«Священний союз»: Байден-Путін-Меркель

28 июля 2021, 11:02
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
109
«Священний союз»: Байден-Путін-Меркель

Меркель їздила до Вашингтону, як виключно від себе, так й як гонець від свого соратника у Кремлі – Путіна.

Вони знають один одного давно, дуже давно. Як мінімум, років тридцять-тридцять пять. «Священний союз» Байдена – Путіна – Меркель.

Влітку 1979 року, тоді сенатор Джозеф Байден очолював делегацію до Кремля, до Брежнєва, аби підтримати зловісний договір SALT-1. Фактично, лише диво врятувало США та цілий демократичний світ від того зловісного лиха. Але, майже через сорок два роки, «президент-крадій» Байден, тільки-но окупувавши Овальний кабінет, пролонгував на довгі пять років новітнє зловісне лихо у вигляді START III. Це, таким чином, окупант білого дому Байден віддячив своєму багаторічному соратнику за «перемогу». А на ту «перемогу» спільно працювали Путін, Сі, Меркель, Хаменеї та інші.

Все, що зараз витворяє Сплячий Джо не є спонтанним. Все це узгоджено та затверджено, як мінімум, більше року тому. Зараз Сплячий Джо просто розплачується всім – від свободи та незалежності США до повного переділу світового порядку – із своїми справжніми союзниками та партнерами – у Москві, Пекіні, Берліні, Тегерані та далі по цілому світу.

Байден та Путін у Женеві узгодили все. Тобто, правильніш казати про те, що два багаторічних соратники підтвердили узгодження того, про що було домовлено ще давно. І, звичайно, вони ділили Європу. Та правильніше сказати, що окупант Білого дому віддавав Європу на поталу своєму кремлівському другу. Байден та Путін – лідери антиукраїнської коаліції вищого рівня. Спочатку був Обама, а зараз – Сплячий Джо.

Путін та Меркель – лідери антиукраїнської коаліції нижчого рівня. Ці двоє, взагалі, фактично, єдине ціле. Полковник КГБ Путін та головна комсомолка ГДР, майже точно, що агент ШТАЗІ, Меркель. Єдине про шо вони зараз жалкують, що Меркель треба йти. Та чи піде? Хоча Кремлю та Лубянці однаково, хто буде новим канцлером ФРН. Там всі у Берліні їх соратники та багаторічні друзі.  Як, зараз, у Білому домі.

Меркель їздила до Вашингтону, як виключно від себе, так й як гонець від свого соратника у Кремлі – Путіна. Ну не могли вони дозволити собі зустрічатися привселюдно спільно втрьох. Вони й так все вже вирішили. А у Овальному кабінеті окупант Білого дому Байден та головна комсомолка ГДР Меркель вирішували лише три питання. Перше, ділили гроші від «Північного потоку» між собою та Путіним. Друге, намагалися забезпечити перемогу ставленику Меркель у ФРН. Третє та головне, як зробити союз Вашингтону – Москви – Берліну максимально довготривалим?

Після повернення із США Меркель миттєво зателефонувала своєму найближчому другу до Кремля та відзвітувала. Путін залишився задоволеним. Всі його стратегічні розрахунки та дії йдуть за його бажанням. Наближається вересень.

І починається найбільш небезпечне для цього страшного «священного союзу». Що трапиться у ФРН після виборів не знає зараз ніхто? Брутально втручатися у вибори у Німеччині Путін та Кремль не бажають. Вони «виконали» свою місію у США й цього для них достатньо.

Що трапиться у Росії у вересні після «виборів» у Думу? Кремль це також особливо не хвилює. Скоріш за все, «результати» вже «пораховані».

Ключовим є, що трапиться із Байденом? Ось чому так страшно нервує «священний союз» Байдена – Путіна – Меркель. Їх ставленик, лівий екстреміст Байден у біді, великій біді. Арізона – це лише прелюдія. І ця страшна та безумна трійця знає про це. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.