Куба. Зрада Байдена

16 июля 2021, 20:08
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
88
Куба. Зрада Байдена

Час поки що на боці кубинських комуністів. Вони це знають. Вони знають, що поки у Білому домі їх союзник, «президент-крадій» Байден, вони можуть ще перевести подих.

Кубинцям навряд чи хто допоможе. В чому абсолютно були праві ті, хто вийшов на безпрецедентні демонстрації проти комуністичного та дикунського режиму Кастро, так це те, що вони кликали по допомогу США. Саме США, а не Байдена. Тому що у Білому домі – окупант та союзник безумного та кривавого режиму в Гавані.

Ще під час передвиборчої гонки Сплячий Джо відкрито закликав до відновлення дипломатичних звязків із кривавим та моторошним «Островом Свободи». Зараз, коли десятки тисяч кубинців, відкинувши всі страхи, вийшли на вулиці міст та селищ, зруйнованих клікою Кастро Куби, Байден мовчить, а його кліка каже, що люди вийшли проти китайського комуністичного вірусу.

Барак Хуссейн Обама, після смерті монстра Фіделя, промовив, що «історія покаже, хто був правий». Звичайно, що сталініст Обама сумував за втраченим соратником. І саме Обама зробив «історичний» візит до «Острова Свободи» та майже ледь не обнімався із братом кривавого Фіделя, таким самим кривавим комуністом – Раулем. Байден служив у Барака віце-президентом. Так що, від цього лівого екстреміста Байдена можна чекати чогось іншого?

Майже за добу безжалісний гаванський режим арештував та кинув до вязниць більше ніж 5 тисяч кубинців. Доля багатьох невідома. Ескадрони таємної поліції розвернули справжній терор проти демонстрантів. Такого жаху Куба не бачила декілька десятиліть. Але, зараз є шанс. При владі не монстр Фідель із його безумною енергією та залізною хваткою. При владі його ставленики-маріонетки.

Час поки що на боці кубинських комуністів. Вони це знають. Вони знають, що поки у Білому домі їх союзник, «президент-крадій» Байден, вони можуть ще перевести подих. Але, вони також знають, що кожний день буде привносити більше організації та рішучості протестувальникам. Тому посилення терору, фактичне, неминуче.

Тепер, як видається, величезна відповідальність прямо лягає на кубинців, які втекли від Фіделя, а також на вже їх дітей та онуків, хто виріс у свободі, але знає, що за пекельний жах є на їх батьківщині. І величезна відповідальність на простих американцях по цілій Америці, але передусім у Флориді та інших південних штатах США. Недарма, що мер Майямі відкрито закликєв до військового вторгнення до Куби. І, можливо, що іншого варіанту може не залишитися. Та у Білому домі не президент США, а «президент-крадій» Джозеф Байден, лівий радикальний екстреміст.

Два сенатори – республіканці, обидва сини кубинських емігрантів – Тед Круз із Техасу та Марко Рубіо із Флориди, все чудово розуміють та муки мають вони чи не найсильніші. У тому числі й через те, що у Білому домі ворог, як вільної Куби, так і головне – вільної Америки.  Вони знають, що гаванський режим буде битися до останнього, отримуючи підтримку звідусіль – від Москви, від Каракасу, від Пекіну та далі по світу. І вони знають, що головний зрадник Куби зараз окупував Білий дім. Саме це повинні зрозуміти кубинці. Без цього вони приречені, поки що. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.