Джозеф Байден. Злочин. Імпічмент. Трибунал. Афганістан

17 августа 2021, 11:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
77
Джозеф Байден. Злочин. Імпічмент. Трибунал. Афганістан

Зараз президент Трамп прямо та відверто заявив, що Байден повинен піти геть. Питання полягає в тому, що буде з Афганістаном тоді, коли Сплячий Джо буде покараний за свої злочини?

Фундаментальне питання зараз лише єдине: «Чи свідомо окупант Білого дому Джозеф Байден здійснив геостратегічний та геополітичний погром США в Афганістані?». Хронологія подій, що передувала цьому страшному безумству, вказує, що «президент-крадій» Байден абсолютно свідомо та цілеспрямовано здійснив цей геополітичний злочин.

Вирішальними були дві події. Перша, переговори жалюгідного покидька Блінкена із своїм китайським візаві в Анкориджі, за якими послідували багаточасові телефонні переговори між багаторічними соратниками та партнерами – Байденом та Сі. Друга, зустріч двох багаторічних соратників та союзників – Байдена та Путіна у Женеві. Саме після «Женеви» Сплячий Джо оголосив про безумовний та абсолютний вихід США із Афганістану.

Афганістан – це ще одна плата Сплячого Джо своїм союзникам та багаторічним друзям у Москві, Пекіні та Тегерані за захоплення ними Білого дому. Але, Афганістан – це найбільш страшна та коштовна плата. Такого глибинного приниження США не знали з часів погрому у Перл-Харборі, погрому у Заливі свиней та принизливої втечі із Вєтнаму. Як тільки зараз не називають капітуляцію Байдена та США в Афганістані – і «моментом Сайгону Байдена», і «Заливом свиней Байдена». Це все правда. Але, вирішальна правда полягає в тому, що окупант Білого дому принизив США так, як ніхто до нього США не принижував. І головне, це приниження цей старий покидьок зробив свідомо та не під примусом.

15 серпня 2021 року, коли Талібан увійшов до Кабулу. – це не «9/11», не «геополітичний Чорнобиль для США», не «Перл-Харбор - 2021» і не «момент Сайгону Байдена». Цей чорний день ознаменував початок грандіозного перекроювання цілого геостратегічного ландшафту від Північної Африки через Близький Схід до Середньої Азії  Й 15 вересня 2021 року – це просто старт.

Чи будуть задоволені Сі, Путін та Хаменеї безумовною здачею їх ставлеником Байденом Афганістану? Звичайно. Але, як виглядає, ані Сі, ані Путіна, ані Хаменеї, Сплячий Джо вже, фактично, не цікавить. Для них вирішальне, щоб Дональд Трамп не повернувся найближчими тижнями до Білого дому. Трамп блискуче знає, про що насправді мова.

Люди Дональда Трампа казали, що Трамп повернеться до Білого дому у вересні. Та вони, як певно і Трамп, не могли передбачити «момент Сайгону Байдена». Зараз президент Трамп прямо та відверто заявив, що Байден повинен піти геть. Президент Трамп ніколи б не заявив би так, якщо не був би впевнений. Трамп лише зупинився, щоб не заявити, що Байден повинен піти до тюрми. Та вся правда про страхітливий злочин Байдена в Афганістані однозначно стане відомою. І там на «президента -крадія» Байдена буде вже чекати імпічмент та трибунал.

Питання полягає в тому, що буде з Афганістаном тоді, коли Сплячий Джо буде покараний за свої злочини? Талібан -2021 року – це не Талібан початку 1990-х. У нього добрі вчителі із Пекіну, Тегерану, Москви, Сирії, Хезболли та Хамасу. І Талібан – 2021, фактично, нічого не зможе зробити без допомоги Китаю, Росії та Ірану. Але, зараз у цих монстрів завдання набагато спростилося – США розгромлені. Та вони будуть дико поспішати. За усіма напрямками.

Як виглядає, першим може впасти Ліван. Це буде неймовірною вдачею для Тегерану, Москви, Дамаску, Хезболли та Хамасу. Та всі хижі погляди, вирішальним чином, будуть спрямовані на Ірак. Без підкорення Іраку жодна стратегія Москви, Пекіну та Тегерану не спрацює. З Єменом вже, фактично, все зрозуміло.

Президент Трамп повинен діяти дуже швидко. 21 серпня він буде звертатися до людей в Алабамі. Трамп повинен почати переконувати американців, що катастрофа Байдена та США в Афганістані не є їх катастрофою. Що це приниження та ганьба трапилися тому, що Сплячий Джо та його банда брутально вкрали перемогу у Трампа 3 листопада 2020 року. І саме тому й трапилося афганське приниження Америки. І саме тому Байден повинен бути покараний. Без вагань та сумнівів. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.