ФРН. Кінець Меркель та перемога Путіна

28 сентября 2021, 12:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
148
ФРН. Кінець Меркель та перемога Путіна

Ще не зрозуміло чому Кремль та Путін не вмішувалися у німецькі вибори? Олаф Шольц із СДПН – це найкращий подарунок, на який лише міг сподіватися кремлівський хазяїн.

Німеччина повинна бути тотально ізольована. Негайно та без затримок. Вона повинна була бути тотально ізольованою ще за часів канцлерства Шредера. Альянс Путіна та Меркель зробив ФРН абсолютно небезпечною. Після виборів 26 вересня 2021 року сталося те, що й повинно було статися – перемогли німецькі ліві та німецькі екстремісти та невігласи від «зелених». Кремль, Лубянка та Путін перемогли геостратегічно.

Ще не зрозуміло чому Кремль та Путін не вмішувалися у німецькі вибори? Вони вкрай брутально орудували у США, всіляко допомагаючи своєму другу та соратнику Байдену. А у ФРН ця кремлівська зграя не робила нічого. У Німеччині у Путіна всі свої, всі. Звичайно, священний союз із багаторічною подругою Меркель був незабутнім. Та майбутнє видається ще більш надихаючим та яскравим.

ФРН офіційно стала найбільш небезпечною ланкою в Європі та євроатлантичному просторі. В першу чергу, для самої Німеччини. Десь за півроку, ФРН почне лихоманити внутрішнє, що співпаде із потужною лихоманкою зовнішньою. Кремль готується саме до цього. Путіну все рівно було, хто прийде на заміну Меркель. Олаф Шольц із СДПН – це найкращий подарунок, на який лише міг сподіватися кремлівський хазяїн.

Меркель виконала свою кремлівську місію. Єдина загроза в обличчі Фрідріха Мерца була усунена особисто Меркель, можливо, за допомоги Кремля. Так відкрився шлях до нинішнього стану в Німеччині. Союз Москви та Берліну став невідворотнім. Цього уникнути було неможливо.

Геополітичний порядок та геостратегічний баланс в Європі повертається до нормальності. Олаф Шольц дуже, дуже схожий на Віллі Брандта. Саме Брандт, на початку 1970-х, оголосив про «східну політику» ФРН. Брежнєв був у захваті. Зараз нічого оголошувати не треба. Меркель зробила все, що просили та вимагали Кремль та Лубянка. Зараз Кремлю потрібно лише зацементувати все це та рушити вперед, не повторюючи помилок, ані Брежнєва, ані Андропова.

НАТО вже, фактично, не існує. Афганістан став останнім цвяхом для НАТО. Але, саме таке «мертве НАТО» й потрібно Кремлю. Причому, обов’язково із ФРН. Навіть, якщо Die Linke й увійде до Бундестагу, а можливо, що й до урядової коаліції, їх вимоги щодо виходу ФРН із НАТО будуть заблоковані. На жаль. Хоча це стратегічно вже нічого не змінює.

Про ЄС сенсу вести мову взагалі немає. Кожний крок уряду Шольца буде вбивчим для проекту «Європейський Союз». І це також вже неможливо зупинити. І це дійсно добре. Єдине що погане, що ніхто, або майже ніхто, в Європі ніяк не зможе змусити себе почати планувати жити у світі без ЄС. Єдина – це Польща. І ц зрозуміло. Саме Німеччина завжди була смертельною небезпекою для Польщі. Так саме, як і Росія. Зараз цей страшний союз Москви та Берліну повернувся. Анджей Дуда недарма відмовився зустрічатися із Меркель під час її останньої поїздки до Варшави.

Зараз невідомо скільки часу буде при владі уряд Шольца? Відомо, що цей  уряд стане одним із найбільш руйнівних в історії Німеччини. В усіх вимірах. Відомо також, що ХДС увійшов до глибинної кризи, яку партія ніколи не знала і невідомо, що буде із партією далі? Головна комсомолка ГДР Ангела Меркель достойно виконала свою історичну місію. Що зрозуміло точно, так це те, що лише AfD отримала реальну перспективу.

Та вирішальне та фундаментальне питання залишається: «Хто все ж таки буде ізолювати Німеччину?». 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.