Джозеф Байден. Імпічмент та трибунал. Зараз

26 августа 2021, 14:07
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
159
Джозеф Байден. Імпічмент та трибунал. Зараз

Кожна зайва хвилина перебування Байдена у Білому домі є абсолютно небезпечною

Кожна зайва хвилина перебування Байдена у Білому домі є абсолютно небезпечною.

Вже не залишилося, фактично жодних сумнівів у тому, що Сплячий Джо свідомо, цілеспрямовано та узгоджено вів США до катастрофи, якої країна не знала ніколи. Та найбільш страшна правда полягає в тому, що це лише початок. Найбільш страшне почнеться після 31 серпня 2021 року. «Сайгон Байдена» перетвориться на «Перл-Харбор Байдена».  І це вже, на жаль, незворотне.

Ті, хто привів свого багаторічного соратника та союзника до Білого дому, в результаті небаченого в історії Сполучених Штатів державного перевороту у 2020 році, вже викинули свого протеже на смітник історії.

Для Путіна, Сі та Хаменеї Сплячий Джо вже не потрібний. Почався великий геополітичний переділ, як Афганістану, так і цілого Широкого Близького Сходу. Якими будуть результати цього грандіозного дійства невідомі нікому, навіть самим Сі та Путіну? Відомо єдине, що у цьому грандіозному переділі місця для США немає. Не тому, що це заборонили у Пекіні, Москві та Тегерані, а тому, що це заборонив сам Сплячий Джо.

Дональд Трамп про це все знає. Його команда чітко казали, що у вересні Трамп може повернутися до Білого дому. Та їх розрахунки цілковито базувалися на тому, що саме у вересні весь жах та глибина фальсифікацій виборів у 2020-ому стануть відомі всім. Афганістан зруйнував ці стратегії. Але, безумство, злочин та зрада в Афганістані привели до єдиного висновку – Байден повинен бути покараний. Зараз.

Можна припустити, що Обама виставив єдиний ультиматум Сплячому Джо десь наприкінці 2019 року: «Я даю тобі дозвіл на участь у кампанії, роблю все для твоєї окупації Овального кабінету, а ти йдеш через рік». Зараз виглядає, що такий сценарій реалізується на очах у цілого світу. Та схоже, шо не для Камали, а для Ненсі. Обама та його найближчі люди керують США із вирішальною роллю Сюзан Райс. І вони мають єдину людину, якій довіряють – Ненсі Пелозі.

Джозеф Байден все збагнув. І тому він зараз став абсолютно небезпечним. Він виконає всі умови та накази із Кремля та ЦК КПК, Всі. Щодо Іраку, Лівану, Сирії, Лівії, Україні та далі за страшним списком. Окупант Білого дому й так все це б зробив, а зараз він буде рятувати себе. А йому пригадають все – від приїзду у серпні 1979-го до Брежнєва й до захисту бін-Ладена. Тому діяти треба зараз, негайно.

Через декілька десятків годин в Афганістані почнеться справжнє пекло. Ніхто нікого повертати вже не буде. Байден непохитний у своєму злочині та зраді США і союзників. Хто загине, той загине. Хто виживить, той виживить. Це неминуча плата за те, що накоїли американці у листопаді 2020. Їх попереджали. Та їх божевільну та страшну помилку можуть виправити лише вони самі. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.