З поверненням, президенте Трамп! Кінець Джозефа Байдена

1 июля 2021, 19:03
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
584
З поверненням, президенте Трамп! Кінець Джозефа Байдена

Часу обмаль. Кінець Джозефа Байдена наближається вкрай стрімко. Це вже розуміють всі.

Час повернення президента Трампа просто не міг трапитися випадково. Політичне та стратегічне чуття Дональда Трампа неперевершене. Як виглядає, далі зволікати було вже неможливо.

Повернення президента США Дональда Трампа почалося з Огайо. Один із ключових та вирішальних штатів, який на протязі останніх років, фактично, став «червоним» бастіоном у самому центрі Америки. За шість місяців, після захоплення Білого дому лівоекстремістською клікою Байдена, людей одночасно охопили відчай та ненависть. Ці відчай та ненависть могли би бути якось переборені, якщо б люди знали, що у Білому домі знаходиться не окупант, який вкрав у Трампа близько двох мільйонів голосів , а законно обраний президент держави.

Дональд Трамп про весь цей жах та морок, що накрив Америку попереджав. Тепер, настав час з цього прокляття вибиратися. Швидко, рішуче, без вагань. Якщо проти твоєї країни відверто оголошена війна тими, хто цю країну ненавидить, варіантів не залишається. Президент Трамп в Огайо про це все сказав  прямо та відверто.

З Огайо, в червні 2021 року, Трамп повернувся заради Сполучених Штатів, заради свободи та незалежності. Як виглядає, все буде розвиватися дуже швидко. І мова не про проміжні вибори у листопаді 2022-го. Мова, як виглядає, йде про значно коротші терміни. На знаменитому ралі Трампа у Веллінгтоні тисячі простих людей, з кожним словом свого президента Трампа, розуміли, що вони всі втратили та яка біда звалилася на їх країну.

І справа не у божевільному падінні американської економіки, не у небаченій інфляції, не у відвертому знищенні енергетичної незалежності США. Справа у тому, що банда Байдена бажає знищення самої Америки. Це їх головне завдання, це – їх місія. А за спиною окупанта Білого дому Джозефа Байдена стоять Пекін, Москва та Тегеран. Без допомоги Сі, Путіна та Хаменеї Сплячий Джо та його кліка ніколи б не захопили всю владу в Америці, ніколи. Дональд Трамп у Веллінгтоні про це все сказав. І попередив, що далі буде ще гірше.

Огайо стало стартом для порятунку США. Все дуже просто та неймовірно складно і небезпечно. З кожною миттю падіння «президента-крадія» Байдена його дії будуть все більш безумними та радикальними, як в Америці, так і за її межами. Як виглядає, вересень може стати моментом біфуркації. В Україні повинні бути готові саме до того, що може статися десь у вересні – від повного краху та відставки Сплячого Джо до масштабного вторгнення російської армії на південному фронті. Вони, майже точно, про все домовилися. Вони – це два багаторічних союзники та спільника – Путін та Байден.

Президент Трамп про це все знає, якщо не знає, тоді здогадується. У нього неперевершене чуття. В Огайо він сказав, що незабаром країна дізнається багато істинної та страшної правди про вибори – 2020. Аудит в Арізоні завершується. У Джорджії стають відомими все нові та нові факти про те, як кралися вибори. Те ж саме у Вісконсіні та Пенсильванії.  

Огайо стало стартовим майданчиком для повернення. 3 липня Трамп збирає величезний мітинг у його вже рідній Флориді. У Сарасоті президент Трамп, напередодні Дня незалежності США, повинен вже надати людям план дій та надихнути на боротьбу за перемогу. Часу обмаль. Кінець Джозефа Байдена наближається вкрай стрімко. Це вже розуміють всі.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.