Женева: союзники Путін-Байден. Розплата за спільну перемогу

19 июня 2021, 19:06
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
169
Женева: союзники Путін-Байден. Розплата за спільну перемогу

Вони домовилися про все давно, як мінімум, рік тому. Домовилися не лише Путін із Байденом, але також із Сі та іранським Хаменеї. У Женеві просто був час розплати. Першої розплати.

У Женеві не було якоїсь зради, або якогось відступу. Вони домовилися про все давно, як мінімум, рік тому. Домовилися не лише кремлівський монстр Путін із своїм про-сталінським протеже Байденом, але також із китайським комуністичним кормчим Сі та іранським муллою Хаменеї. У Женеві просто був час розплати. Першої розплати.

Вони знають один одного, як виглядає, вже, мінімум, років тридцять. У липні 1979 року, тоді ще наймолодший в історії США сенатор Джозеф Байден, на чолі сенатської делегації, прибув до Москви на зустріч із Брежнєвим для підготовки ратифікації договору SALT-1.   Фактично, лише диво врятувало США та світ від ратифікації того безумного документу, хоча Брежнєв та Картер підписали той стратегічний злочин. Оперативник КГБ Путін у ті роки лише починав сходження по драбині роботи у спецслужбах СРСР, але те, що він запамятав, що намагався зробити сенатор Байден, безсумнівно. Історія повернулася через більше, аніж тридцять років.

У них не вийшло у 2016-ому. Їх погубила абсолютна впевненість у перемозі Злодійкуватої Хілларі. У 2020-ому такої безумної помилки ніхто з них допустити просто не мав права. Вони – це США Обами-Клінтон-Байдена, Росії Путіна-Медведєва, Китаю Сі та Ірану Хаменеї. Два мільйони сфальсифікованих та вкрадених у Президента Трампа голосів нарешті надали змогу союзникам із Вашингтону, Москви, Пекіну та Ірану ввести свою креатуру до Білого дому. Умови Сплячому Джо були виставлені наджорсткі. Розплата від «президента - крадія» почалася негайно, як тільки цей старий маразматик доповз до Овального кабінету.

Першим актом розплати став договір START III. Це стало величезною сатисфакцією за крах тоді, у 1979-ому, SALT – 1. Страшно здригнутися треба було вже 20 січня 2021 року. Навіть у Кремлі не чекали, що їх ставленик Байден є настільки щедрий, сподіваючись лише на однорічне продовження того жаху у вигляді START III.

Далі Сплячий Джо зняв статус міжнародних терористів із єменських хоуситів і наказав припинити постачання зброї Саудівській Аравії. Це була одночасні та паралельні удари, як по Саудівській Аравії, так і, головним та принциповим чином, по Ізраїлю.

Потім настав час Центрально-Східної Європи, коли ліворадикальний окупант Білого дому заборонив передислокацію американських підрозділів з території ФРН. То була вже спільна домовленість між трьома, дуже багаторічними друзями – Байденом, Путіним та Меркель.

А потім Сплячий Джо дозволив добудовувати «Північний потік - 2». Це вже виключно брутальний поділ грошей. Знову між трьома друзями – про-сталіністом Байденом, чекістом Путіним та головною комсомолкою ГДР Меркель.

Тільки після виконання цих актів розплати кремлівський хазяїн дав добро на побачення із своїм багаторічним соратником у Женеві. Знищення старого ідіота Путіним у Женеві було дійсно задоволенням. Кремль, як виглядає, вже нічого не просив. Фактично, Кремль отримав, майже все, ще до «Женеви». На берегу Женевського озера два покидька, скоріш за все, ділили кошти, в тому числі, і за «Північний потік». А де ж Хантер? А кремлівський монстр, у своїй уяві, ділив території.

Не вірте, що навколо старого лівого дегенерата є постаті із різними поглядами, в тому числі й на Кремль. Це все одна зграя та банда, всі члени анти-української коаліції вищого рівня – сам Джозеф Байден, Блінкен, Нуланд, Салліван та далі за списком. А уважно слідкувати за ними призначена інша зграя – Керрі та Райс. А за ними з вершини вже спостерігає Барак Хуссейн Обама.

На Печерських пагорбах відчай та сумяття. Зеленський, все повинно бути навпаки. Це твій шанс, Зеленський, саме зараз!. Через декілька днів, майже точно, почнемо дізнаватися про все, або майже про все, про що домовилися два союзники – Путін та Байден у Женеві. Те, що окупант Білого дому не дає зброї Україні – це блискуче. У ворога зброю не беруть. А Джозеф Байден - це ворог, як і Путін. Все стало на свої місця. Президент США Дональд Трамп попереджав тебе, Зеленський. Тепер ти та вся Україна, нарешті, збагнули, хто наш друг та союзник. Зеленський, у тебе дуже мало часу. Але у Сплячого Джо його ще менше. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.