Арізона. Перемога Трампа. Кінець для Джозефа Байдена

19 июля 2021, 11:57
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
84
Арізона. Перемога Трампа. Кінець для Джозефа Байдена

Як виглядає, все буде залежати від Президента Трампа. Йому необхідно вирішити, яким шляхом рухатися?

Попередні результати повномасштабної перевірки виборів президента США в Арізоні, у листопаді 2020 року, навіть не шокують. Вони просто підтверджують глибину та розмах того небаченого в історії США злочину, який був здійснений для того, аби Білий дім був окупований Джозефом Байденом.

На слуханнях у Сенаті Законодавчих зборів Арізони, які відбулися 14 липня 2021 року, було оголошено, що:

1.      виборчі комісії штату отримали 74 243 бюлетенів більше, аніж було надіслано поштою виборцям;

2.      11 тисяч голосів були внесені до протоколів після дня голосування;

3.      18 тисяч голосів були видалені з протоколів після виборів;

4.      електронні сервери контролювалися зовнішніми факторами під час голосування;

5.      до виборчого обладнання був забезпечений віддалений доступ;

6.      всі паролі доступу до електронного виборчого обладнання були знищені у березні 2021 року;

7.      оригінали та дублікати бюлетенів були неправильно пронумеровані і не могли бути перевірені;

8.      кількість голосів, яка була сертифікована, не відповідає кількості бюлетенів, наданих для проведення аудиту.

Цих вбивчих фактів вже абсолютно достатньо, щоб заявити, що президентські вибори в Арізоні були тотально сфальсифіковані та вкрадені на користь Сплячого Джо.

Буквально через лічені тижні після «виборів» у листопаді 2020-го, три організації, що провели власні, незалежні розслідування того жаху, що сталися в Арізоні, заявили, що у штаті було вкрадено у Дональда Трамап від 300 до 700 тисяч голосів (!). Попередні дані аудиту в Арізоні вже чітко кажуть, що було вкрадено, як мінімум 100 тисяч голосів.

США завмерли в заціпенінні. Трамп прямо заявив, що вибори в Арізоні повинні бути скасовані, призначені нові виборщики та Законодавчі збори штату повинні оголосити його справжнім переможцем. Як це було насправді.

Сенатори штату та представники нижньої палати прямо закликали до десертифікації результатів виборів, що були тотально сфабриковані та проголошення Трампом переможцем, як й повинно було бути відразу після виборів.

Але, голова Сенату, республіканка, заявила, що у штату немає повноважень відміняти результати засідання вибірників. Вона пропонує надіслати попередні результати аудиту до Конгресу США та до генерального прокурора штату для ухвалення рішень. Важко уявити, чим керується голова Сенату Арізони, пропонуючи надіслати документи до нинішнього Конгресу США? Це, фактично, теж саме, що надіслати документи до Рейхстагу часів Рейху.

А губернатор Дусі мовчить, він просто зник. Та це він зрадив Трампа, арізонців та Конституцію і тепер у нього вже немає виходу.

Як виглядає, все буде залежати від Президента Трампа. Йому необхідно вирішити, яким шляхом рухатися? Якщо в Арізоні республіканці, які мають більшість у обох палатах, відмовляться відновлювати справедливість, Трамп повинен напряму звернутися до виборців штату. Іншого не залишиться. А часу мало.

«Президент-крадій» Байден в агонії. Аудит в Арізоні зробив цю агонію нестерпною. Ось чому  цей окупант Білого дому, кинувши все, помчав до Пенсильванії «захищати виборчі права американців» .Саме ті права, що були ним та його зграєю брутально вкрадені у листопаді 2020-го. А саме у Пенсильванії зараз лунають прямі заклики до такого самого аудиту, як в Арізоні.

У Джорджії, в окрузі Фултон, теж знайшли моторошні дані про тотальну фальсифікацію на десятки тисяч голосів. У Мічигані схожа ситуація.

У вересні Президент Трамп увійде до Білого дому?   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.