Коаліція зла, вибудована Байденом

12 сентября 2021, 18:09
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
471
Коаліція зла, вибудована Байденом

Так народився новий порядок на Широкому Близькому Сході. Такої катастрофи та такого приниження так званий «Захід», або що від нього ще залишилося, не знав ніколи.

Терористи – переможці з Талібану зробили помилку, не запросивши Байдена та Обаму 11 вересня на підняття свого стягу над президентським палацом у Кабулі. Цього безумного дійства, у день 20-х роковин «9/11», ніколи не відбулося б без спланованих та узгоджених дій з боку тих двох – Байдена та Обами. Афганістан був зданий цілеспрямовано, узгоджено та сплановано. Сумнівів у цьому злодійстві, якого Америка та світ, можливо, ще не знали, вже не існує.

Двадцять років війни призвели до небаченої поразки та ганьби для США, НАТО та всіх, хто брав участь у цій геостратегічній трагедії  Можливо, що існували б виправдання того, що сталося, якщо б ця трагедія закінчилася у момент виходу останнього іноземного солдата з афганської землі. Але, страшна правда полягає в тому, що стратегічний злочин Джозефа Байдена та його зграї, лише розпочав цю трагедію.

Керівні бандити Талібану, як істинні переможці, жорстко, але безпомилково, визначили тих, хто буде мати право на облаштування нового порядку після своєї перемоги. І не має жодного значення, що ті керівні бандити відмінили «інаугурацію» своєї кривавої банди. Вони чітко вказали, що матимуть справу із Китаєм, Росією, Пакистаном, Іраном, Туреччиною та Катаром – коаліцією зла. Так народився новий порядок на Широкому Близькому Сході. Такої катастрофи та такого приниження так званий «Захід», або що від нього ще залишилося, не знав ніколи. І саме Джозеф Байден став могильником цього «Заходу».

Стратегічний вакуум буде заповнюватися швидко, якщо не стрімголов. Часу в переможців не має ніхто, тому що тижні їх ставленика у Білому домі – Байдена, лічені. Фундаментальне питання, як будуть ділити Близький Схід та Середню Азію переможці? Зрозуміло, що пріоритетне право мають Китай, Пакистан та Росія. І що цікаво, що саме це тріо може домовитися найпростіше. Але, ситуація миттєво погіршується, коли ділитися вже необхідно також із Тегераном, Анкарою та Дохою. Тому, «саміт переможців» неминучий. А G20, наприкінці жовтня у Мілані, може стати блискучою прелюдією до «саміту переможців». І G20, однозначно, стане місцем знущання та приниження тих, хто програв та зрадив.

Ірану в Афганістані не достанеться, скоріш за все, нічого. Ірану переможці віддадуть Ємен, а також частину Іраку. Байден вже розплачується із своїми тегеранськими союзниками, кидаючи Саудівську Аравію напризволяще.

Катару також, скоріш за все, нічого не дістанеться, окрім «вдячності» від переможців. Та катарським емірам запропонують грандіозний подарунок на власній землі – американську базу Суда-Бей. І це, скоріш за все, станеться. Сплячого Джо чесно попросять його друзі – Путін та Сі, піти з Катару. А потім почнеться справжній переділ ареалу Перської Затоки в цілому.

Туреччина також у вкрай скрутному становищі. Вона із жахом бачить, як вкрай стрімко зміщуються баланс сил й не на користь Анкари, а навпаки. Ердоган буде просити про свою долю у Сирії та Іраку. На більше Анкара, як виглядає, не може розраховувати. Але, долі Іраку, Сирії та Лівану стануть найбільш складними для вирішення у світі після падіння Афганістану. Те, що битва за Ірак буде наджорсткою, це поза всіляких сумнівів. Афганістан абсолютно не може бути порівняний із Іраком. І нинішні переможці можуть, та скоріш за все, перетворяться за суперників, якщо не на ворогів.      

Та все це у майбутньому, невідомо, чи у далекому, чи близькому? А зараз продовжується погром «Заходу», або того, що від того «Заходу» ще залишилося після втечі з Афганістану. Байден виконує все, що наказують із Пекіна, Москви, Ісламабаду та Кабулу. Такі були умови капітуляції. Капітуляції для зовнішнього світу. А насправді, окупант Білого дому виконує все те, що було узгоджено та схвалено із Путіним, Сі та Талібаном через посередників. І всі знають, що на Байдена у США чекатиме трибунал. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.