу через рік, або, фальсифікувати їх ще у більшому масштабі, аніж це було у листопаді 2017-го. Фактично, жодних сумнівів, що на це Путін вже надав своє добро.

У Римі ці два монстри – Путін та Байден все підпишуть. Таємно. Єдине, що заспокоює, що, практично все, про що вони домовляться у Римі, вже відомо. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.