Катастрофа глобальної торгівлі. Новітня стадія силової політики

13 октября 2021, 11:57
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
111
Катастрофа глобальної торгівлі. Новітня стадія силової політики

Ще декілька днів тому, фактично, всі казали, що ця катастрофа стосується виключно Британії. Хоча, фактично, всі знали, що це - дика брехня.

Лише декілька тижнів тому, фактично, ніщо не передбачало катастрофи. Торгівельні морські шляхи були повністю відкриті, порти спокійно продовжували свою рутину діяльність, автоперевізники виконували міжнародні рейси. Зараз все це зруйновано, фактично, вщент. І абсолютно зрозуміло, що це лише початок. Результатів цього глобального божевілля передбачити, майже, неможливо. Але, те, що геополітичний порядок знову буде змінений – жодних сумнівів.

Найбільш потужний удар припав на Велику Британію. І це не через Brexit, як намагаються стверджувати. Brexit лише став відправною точкою для повернення Британії до нормальності, яка була безумно викривлена десятиріччями абсолютно ідіотського перебування країни в ЄС та у «спільному» і митному ринках ЄС. Тепер настав час для Британії розплати за те, що найвищі її політичні керівники наробили, затягнувши країну у цей безумний проект.

Але, Британія покинула ЄС вже, фактично, два роки тому. Більше того, перехідний період завершився, майже, рік тому. Та чиновники не зробили, майже, нічого, аби адаптувати країну до існування в абсолютно нових умовах. Правда полягає в тому, що ті чиновники й не бажали нічого робити, а багато хто з них мріяв та продовжує мріяти, що країна повернеться до Європейського Союзу. А такі «мрії» вже можуть розцінюватися, як саботаж та підрив національної безпеки держави. Особливо зараз.

Було абсолютно зрозумілим, що бізнесменам, підприємцям та торговцям треба покладатися лише на себе, на свій досвід, знання, мобільність та адаптацію. І, ключове, щоб їм ніхто не заважав. Невже політики з Уайт-Холлу не знали, що «ірландський протокол» - це прямий шлях до політичного, економічного та соціального вибуху? Звичайно, що знали та все рівно пішли на це божевілля на угоду євромаразматикам та євроідіотам у Брюсселі. Як результат, торгівля між двома частинами єдиної держави – Північною Ірландією та рештою Британії неймовірно пошкоджена, а рівень політичної напруги в Ольстері сягнув вкрай небезпечної позначки .

Та «північно-ірландська» криза – це, фактично, ніщо у порівнянні з  торгівельною катастрофою, що поглинула Британію та швидко розповсюджується по світу. У британських портах повний хаос та безлад. Називають чотири основних фактори, що призвели до нинішнього безумства: 1) нестача водіїв вантажних автомобілів; 2) перевантаження та нестача вантажних контейнерів у портах; 3) руйнування графіків руху торгівельних кораблів і 4) вплив китайського комуністичного вірусу. Ще декілька днів тому, фактично, всі казали, що ця катастрофа стосується виключно Британії. Хоча, фактично, всі знали, що це - дика брехня. Зараз всі вже замовкли.

Біля найбільших портів США у Каліфорнії, через які проходить приблизно 40 % загальної американської торгівлі, накопичилися сотні кораблів, які не можуть розвантажитися. Всі портові потужності переповненні. Як у Британії. І так само, як у Британії, гостра нестача водіїв трейлерів. Що США також здійснили Brexit? Все вказує на те, що цією глобальною торгівельною катастрофою стоїть справжня катастрофа – геостратегічна та геополітична. Майте на увазі, що у портах Китаю накопичилися товари, які призначені для Сполучених Штатів на сотні мільйонів доларів. А Сплячий Джо з кожним новим днем все більше прогинається перед китайськими комуністами та особисто перед Сі.

Жодних сумнівів у тому, що катастрофа у торгівлі спрямована окупантом Білого дому Байденом проти бізнесу та торгівців, що підтримують республііканців. Навіть, якщо дуже потужний удар припадає на саме виборців демократів, що живуть у Каліфорнії. Ставки занадто високі, щоб звертати увагу на такі «дрібниці», як виборці. І тим більше, що Пекін тисне божевільно. І щодо Тайваню також.

Це ж саме стосується і війни проти Великої Британії. Хто із єврофанатиків із ЄС буде думати про людей, коли є надзавдання – покарати цих самих людей у Британії, щоб іншим людям у континентальній Європі, кому, на страшне нещастя, випало жити у тюрмі під назвою «Європейський Союз» , навіть не впадала у голову думка, аби покинути цей безумний проект під назвою «ЄС»? Та ті євробожевільні тотально помиляються. Катастрофа глобальної торгівлі лише розпочинається, а наслідки для ЄС будуть набагато суворішими, аніж для тієї ж Британії. Та головне, це не просто глобальна торгівельна катастрофа, це глобальна силова битва у якій для ЄС місця просто не існує.

А паралельно розгортається інша геостратегічна драма – енергетична. І тут, на відміну від торгівельного хаосу, вирішальним гравцем є Кремль та Путін, особисто. І тут все вже давно домовлено між двома друзями – Путіним та «президентом - крадієм» Байденом. Цей ліворадикальний маразматик виконав всі умови та прохання Кремля – від знищення будівництва нафтопроводів та газопроводів у самих США до поділу грошей на трьох за «Північний потік». А також він зрадив Британію також. Як, фактично, цілу Європу. А гроші за «Північний потік» у Сплячого Джо та головної комсомолки ГДР Меркель, все рівно віднімуть, коли знайдуть.      

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.