Генерал Марк Міллі – заколотник, путчист та зрадник

19 сентября 2021, 12:48
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
66
Генерал Марк Міллі – заколотник, путчист та зрадник

Президент Трамп міг не знати деталей путчу та перевороту, але Трамп точно знав, що переворот відбувається й що Міллі є одним із ключових у тому злодійстві.

Складові небаченого в історії США та, напевно, світу, путчу, заколоту та державного перевороту одна за одною стають відомими. Якщо саме в цьому й полягала стратегія Президента Трампа та його людей, то це – дійсно грандіозно. Питання лише в тому, а чи залишиться від США ще щось, коли відомо стане все?

Зараз, майже через рік, після кульмінації того злодійства, яке розпочалося на початку 2016-го, а завершилося 3 листопада 2020 року тотальною фальсифікацією президентських виборів, стає зрозумілою істинна роль голови Комітету начальників штабів – генерала Марка Міллі. Поза сумнівом, саме Міллі був провідником путчу та заколоту в Пентагоні. Президент Трамп не міг не знати про це. Трамп міг не знати деталей путчу та перевороту, але Трамп точно знав, що переворот відбувається й що Міллі є одним із ключових у тому злодійстві.

Коли влітку минулого року Президент Трамп пішов із своїм найближчим оточенням на площу Лафайєт поблизу Білого дому, аби вгамувати бандитів та екстремістів із ‘Black Lives Matter’, Марк Міллі був серед супроводжуючих. Але, буквально через декілька годин, він, в оточенні підлеглих йому офіцерів, заявив, що це була його велика помилка і він вибачається за неї. Це була вже відкрита фаза путчу.

У жовтні 2020-го, за декілька тижнів до чорного дня в історії США – 3 листопада 2020 року, Міллі в таємному режимі звязався із начальником генерального штабу міністерства оборони  Китаю, генералом Лі. Наводити деталі того зрадницького дзвінка немає потреби. Це – реальний жах. Але, то було завірення від найвищого військового керівника армії США стратегічному ворогу, що Сполучені Штати не планують нападати на комуністичний Китай. Ніхто, ані у Білому домі, ані у найвищих керівних політичних кабінетах Пентагону, про той дзвінок не знали. Знали лише у розвідслужбах США, які записували ту розмову, тому що повинні це робити.

А Пекін, Москва та Тегеран були ключовими гравцями у державному перевороті із метою захоплення Білим домом їх ставлеником Сплячим Джо – Джозефом Байденом. Тепер очевидно, що генерал Міллі відповідав за військову складову того перевороту. Без контролю над збройними силами США Байдену, Обамі, Путіну, Сі та Хаменеї перемогти у тому путчі та заколоті було просто неможливо.

8 січня 2021 року генерал Марк Міллі вже нічого не боявся. Два дні тому, Конгрес затвердив «результати» заколоту та перевороту. І тому Марк Міллі відкрито став на бік ворогів та проти Президента США, своїх прямих керівників у Департаменті оборони та проти Конституції США. Міллі знову телефонує до Пекіна, до генерала Лі й прямо доповідає, що у разі надання Президентом Трампом наказу атакувати Китай, він, Марк Міллі, наперед надасть інформацію про це вищому військовому керівництву ЦК КПК. Ось так страшно завершувався державний переворот у США. Хто ще буде заперечувати про те, хто які ролі у США відігравав та хто із іноземних країн здійснював свої власні, але абсолютно узгоджені, дії?

Помпео та ОБрайєн категорично відкинули навіть припущення, шо існували передумови для наказу атакувати Китай. Вони кажуть, що про це їх не інформувало ЦРУ. Свята наївність. ЦРУ й не інформувало б їх, тому що тодішня директор ЦРУ вже зрадила, як Президента Трампа, так і самих державного секретаря та радника з питань національної безпеки.

Останній тоді секретар оборони при Трампі – Крістофер Міллер, також категорично заявляє, що Міллі ніколи не прохав його про надання дозволу на зв’язок із найвищими військовими комуністами Китаю. Теж саме заявляють зараз і заступники Міллера. І знову свята наївність. Що заколотники та путчисти повинні доповідати про свою зраду? Про це вони доповідають ворогам, тобто своїм союзникам та партнерам – у Пекін, Кремль та Тегеран.

Зараз Крістофер Міллер та дуже багато інших вимагають військового трибуналу над Міллі. Президент Трамп також вимагає покарання для зрадника. Невже все ж таки, це була стратегія? Але, Сплячий Джо непохитний. Не тому, що вірить Міллі та іншим заколотникам. А тому, що якщо Міллі буде відданий на справедливу поталу історії, наступними стануть Остін, Блінкен, Салліван. Та, головне, сам нинішній окупант Білого дому – Байден.  І судити їх всіх будуть далеко не за сплановану здачу Афганістану. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.