Джозеф Байден – «президент-крадій» та вбивця. Енергетичної незалежності США

24 июня 2021, 14:26
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
81
Джозеф Байден – «президент-крадій» та вбивця. Енергетичної незалежності США

Американська енергетична незалежність, яка була виборена Трампом , була знищена, на протязі шести місяців після захоплення Білого дому, антиамериканською бандою на чолі із Байденом.

З кожним днем, якщо не з часом, підтвердження, що двоє багаторічних союзників – Путін та Байден, про  все домовилися, ще влітку 2020-го, стають незаперечними. І від цього жаху стає дійсно моторошно. Питання лише в тому, якщо президент Трамп знав про це страхіття, так чому він, фактично, мовчав?

У Женеві двоє соратників – полковник КГБ Путін та старий лівий радикальний екстреміст Байден просто ділили гроші. І мова вже не про зони впливу та санітарні кордони в Європі, що найбільше хвилює Кремль. Мова про саму долю Сполучених Штатів Америки. І Путін, і Байден, чудово розуміють, що часу у них вкрай мало і тому шалено поспішають. Та наказує лише Путін,  а Сплячий Джо беззаперечно виконує. Це розплата за захоплення Білого дому у січні 2021-го.

Одним із перших злочинів «президента – крадія» Байдена та його ліворадикальної кліки було знищення будівництва нафтопроводу KeyStone XL. То був виключно геополітичний акт та акт безумної помсти, як Трампу, так і всім, хто за Трампа голосував. Мало хто, тоді, у січні 2021 – го, ще міг збагнути всю глибину страшних та справжніх намірів, які приховувалися за знищенням KeyStone XL.

 А за маразматичними гаслами та заклинаннями про «кліматичні зміни» цього лівого ідіота були істинні цілі – знищення енергетичної незалежності США та максимальне сприяння режиму в Кремлі у сфері постачання енергоресурсів. За знищенням KeyStone слідувало знищення ще двох американських нафтопроводів. Американська енергетична незалежність, яка із таким трудом була виборена Трампом та його адміністрацією, була знищена на протязі шести місяців після захоплення Білого дому антиамериканською бандою на чолі із Байденом.

У червні 2021 року рівень залежності США від постачання нафти та нафтопродуктів із Росії сягнув позначки, яких не знали із 2010 року. Так скріплюється зловісна «вісь Путін – Байден». У Женеві двоє покидьків, окрім поділу страшних та кривавих грошей, могли обговорювати ще лише одне – як не допустити повернення Трампа у Білий дім. А зробити це двом союзникам наодинці не вдасться. Тому абсолютно необхідна допомога інших соратників – із Пекіну та Тегерану.

Із Тегераном все доволі просто – Байден виконає все, що вимагається. Зрозуміло, що за відповідну частку від майбутнього продажу іранської нафти, в тому числі, і до Сполучених Штатів.

Із Китаєм буде складніше. Просто Сі запросить набагато вишу ціну. Але, якщо мерзотний пудель Путіна – Байден, віддав на поталу Ізраїль та країни Перської Затоки, передусім Саудівську Аравію, то для нього буде вже набагато простіше віддати на поталу цілу Південно-Східну Азію, розпочинаючи від Японії та до В‘єтнаму із Філіппінами.

Та вся страшна, але правдива, картина буде неповною без Німеччини. Геостратегічних злочинів та крові на руках Байдена та Меркель дуже багато. І саме ця кров, включаючи українську, намертво їх повязала. А також намертво повязала їх багаторічним союзником та соратником у Кремлі. Меркель в останнє буде летіти до Вашингтону із двома надзавданнями: перше, закріпити енергетичне домінування Путіна та Кремля у США та Європі, друге, спробувати максимально гарантувати «перемогу» свого ставленика на виборах у Німеччині у вересні. Правильно казати, не свого ставленика, а спільного ставленика її, Меркель, Путіна та Байдена.

І а цьому гидотному та кривавому розкладі ключову роль відіграє Ентоні Блінкен. Як і відчувалося, Блінкен – це одна із найбільш страшних постатей, кому «президент-крадій» Байден  доручив максимально зміцнити свій союз із Путіним та Меркель. Недарма Блінкена на посаду державного секретаря проштовхувала фірма, що була утворена на гроші «Північного потоку - 2». Ентоні Блінкен – це такий самий пудель Кремля, як і Сплячий Джо. А є ще більш мерзотний елемент – Джек Салліван, хоча цей покидьок, фактично, нічого і не приховує.

У суботу президент Трамп повертається. Повертається до Америки та до американців. Країну, після захоплення її Байдном за прямою допомогою Путіна, Сі та Хаменеї, вже не впізнати. Тому компромісів з нинішнім окупантом Білого дому не може бути ніяких. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.