Джозеф Байден – маріонетка ЦК КПК. Наступна жертва – Тайвань

8 октября 2021, 13:10
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
175
Джозеф Байден – маріонетка ЦК КПК. Наступна жертва – Тайвань

Окупант Білого дому Джозеф Байден розпочав процес знищення незалежності Тайваню. Наразі залишилося єдине питання, коли китайські комуністи окупують острів?

Окупант Білого дому Джозеф Байден розпочав процес знищення незалежності Тайваню. Цей черговий геополітичний злочин лівого екстреміста, майже точно, є невідємною частиною плати китайським комуністам за їх вирішальну роль у державному перевороті, який завершився 3 листопада 2020 року.

Пекін, Москва та Тегеран були трьома головними зовнішніми гравцями, які вели свого друга, союзника та протеже до захоплення влади у США. Розплачуватися із Сі, Путіним та Хаменеї Сплячий Джо розпочав відразу, як тільки прокрався до Овального кабінету. Таким чином, доля Тайваню була вирішена. Наразі залишилося єдине питання, коли китайські комуністи окупують острів?

Може хтось ще памятає, як був зданий на поталу ЦК КПК Гонконг? А це відбулося зовсім недавно. Борис Джонсон мовчить про Гонконг тотально. Офіційний Токіо також не вимовляє ані слова. Також тотально мовчать Маніла, Канберра та інші столиці Південно-Східної Азії. Жодних сумнівів у тому, що така ж доля очікує й на Тайвань.

Перший дзвінок «президента - крадія» Байдена своєму комуністичному соратнику Сі у лютому був, як знак подяки за те, що Сі, особисто, та його кліка із ЦК КПК зробила для успішного захоплення влади лівою клікою у Вашингтоні. Потім був «Анкоридж», де інший лівий екстреміст – Блінкен, готував підгрунтя для справжньої розплати від свого хазяїна Байдена перед китайськими комуністами. Так воно і трапилося.

Ублюдок, що засів у Білому домі, особисто підняв трубку телефону та звітував перед китайським монстром довгих дві години. А потім почалися дії. Саме ті дії, на які чекав Сі. Саме ті дії, які могли виключно розцінюватися Сі та його опричниками, як реальна розплата за 2020 рік. Торгівельні санкції послаблені. Військовий тиск на Пекін зведений, фактично, до нуля. Для китайських студентів, що навчаються у США, поновлені всі пільги та привілеї. Ключова фігура у Huawei звільнена з тюрми й з неї зняті всі звинувачення. Союзникам США у Тихоокеанському регіоні наказано ніяким чином не провокувати червоних лідерів Китаю. Але, головне, це - Тайвань.

Сотні китайських літаків та кораблів, після дзвінка Сплячого Джо, вторглися у військову повітряну зону Тайваню. Одночасно, погрози з боку найвищого політичного та військового керівництва у бік Тайваню наростають щоденно, як прелюдія до значно серйознішого та дієвого. ЦК КПК чудово знають, що на допомогу Тайбею не прийде ніхто. Якщо ніхто не прийшов на допомогу Гонконгу, так чому хтось прийде на допомогу Тайваню? Ось чому у такій істериці новий уряд Японії. Не тому, що він не хоче врятувати Тайвань. А тому, що Токіо знає, що він не прийде на допомогу, тому що у Білому домі просталіністський екстреміст Байден не прийде на допомогу Тайваню. Тому що він, майже точно, поклявся Сі не робити цього.

У Тайбею, схоже, все вже зрозуміли. Президент Тайваню відкрито та голосно заявила, що тайванці краще загинуть, аніж підкоряться червоному Пекіну. Якщо таке заявляє президент, значить ситуація дійсно близька до катастрофи. Тільки, поки що, незрозуміло, чи збагнула президент Тайваню, що все вже домовлено та узгоджено між двома соратниками та союзниками – лівим екстремістом та маразматиком Байденом та китайським комуністом Сі? Так саме, як ублюдок Байден домовився із своїм соратником та союзником у Кремлі щодо Європи? Так саме, як окупант Білого дому Байден все ще хоче домовитися із своїм протеже Хаменеї?  

Все руйнується вкрай швидко. Мало хто думав про таку швидкість, яка лише прискорюється. Єдине про що знають у Москві, Пекіні та Тегерані, що така нагода в історії трапляється один раз на сторіччя. І де, потім, можна буде знайти «нового Байдена»? 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.