Байден і Афганістан – це не капітуляція та зрада. Це план дій

8 сентября 2021, 11:53
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
83
Байден і Афганістан – це не капітуляція та зрада. Це план дій

Вони страшенно поспішають – Путін, Сі, Хаменеї та сам Сплячий Джо. Це було очікувано та прогнозовано.

Якщо ще не пізно, сенатори та конгресмени, які ще зберегли хоча б залишки стратегічного мислення, повинні дізнатися правду про таємні переговори між двома стратегічними партнерами – Сплячим Джо та китайським диктатором Сі, а також про зібрання лівого зрадника Блінкена із своїм візаві - комуністом Ван Ї в Анкориджі. А також знайти всі документи зустрічі двох багаторічних союзників – Сплячого Джо та кремлівського диктатора у Женеві.

Поступове розуміння того, шо насправді відбулося в Афганістані, охоплює сенаторів та конгресменів. Демократи, природньо, мовчать. Республіканці, або мовчать, або не можуть зрозуміти всієї правди того, що трапилося. А з кожним втраченим днем дізнатися істину правду буде все важче. Знищується все – документи, папери, записи, стенограми переговорів. Зараз відомо, що накази віддає Держдеп, а це Блінкен, який отримує прямі накази з Білого дому.

Конгресмен-республіканець від Флориди Браян Мест, коли промовляв для Fox News, вказав на три, фактично, вирішальні факти: 1) маніпуляція американськими розвідданими; 2) надання допомоги Талібану; 3) теплі стосунки із Талібаном – одним із ключових ворогів США. Висновок конгресмена Места: «Всі ці три речі підпадають під конституційне визначення «зрада»».

Але, пане Мест, зрада не впроваджується заради зради. А Байден – це не зрадник. Він ставленик крайніх лівих екстремістів Сполучених Штатів. Та ці екстремісти ніколи самостійно не змогли б організувати державний переворот на протязі 2020 року. Переворот стався лише завдяки прямій допомозі від Москви, Пекіну та Тегерану. Афганістан – це плата від Сплячого Джо та його кліки за допомогу. А як розрахується Байден Афганістаном для Путіна та Сі немає значення. Вбитими американцями, захопленими у полон американцями, десятками тисяч біженців, терором – немає жодного значення. Сплячий Джо повинен виконати надані обіцянки.

Тепер зрозуміло, чому американські війська втікали з Афганістану, кидаючи все – від танків та літаків, до власного посольства у Кабулі та грандіозної бази у Баграмі? Та головне, окупант Білого дому Джозеф Байден кидав на поталу власних громадян США, союзників та афганців. Він навіть кинув напризволяще афганця – перекладача, який врятував йому життя у 2008 році. Краще би той афганець того б не робив. А Баграм, скоріша за все, стане власністю Китаю. Це на виконання наказу від ЦК КПК та особисто товариша Сі своєму партнеру – Сплячому Джо.

У конгресмена Места та його соратників дуже мало часу. І про це знають у Кремлі, Пекіні та Тегерані. Мест та його однодумці вже пройшли дві стадії розуміння того, що насправді відбулося з Афганістаном: стадію версії капітуляції та стадію версії зради. Залишилося зробити останнє та вирішальне – увійти до стадії три. Та Афганістан вже не повернути. Невже знайдеться після Байдена хтось, що надасть наказ на вторгнення до Афганістану знову? І, особливо, якщо там, вже можуть бути китайські та невідомо чиї ще війська.

Байден підписав наказ про виведення американських військ із Іраку до 31 грудня 2021 року. Цей стратегічний злочин «президента - крадія» Байдена матиме набагато страшніші наслідки, аніж план здачі Афганістану Талібану, Китаю, Росії та Пакистану. Ключове те, що наказ про наступну здачу Іраку, Сплячий Джо синхронізував із рішеннями та діями щодо здачі Афганістану.  А Ірак – це стратегічне серце Широкого Близького Сходу.

Ліван також, жодних сумнівів, є у пакеті домовленостей між Путіним, Сі, Байденом та Хаменеї.

Вони страшенно поспішають – Путін, Сі, Хаменеї та сам Сплячий Джо. Це було очікувано та прогнозовано. Чого вони всі не бажають, так це окупації Білого дому Камалою. Вони зрозуміли, що з нею вони страшно прорахувалися. Але, то був наказ від ключової фігури цієї кривавої геостратегічної драми – від Барака Хуссейна Обами.

А Президент США Дональд Трамп мовчить. Майже мовчить. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.