Джозеф Байден – ставленик Пекіну, Москви та Тегерану. Імпічмент!

8 июня 2021, 18:00
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
68
Джозеф Байден – ставленик Пекіну, Москви та Тегерану. Імпічмент!

16 червня у Женеві два багаторічних соратника та союзника – Путін та Байден ні до чого не домовляться. Вони про все домовилися вже дуже давно. Наказувати буду виключно кремлівський диктатор.

Окупант Білого дому страшенно поспішає. Його час завершується, а платити по вирішальним боргам Пекіну, Москві та Тегерану треба вже негайно. Ті, хто привів Сплячого Джо до Овального кабінету, вимагають розплати. Зараз! У Сі, Путіна та Хаменеї щодо Байдена також часу обмаль. Максимум - до листопада 2022-го, мінімум – до вересня-жовтня нинішнього.

Як виглядає, Путін та Байден про все домовились ще у червні 2020-го. Кремль почав прямо діяти на користь свого протеже, як майже точно виглядає, в ніч із 3 на 4 листопада, в момент початку підрахунку голосів. Все було зроблено за найвищими стандартами КГБ та Кремля. Фальсифікації досягли такого рівня, що змінити «результати» стало неможливим. Приблизно 2 мільйони вкрадених голосів – це був «поріг недосяжності». Зараз Путін жорстко вимагає віддачі.

І «президент-крадій» Байден почав розраховуватися із своїм кремлівським соратником відразу, як тільки окупував Білий дім. СТАРТ – III – ось що стало ключовою розплатою за захоплення Байденом та його ліворадикальною клікою Білого дому. Капітуляція щодо СТАРТ – ІІІ стала початком капітуляції США та тріумфом Кремля, КГБ та Путіна. Та найбільш важливо те, що цього тріумфу довгих чотири року чекали, як сам кремлівський монстр Путін,  так і просталіністський монстр Байден. А за Сплячим Джо маячать основні фігури цього злодійського геополітичного дійства – справжній сталініст Барак Хуссейн Обама та крайня ліва радикалка Хілларі Клінтон.    

Скоріш за все, полковник КГБ Путін та ультралівий екстреміст Байден знають один одного, як мінімум, років тридцять, якщо не більше. Саме Джозеф Байден, тоді ще один із наймолодших сенаторів США, влітку 1978 року очолював делегацію до Кремля. Мета була одна: запевнити Брежнєва у підтримці божевільного договору SALT -1. Лише диво врятувало тоді США та цілий світ від ратифікації того злодійства, на яке пішов Джіммі Картер. Тепер, на початку 2021-го, кремлівський холуй Джозеф Байден повертає Москві «борги» у вигляді беззастережного продовження іншого божевільного лиха у вигляді СТАРТ – ІІІ. Пекельне коло історії замкнулося.

Та СТАРТ – ІІІ – це лише початок розплати «президентом -крадієм» Байденом перед Путіним, Сі та Хаменеї. Не майте сумніві у тому, що Байден продовжив би і Договір про ракети середньої та малої дальності, якщо б Трамп та його соратники не встигли знищити той жах до моменту захоплення клікою «президента -крадія» влади у Вашингтоні. Та Сплячий Джо «віддячив» своєму союзнику в Кремлі забороною виводу американських військ із ФРН та їх подальшою частковою дислокацією у Центрально-Східній Європі. І, звичайно, Путін наказав своєму протеже відкрити можливість добудувати «Північний потік - 2». І це також лише прелюдія до головного. А воно вже незабаром.

Та Кремль не був би настільки впевненим, наполегливим та агресивним, якщо б не знав, що за його спиною Пекін та Тегеран, Сі та Хаменеї. Кожний з них виконав на протязі 2020-го все, що було потрібно для розміщення свого ставленика в Овальному кабінеті. Програмне забезпечення Dominion, закуплене у китайських комуністів структурами Злодійкуватої Хілларі, забезпечило «перемогу» Сплячому Джо. Фанатичні клерикали Тегерану використовували всі можливі та неможливі інструменти впливу на вибори, аби Сплячий Джо, після окупації Білого дому, почав задовольняти всі їх забаганки. Що зараз і відбувається. І це також лише початок.

Недарма цей старий лівий маразматик та екстреміст Байден призначив на посаду «головного із змін клімату», виключно, як прикриття, Джона Керрі. Насправді місія у цього покидька зовсім інша. Джон Керрі – найближчий друг Лаврова. Джон Керрі – найближчий друг Заріфа. І Джон Керрі – візаві Сергія Іванова. І старий лівий маразматик Байден також призначив Сюзан Райс на одну із найвпливовіших посад в апараті Білого дому. Керрі та Райс – ось хто насправді зараз керують Сполученим Штатами. На їхніх руках дуже багато крові – лівійської, сирійської, єменської, іракської, венесуельскої, ізраїльської та, головне, української. Вся та кров також і на руках окупанта Білого дому – Джозефа Байдена.

Президент Трамп попереджав США та світ про те, хто рвався до влади в Америці. Тепер все те, про що відкрито казав Дональд Трамп стає реальністю. І з кожним днем банда Обами-Клінтон-Байдена стає все більш реакційною, але й все більш агонізуючою.

16 червня у Женеві два багаторічних соратника та союзника – Путін та Байден ні до чого не домовляться. Вони про все домовилися вже дуже давно. Вони просто підтвердять те, про що давно домовилися. Наказувати буду виключно кремлівський диктатор. Сплячий Джо буде просто розплачуватися, в тому числі й свободою та честю США.        

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.