Іран. Перська Затока. Крах та стратегічний злочин Байдена

5 августа 2021, 18:30
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
73
Іран. Перська Затока. Крах та стратегічний злочин Байдена

Стратегія Тегерану у Затоці безжальна. Думаєте, що у Байдена є щось у відповідь? Ставте своє питання навпаки: «До чого домовилися Байден, Путін, Хаменеї та Сі щодо Перської Затоки?».

Ізраїль абсолютно наодинці. Так саме, як й Україна. Просто новий уряд Ізраїлю ще не збагнув, що у Білому домі окупанти та ненависники Ізраїлю. Так саме, як й України. Або, новий уряд Ізраїлю заколисує себе безумними ілюзіями, що Сплячий Джо все ж таки прийде на допомогу.

«Війна танкерів» - це не початок. Це – логічне та страшне продовження гігантського силового зіткнення, що охопило цілий Широкий Близький Схід. «Війна танкерів» розпочалася, як мінімум, два роки тому та, фактично, нічому не навчила Ізраїль, або Бібі не бажав нічому навчатися, покладаючись на беззастережну підтримку Трампа. Але, коли Нетаньяху так брутально зрадив Трампа, він одночасно зрадив й Ізраїль. Тепер прийшов час розплати. А у Білому домі не істинний переможець – 2020, а «президент – крадій» Джозеф Байден.

Вони – Байден, Блінкен, Салліван, Райс не будуть робити нічого, аби хоч призупинити Тегеран і його союзників та партнерів у регіоні. Не для того мулли з Тегерану билися за Сплячого Джо у 2020 році, щоб зараз їх протеже повстав проти них. Та ситуація набагато гірша, тому що за спиною Тегерану – Москва та Пекін, Путін та Сі. Вони вже чітко попередили свого друга в Овальному кабінеті і щодо Ірану, і щодо Ізраїлю, і щодо Перської Затоки, в цілому. Сплячий Джо все зрозумів. Він повинен відпрацювати те, що зробили для нього Путін, Сі та Хаменеї.

Стратегія Тегерану у Затоці безжальна. Перше – це залякати та розділити країни регіону. Друга – максимально перервати морські торгівельні шляхи, що пролягли через Ормузьку та Оманську Затоки. Третє – максимально оточити Ірак та встановити контроль над іракським урядом. Четверте – схилити баланс сил в Аравійській Затоці на свою користь, в першу чергу, фокусуючись на Ємені. П’яте – замкнути кільце ворожості навколо Ізраїлю.

Думаєте, що у Байдена є щось у відповідь? Ставте своє питання навпаки: «До чого домовилися Байден, Путін, Хаменеї та Сі щодо Перської Затоки?». Або, ще відвертіше: «Чим Сплячий Джо буде розплачуватися із Тегераном та Москвою у регіоні Широкого Близького Сходу?».

А ось вже і перші та страшні відповіді.

Хусіти в Ємені були оголошені не терористами. Після цього ситуація в Ємені вкрай різко погіршилася, але різко поліпшилася для Ірану.

Сплячий Джо заборонив продаж зброї Саудівській Аравії – єдиному регіональному арабському  гравцю, що може протистояти Ірану.

Сплячий Джо прямо погрожує Ізраїлю припинити постачання зброї, щоб примусити уряд в Єрусалимі кардинально змінити свій курс.

Сплячий Джо віддав страшний указ про виведення американських військ з Іраку.

Сплячий Джо та його камарилья веде таємні переговори із Тегераном щодо безумної та смертельно небезпечної «ядерної» угоди. Хоча, скоріш за все, емісари Байдена та Хаменеї домовляються зовсім про інше.

Десятиденна війна у травні 2021 року проти Ізраїлю була лише прелюдією до того, що ми бачимо зараз. Все йде до того, що справжнє побоїще заплановано на осінь. В Ірані новий «президент» - Ібрахім Раїсі, «тегеранський м’ясник». Він та справжній кормчий Ірану Хаменеї не зупиняться ні перед чим. Вони блискуче розуміють, що такого шансу історія може вже не надати. Шансу, коли у Білому домі їх ставленик.

За даними політичних військових керівників Ізраїлю, Ірану для отримання збагаченого палива для вироблення ядерної зброї  залишилося приблизно два місяці.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.