G7: збіговисько політичних мерців на чолі з Сплячим Джо

15 июня 2021, 14:49
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
73
G7: збіговисько політичних мерців на чолі з Сплячим Джо

Хтось ще пам’ятає, що лише два дні тому у Корнуеллі збиралося G7? Та це вже не головне. Головне, чи хтось ше навіть пам’ятає, що «лідери» «Заходу» там обговорювали?

Хтось ще памятає, що лише два дні тому у Корнуеллі збиралося G7? Та це вже не головне. Головне, чи хтось ше навіть памятає, що «лідери» «Заходу» там обговорювали?

Скільки грошей британських платників податків було викинуто на те збіговисько політичних мерців, які самочинно оголосили себе «вершителями доль світу», абсолютно не запитуючи у того світу про згоду. Єдине, про шо думали всі чинники G7, як врятуватися особисто та максимально принизити себе та держави, які вони репрезентують, перед абсолютним маразматиком та окупантом Білого Дому - Сплячим Джо.

Рівень політичного та морального падіння Бориса не мав взагалі ніяких меж. Зрада Трампа заради абсолютного підлабузництва перед лівим екстремістом Джозефом Байденом просто безпрецедентна. Наслідки, майже точно, будуть такими самими. Але, вже для  Британії.

Якщо лідер британських консерваторів маніакально проштовхує до порядку денного у Корнуеллі тотально лівий «глобальний» порядок денний, так який уряд зараз керує Британією? Як апофеоз справжнього обличчя Бориса стала його заключна прес-конференція, де він відверто проголосив, що «ми домовилися неухильно будувати зелену планету та робити цю планету феміністською». Джонсон ще до сих пір лідер Консервативної партії, чи це вже немає жодного значення?

Що у G7 взагалі роблять Італія та Канада? Ні, мова далеко вже не про Джастіна Трюдо, якого хвилюють лише паради геїв та збоченців? Або про Маріо Драгі, який немає жодного суспільного мандату на керування Італією? Мова про абсолютну невідповідність та неадекватність Канади та Італії сучасному світовому балансу сил. Якщо Італія та Канада чомусь у G7, так чому там немає тоді, ані Бразилії, ані Австралії, ані Індії?

Найближча та багаторічна соратниця Путіна – Меркель використала зібрання у Корнуеллі лише для єдиного: підготувати підгрунтя для нового очільника ФРН. Багаторічний порядок дня «Меркель-Путін» виконаний вельми успішно. Тепер естафета стратегічного тандему «Кремль - Берлін» повинна бути передану у Німеччині у надійні руки. А потім вирішувати питання повернення Кремля до цього ідіотського збіговиська.

У Макрона Путіну взагалі не треба ні про що питати. Цей апологет «смерті мозку НАТО» був, є та залишиться вірним Путіну та Кремлю назавжди. А тим більше зараз, коли у Білому домі маріонетка Путіна, Сі та Хаменеї. Чого вони всі, спільно із Путіним, зараз бояться, так це майбутньої перемоги Марін Лі Пен.

Японія – це взагалі якесь грандіозне геополітичне збочення. Якщо Абе. хоч якось, ще підтримував великий статус Японії, то його замісник – Суга, як виглядає, взагалі не розуміє, що він робить у прем’єрському кріслі. А попереду, у жовтні, в Японії – парламентські вибори.

І «надяскраву картину» «Корнуелла» завершили найвищі єврократи – Мішель та Лейєн. Разом із тими двома єврофанатиками, за столом переговорів було 9 «союзників». Так, що то було – “G7” чи “G9”? Кого ті двоє із ЄС у Корнуеллі взагалі репрезентували і що вони там робили взагалі? Абсолютно нормальні та логічні запитання.  А відповідь одна – без них повної картини «глобального кладовища» на чолі із Джозефом Байденом уявити було б неможливо.

Китайські комуністи у захваті. Рівень їхнього знущання над тими «лідерами» просто безмежний. І ЦК КПК, в принципі, правий. «Червоний» Пекін купив, фактично, все. Тому що продавалися всі та, особливо, Сплячий Джо із своїм Хантером. Та головне, що пекінські комуністи чітко знають, що баланс сил неухильно рушив на їх користь.

А кремлівський хазяїн теж абсолютно спокійно дивився на те збіговисько та, можливе, думав про те, що добре, що мене там немає. Там, у G7, теж всі, або майже всі, його багаторічні партнери та соратники на чолі із «президентом-крадієм» Байденом.

Справжня битва попереду – Рим. У жовтні та битва розгорнеться на G20. Збіговисько політичних мерців із G7 її вже програло. Ну і добре. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.