Капітуляція Байдена

1 сентября 2021, 17:35
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
117
Капітуляція Байдена

Ми знаємо точно, що наступними цілями Москви, Пекіну та Тегерану стануть Ліван, Ірак, Тайвань, Україна та Прибалтика. І ніхто на допомогу не прийде. Це результат капітуляції Байдена.

Із Сплячим Джо все завершено. Зараз головним є не допустити, щоб він не пролив ще більше крові по цілому світу. А окупант Білого дому в агонії здатний на все.

Вони домовилися про все, напевно, десь влітку 2020 року. Вони – це найближчі та багаторічні соратники: Байден, Путін та Сі. У Женеві «президент - крадій» Байден та полковник КГБ Путін просто затвердили плани та графік виконання того, про що було домовлено таємно та підступно. Те ж саме було між Сплячим Джо та Сі, а плани були узгоджені в Анкориджі. Окупант Білого дому Джозеф Байден два клятву, що виконає все, за те, що Путін та Сі заштовхнули його до Білого дому.

Афганістан також був предметом домовленостей між партнерами та союзниками – Байденом, Путіним та Сі. Без відмови США від Афганістану всі їхні домовленості щодо Близького Сходу та Азії не мали жодного сенсу. Та всі вони, включаючи самого «президента - крадія» знали, що часу у них вкрай обмаль. А у самого окупанта Білого дому часу взагалі, майже, не залишилося. Тому він та його зграя у Білому домі пішла по екстремальному варіанту.

За наказом цього покидька, який засів у бункері Білого дому, армія США кинула на поталу дикунам із Талібану все – від високоточної зброї до літаків: 2 000 бронетранспортерів, близько 200 літаків та вертольотів, більш ніж 600 000 автоматів та автоматичних гвинтівок. Зараз Талібан став однією із наймогутніших армій світу. Та головне, путінський та китайський союзник Байден кинув на поталу кривавій банді тисячі американців та іноземців, а також сотні тисяч афганців.

Такої катастрофічної поразки США та НАТО не знали ніколи. Погром, втеча та ганьба в Афганістані не можуть порівнюватися, ані з Перл-Харбором, ані з Кубою, ані із В’єтнамом. Капітуляція в Афганістані стало результатом прямої та відвертої зради. Набагато страшніше, що ця зрада була узгоджена із Москвою, Пекіном та, можливо, із Тегераном. Прямі накази віддавав особисто Сплячий Джо, які безумовно виконували виродки Блінкен, Салліван, Остін, Міллі. Щодо Харріс розмова окрема.

Капітуляція відбулася. Окупант Білого дому Байден та його кліка політично знищені. Можливо, такого швидкого кінця не чекали навіть у Кремлі та ЦК КПК. Хоча це навряд чи. Аж надто впевнені Путін та Сі. Для них зараз надзавдання – максимально швидко заповнити афганський вакуум, що утворився після погрому США та НАТО, як результат їх домовленостей із Байденом. Та є інше надзавдання – не дати повернутися до Білого дому Президенту Трампу.

Вимоги покарання «президента - крадія» Байдена будуть посилюватися з кожним днем та кожним часом. У Конгресі вже підготовлені резолюції щодо негайної відставки Байдена. Незабаром на вулиці американських міст почнуть виходити люди із вимогою покарати Байдена та його кліку за ганьбу, яку вони наклали на Сполучені Штати. І розуміння того, що кожна втрачена хвилина може коштувати ще більше життів американців і ще більше приниження та ганьби, не буде залишати іншого вибору. Капітуляція Байдена відбулася. Та не можна допустити капітуляції самих США. І саме в цьому полягав вирішальний розрахунок Кремля, ЦК КПК та Тегерану.

Ми не знаємо скільки американці протримають цього лівого маразматика та покидька. Ми знаємо точно, що наступними цілями Москви, Пекіну та Тегерану стануть Ліван, Ірак, Тайвань, Україна та Прибалтика. І ніхто на допомогу не прийде. Це результат капітуляції Байдена.       

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.