Окупант Білого дому - Джозеф Байден. Агонія ліворадикального екстреміста

5 октября 2021, 11:29
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
92
Окупант Білого дому - Джозеф Байден. Агонія ліворадикального екстреміста

Сплячий Джо та його банда в агонії й тому вони вже не приховують нічого. На країну вже впав страхітливий прокомуністичний морок.

Президент США Дональда Трамп відкрито та прямо попереджав американців, Сполучені Штати та цілий світ, що буде дуже погано, якщо Джозеф Байден окупує Білий дім. Президент США Трамп не знав, напевно, єдиного, що буде так погано. А з моменту завершення державного перевороту у США за орудою лівоекстремістської кліки Байдена – Обами – Клінтон минуло лише девять місяців.

Сплячий Джо та його банда в агонії й тому вони вже не приховують нічого. На країну вже впав страхітливий прокомуністичний морок. Арешти, цензура, провокації, залякування, погрози. Цілий державний апарат пішов проти власного народу і, в першу чергу, проти тих, хто знає та зрозумів, що насправді відбувається. Влада у СЩА брутально захоплена, конституція США розгромлена, терор розпочався. Але, для здійснення терору потрібні гроші і лояльність та підтримка закордону.

Джозеф Байден – друг Леоніда Брежнєва та соратник Володимира Путіна. Тому, лояльність з боку Кремля йому була забезпечена та гарантована. Кремль та Лубянка під час президентської кампанії зробили все належним чином для свого ставленика із Делаверу. Брежнєв, напевно, робив те ж саме для Картера. А Байден зараз – це Картер 2.0. Тільки набагато гірше та небезпечніше.

Гроші для терору та себе особисто Сплячий Джо від полковника КГБ отримав. Гроші величезні – за «Північний потік». Путін, Байден та Меркель, скоріш за все, поділили ті криваві гроші на трьох. Можливо, комусь ще заплатили. Та це не головне. Головне, що Сплячий Джо розплатився із своїм соратником та начальником із Кремля територіями та зонами впливу – Біларусю, Донбасом та Кримом та, можливо, Прибалтикою. Незабаром побачимо. І Сплячий Джо розплатився із Путіним безпекою самих США у вигляді START III.

Та грошей від Кремля і Лубянки для Байдена та його лівоекстремістської кліки для внутрішнього терору замало. Потрібні ще гроші від Сі та ЦК КПК. Пекінські комуністи були другими, після московських чекістів, хто закинув Байдена до Овального кабінету Білого дому. Спочатку їх ставленик розплатився Гонконгом. Потім звільнив від покарання шпигунку та за сумісництвом керівницю Huawei. А зараз, окупант Білого дому готує головний подарунок своєму другу, комуністу Сі – Тайвань.

Але, й китайських грошей для кліки Байдена – Обами – Клінтон теж замало для ведення внутрішнього терору. І Путін та Сі, цілком природньо, можуть сказати своєму другу Сплячому Джо: «Ми з тобою і ти з нами розплатилися, а давити внутрішній спротив у США ти повинен сам».  Це, можливо, і був Рубікон, який «президент - крадій» Байден  перейшов. Він його й так би перейшов, але Путін та Сі, як виглядає, не залишили окупанту Білого дому ніякого вибору.

Абсолютно смішно бачити відверту безпорадність та недалекозорість республіканських лідерів Сенату та Палати представників. Вони так і не збагнули, що зараз лівому екстремісту Байдену гроші потрібні, як ніколи. Вони не зрозуміли, що мова не йде про межу внутрішнього боргу країни, або про відкриття чи закриття фінансування уряду. Мова не йде про безумні прокомуністичні та радикально соціалістичні законопроекти – «інфраструктурний білль» та «білль примирення». Мова йде виключно про владу та про те, як комуністична банда Байдена – Обами буде вести терор всередині Америки.

Спланована здача Афганістану, відкриття кордонів США для мільйонів шукачів кращого життя, серед яких, точно, сотні та сотні терористів, бандитів та гвалтівників, відмова від енергетичної незалежності Сполучених Штатів, таємні переговори із режимом мулл у Тегерані, здача Ємену. І попереду – здача Іраку. Все це сплановано, узгоджено та виконується. заради єдиного – протриматися в Овальному кабінеті якомога довше. А для цього потрібен терор всередині країни. Саме це світ і бачить у США. Хто хоче, той бачить.

Наближається 3 листопада. Перша річниця безумного дійства, якого, ані США, ані світ, не бачили до того ніколи. 3 листопада 2020 року Байденом була захоплена влада в результаті путчу, заколоту та державного перевороту, які тривали послідовно пять років. Виступаючи декілька днів тому на великолюдному мітингу у Джорджії, Президент Трамп сказав: «Ми разом зможемо зробити Америку великою знову. Ми тільки не знаємо, чи буде існувати Америка до 2024 року?». 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.