Останні миттєвості Джозефа Байдена. Злочини. Путін. Сі. Хаменеї

24 сентября 2021, 11:43
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
89
Останні миттєвості Джозефа Байдена. Злочини. Путін. Сі. Хаменеї

У них, тобто у союзників та друзів – Путіна, Сі, Хаменеї та Байдена дуже мало часу.

Після узгодженої та затвердженої здачі Афганістану, окупант Білого дому увійшов до фінальної стадії свого «президенства». Та правильно казати, що окупанта Білого дому Байдена «ввели» до його фінальної стадії істинні виконавці цього безумного дійства та найбільш віддані соратники Сплячого Джо – Путін, Сі та Хаменеї.

Крах геостратегічного позиціювання США уздовж цілого Широкого Близького Сходу та Центральної Азії, який планувався та частково здійснювався ще бандою Обами, у якому Сплячий Джо та Злодійкувата Хілларі відігравали вирішальні ролі, вже безповоротний. За цим крахом та геополітичним злочином Байдена – Обами зараз розпочинаються інші. Часу у окупанта Білого дому та його справжніх поводирів із Москви, Пекіна та Тегерану вкрай замало.

Жодних сумнівів у тому, що Байден домовився із своїм союзником Путіним у Женеві про все. Тобто, не домовився, а підтвердив все те, про що було домовлено ще, як мінімум півтора роки тому. Після афганського мракобісся настає час Європи. Вирішальна розплата від путінського холуя із Делаверу відбулася відразу, коли він проник до Овального кабінету – це START III.  То була грандіозна розплата за все те, що Путін та його кремлівська зграя зробили для зграї Сплячого Джо. Всі інші розплати були вже похідними. Одні носили тактичний характер, інші – виключно особистий та меркантильний.

Як тактичний, Байден «розплатився» із Путіним Біларуссю. Як особистий, вони – Байден, Путін та Меркель, на трьох поділили гроші від газу «Північного потоку». Але, це лише прелюдія. «Захід - 2021» став справжнім та реальним втіленням істинних домовленостей між кремлівським монстром та монстром із Білого дому. Балтійські держави повинні знати, що на допомогу ним ніхто не прийде. Польща, можливо, деякий час ще протримається. Це дійсно величезна розплата від окупанта Білого дому. Це саме те, чого від нього чекав Кремль, Лубянка та Путін, особисто.

Майже таємна зустріч Герасимова та Міллі на урядовій дачі за 40 кілометрів від Хельсінкі, 22 вересня, не могла не відбутися. За словоблуддям про «стратегічну стабільність» було лише одне – покидьок Міллі виконував виключно завдання окупанта Білого дому, яке було прямо поставлено хазяїном Кремля. Мова, фактично, жодних сумнівів, йшла про зони виключного впливу Росії в Європі. Знову ж таки, START III був вирішальною прелюдією до нового порядку в Європі. Але, набагато вірніше казати про повернення старого порядку в Європі.

Біля Хельсінкі все було вирішено. А «woke»-генерал Міллі, перед зустріччю із своїм партнером Герасимовим, був у Греції на засіданні керівників генеральних штабів країн-членів НАТО. А до того, цей генерал – зрадник віддав на поталу Афганістан. А до того, цей покидьок – генерал впроваджував заколот та путч проти Президента Трампа та проти США.

Переможний графік у Путіна та його зграї чіткий та надихаючий. Після фарсу 19 вересня, починається фаза його практичного втілення. 15 жовтня – Мінськ, 30 – 31 жовтня – Рим, 4 листопада – Москва, або Мінськ. А до цього вже було Душанбе, де переможці вже почали «ділити» добич після виконання Сплячим Джо умов залишення та втечі з Афганістану. І звичайно, що Путін чекає на нового канцлера у ФРН. Хоча, в принципі, йому вже байдуже. Гроші він із своїми партнерами – Сплячим Джо та головною комсомолкою ГДР, вже поділили. А далі вже буде просто «союз Москви - Берліну» й не важливо, із НАТО, або, без НАТО. Путіна краще, щоб із НАТО, там де його друзі та партнери – із Берліну, Парижу, Люксембургу, Риму та, звичайно, із самого НАТО. Не думайте, що оборудка Байдена, Джонсона та Моррісона щодо підводних човнів про стратегію, про оборону, про союзництво. Ні, там лише про гроші. Тому, Путін такий спокійний.

У них, тобто у союзників та друзів – Путіна, Сі, Хаменеї та Байдена дуже мало часу. До нового року із Сплячим Джо все може бути покінчено. Зараз у Путіна та Сі дійсно велика дилема щодо нинішнього окупанта Білого дому. І вони будуть діяти безжалісно та швидко. Вже діють. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.