Після Афганістану – Ірак. Стратегія капітуляції Байдена

2 августа 2021, 12:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
75
Після Афганістану – Ірак. Стратегія капітуляції Байдена

Ірак стає черговою жертвою. Ні, не зради Байдена . А чітко вивірених, узгоджених та затверджених дій між Вашингтоном, Пекіном, Москвою та Тегераном.

Те, що Ірак стане черговою жертвою капітуляції Джозефа Байдена на Широкому Близькому Сході, не викликало жодних сумнівів. А Ірак – це не Афганістан, з якого, так ганебно, втекли США та НАТО після 20-річної безглуздої війни та ганебної поразки.

Ірак – це серце Широкого Близького Сходу. Саме Ірак є ключовою ланкою у геостратегічному балансі сил у тому вирішальному регіоні. І майте на увазі, що нинішній окупант Білого дому Байден у 2003 році, коли він був сенатором від Делаверу, голосував за вторгнення США. Зараз Сплячий Джо, захопивши Білий дім, віддає наказ на виведення американських військ із Іраку, залишаючи країну на поталу. Тегеран у захваті.

Не може нічого не відбуватися спонтанно, не узгоджено та без гарантій. Приїзд іракського прем’єра  Мустафи Аль-Хадімі став кульмінацією узгодженого плану для втечі Сполучених Штатів із Іраку. Вищим ступенем цинізму стали відвертості Аль-Хадімі, що саме Тегеран просив Білий дім залишити Ірак. Звичайно, щоб незабаром самому увійти до своїх сусідів. Стратегічний вакуум не може довго залишатися порожнім. Особливо зараз у часи небаченої геополітичної динаміки в часи силової стратегічної конкуренції Вакуум в Афганістані заповнює Талібан. Вакуум в Іраку заповнить Іран, поза всіляких сумнівів.

За все приходиться розплачуватися. Джозеф Байден зараз розплачується із своїми істинними партнерами та союзниками – у Москві, Пекіні та Тегерані – за окупацію Білого дому. Це не вражає. Вражає із якою швидкістю та відкритістю Сплячий Джо та його камарилья витворяють ці страшні злочини. Те, що Сплячий Джо буде неймовірно поспішати, сумнівів не було жодних. Всі знають, що тижні «президента - крадія» у Білому домі лічені.  Але, щоб так відверто – це поза розумінням. Єдине пояснення цьому, що накази з Пекіну, Тегерану та Москви проходять безапеляційними.

Мулли у Тегерані стають все більш впевненішими та агресивнішими. Після «обрання» свого президента – ультра-консерватора Ебрахіма Раїсі, у справжніх керівників іранського режиму не залишилося жодних перепон для реалізації відкрито агресивної політки. Руки у них, фактично, повністю розвязані. На жаль, як виглядає, такого зловісного сценарію уникнути було, практично, неможливо. І Тегеран ніколи не забуде про принизливу поразку у війні проти Іраку у 80-х роках. Зараз настає час розплати. Тим більше тоді, коли сам іракський премєр везе побажання тегеранських кормчих до їх ставленика у Білий дім.

Байден зраджував Ізраїль все своє життя. Він просто відверто та відкрито ненавидить Ізраїль. Так саме, як і його найвищі та найближчі призначенці – всі ті блінкени, саллівани. райс та багато інших  Іран відверто допомагав Сплячому Джо окупувати Білий дім. Зараз все зійшлося.

Тегеран вимагає від Байдена віддати йому Ірак, як плату за зайняття Овального кабінету. Ось чому Сплячий Джо, з перших хвилин перебування у Білому домі, заявив, що США будуть йти з Перської Затоки. Ось чому «президент -крадій» Байден так ненавидить Саудівську Аравію та її короля, чудово розуміючи, що лише Ер-Ріяд у змозі зупинити спільні зловісні плани Аятоли та його протеже у Білому домі

Лівий екстреміст, ставленик Сі, Путіна та Хаменеї – Джозеф Байден підписав указ про швидке виведення американських військ із Іраку. Наказ, отриманий із Тегерану, виконаний. Іранські реакційні мулли отримали шлях, який може привести їх до північних берегів Перської Затоки та, найголовніше, до кордонів із Сирією. Це буде грандіозне досягнення Тегерану. За це, майже точно, вони будуть вдячні Сплячому Джо. А далі – Ізраїль.

Чому істерія лише зараз охопила найвищі владні кабінети в Єрусалимі, коли був вчинений черговий напад іранців на ізраїльський корабель? А що, на протязі останніх двох років, схожих нападів не було? Та Беннетт повинен знати лише єдине: у Білому домі – ворог Ізраїлю та протеже Тегерану.

Ірак стає черговою жертвою. Ні, не зради Байдена та його ліво-екстремістської банди. А чітко вивірених, узгоджених та затверджених дій між Вашингтоном, Пекіном, Москвою та Тегераном. Страшні та криваві обрії нового порядку на Широкому Близькому Сході стають реаліями. Єдине, що втішає, так це те, що також наближається момент, коли нинішнім союзникам із Росії, Китаю та Ірану там стане тісно і хтось повинен бути піти. Питання лише в тому, коли той момент настане?        

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.