Афганістан. Байден. НАТО. Повна капітуляція та ганьба

8 июля 2021, 11:59
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
200
Афганістан. Байден. НАТО. Повна капітуляція та ганьба

Двадцять років «війни з терором» в Афганістані завершуються, небаченою досі, ганебною капітуляцією і втечею США та НАТО. Такої ганьби світ дійсно не бачив дуже давно.

Двадцять років «війни з терором» в Афганістані завершуються, небаченою досі, ганебною капітуляцією і втечею США та НАТО. Двадцять років, що принесли десятки тисяч вбитих та сотні тисяч поранених у всіх тих операціях в Афганістані «найуспішнішого у світі альянсу» та його «лідера» - Сполучених Штатів Америки. Трильйони доларів платників податків із країн-членів Альянсу розчинилися невідомо де під прикриттям високопарних фраз щодо «союзницької солідарності» та «стійкості НАТО».

Такої ганьби світ дійсно не бачив дуже давно. Американські підрозділи відверто втікають із Афганістану під покровом ночі, залишаючи напризволяще бази та обладнання. Афганський уряд у Кабулі абсолютно не інформується про «спланований та скоординований» вихід частин США та «союзників» із країни. Сили афганської армії дізнаються де-факто, що ті бази, центри та полігони тепер належать їм. А міжнародний аеропорт у Кабулі тепер буде охороняти турецька армія. Це так домовилися Вашингтон та Анкара. Що пообіцяли взамін один одному Байден та Ердоган, поки що невідомо? Та повністю зрозуміло, що турецькі солдати там ненадовго.

Це крах такої сили, що мало хто у світі може зараз передбачити, що на нас всіх чекає вже незабаром? Сотні, якщо не тисячі аналітичних та інформаційних доповідей, статей та книг, відкритих та таємних, були написані та опубліковані у США, країнах-членах НАТО та по цілому світу на протязі цих довгих та кривавих років. Всі радили, як та що треба робити США і НАТО, та їх партнерам, щоб перемогти. В результаті – поразка, ганьба та капітуляція.

Майте на увазі, що НАТО ніколи у своїй історії не вело війн. Єдину війну, яку вів Альянс, була саме в Афганістані. І ця війну «найбільш успішний у світі альянс» програв. Що шокує, що НАТО й не збиралося вторгатися до Афганістану. Просто після «9/11» тиск з боку США був такої сили, що відмова НАТО від участі в операції в Афганістані могла б знищити Альянс. Та історія, як виглядає, не вибачає нікому та нічого. Тепер, після капітуляції та втечі з Афганістану, знищення, або самознищення НАТО, може стати незворотнім.

А що ж США? Що Байден? Що Трамп? Президент Трамп був, хоча б, відвертий. Він просто хотів забрати американських солдат та офіцерів додому та прямо про це казав. Схоже, що це вже немає жодного значення, чи мала адміністрація Трампа якусь концепцію щодо Афганістану після виходу. Так, якісь переговори із Талібаном в Катарі велися, але вони ні на що не вплинули.

А що ж окупант Білого дому Джозеф Байден? Чому цей «інтернаціоналіст» прямо пішов шляхом Трампа? Він, цей «президент - крадій», до видання наказу про вихід з Афганістану, знищував все, чого досягла адміністрація президента Трампа. Яким циніком треба бути, аби підписувати накази, які б забезпечили вивід американських підрозділів до 20 –ї річниці «9 вересня 2001 року». Але, це вся сутність нинішнього окупанта Білого дому.

З ким домовився Байден та його ліворадикальне угруповання щодо Афганістану? Які умови цього ганебного договору, якщо він існує? Та те, що цей договір існує, майже, гарантовано. Китай. В страшну геополітичну гру щодо майбутнього Афганістану вступив Китай. А Пекін та Сі – це найближчі соратникм «президента - крадія» Сплячого Джо. Саме них, він та його ліворадикальна кліка, бояться більше всього. Якщо, Сплячий Джо домовився із ЦК КПК розрахуватися за підтримку за захоплення Білого дому, то Афганістан – це грандіозний подарунок. Із справжнім другом Сплячого Джо у Кремлі, окупанти Білого дому домовилися про інше, але не про Афганістан.

Те, що Талібан вже не спинити, практично, не викликає сумнівів. Головне питання тепер у тому, яким буде геостратегічний баланс сил у Середній Азії після падіння Афганістану? Байден втікає з Афганістану, фактично, знищуючи НАТО. Байден втікає із Перської Затоки, а незабаром, може почати втікати й з Іраку. Це буде плата за допомогу іранському режиму мулл. Байден вже зрадив Центральну та Східну Європу. Про Україну треба просто промовчати. Байден зрадив Гонконг.

Досить вже про це. По-іншому, цей ставленик Москви, Пекіну та Тегерану, не міг вчинити. 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.