«Сочинська» анексія Білорусі – 2021

31 мая 2021, 11:23
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
66
«Сочинська» анексія Білорусі – 2021

Зараз, на початку літа 2021 року, вся ця історія завершується та починається найбільш страшна – реальна окупація.

Ніхто не оголошував наперед про вояж білоруського монстра до свого кремлівського соратника та вже хазяїна до Сочі. Час оголошень вже доволі давно минув. Зараз білоруський диктатор з’являється на уклін до диктатора кремлівського за першим викликом. Реальна анексія та окупація Білорусі розпочалася. Зупинити цей процес було неможливо і ніким.

Невідомо, чи були задіяні сили Луб’янки до викрадення ірландського літака Ryanair, майже, на межі Білорусі із Литвою? Важко повірити в те, що такого рівня складності операції могли бути проведені опричниками Лукашенко самостійно. Як мінімум, терористи Лукашенко та сам він повинні були консультуватися із начальниками у Москві. Що абсолютно зрозуміло, так це те, що для Путіна ситуація стала абсолютно безпрограшною. Тому він і віддав миттєвий наказ для Лукашенко – терміново прибути до Сочі.

Майже напевно, всі документи щодо анексії та окупації Білорусі були підписані двома монстрами ще наприкінці 2019 року. Просто кожна сторона вичікувала та торгувалася за головне: «Яка влада достанеться Путіну та Лукашенко після анексії?». Звичайно, що такий торг не міг тривати безкінечно і зрозуміло, чим все повинно було завершитися для мінського монстра. Зараз, на початку літа 2021 року, вся ця історія завершується та починається найбільш страшна – реальна окупація.

У квітні, коли Лукашенко прибув до Кремля, мова йшла виключно про оборону та безпеку «Союзної держави». Білоруський диктатор був неочікувано відвертим, відкриваючи зміст домовленостей щодо можливого захисту території Білорусі в разі вторгнення із західного напрямку. Зараз, майже точно, Путін вів мову про те, скільки російських військ повинно бути розташовано на білоруській території. І мова йде не про десятки, а про сотні тисяч російських солдат та офіцерів. Фактично, жодних сумнівів у тому, що Лукашенко погодився на все, або, майже, на все. Треба просто було дивитися на повну жалюгідність та тотальну розгубленість цього кривавого монстра перед справжнім початком переговорів у Сочі. А кремлівський диктатор був у захваті та пропонував після переговорів піти покупатися.

Не довіряйте жодним словам про те, що Лукашенко не хотів «обєднання». Лукашенко ніколи не хотів незалежної та вільної Білорусі. Зараз його справжня мрія та місія стають реальністю. Але, за цей величезний злочин проти Білорусі Кремль та Путін платять все менше та менше, а вимагають все більше та більше. Та Кремль хоч щось ще платить. ЄС не платить нічого, а лише обіцяє нещасні 3 млрд. євро якомусь міфічному уряду «вільної Білорусі» у майбутньому. Це не крах ЄС, який наступив вже доволі давно. Це навіть не смертельна агонія ЄС. Це реальність.

Прибалтика повинна бути сильно перелякана. І схоже, що Прибалтика вже сильно перелякана. Це добре. Можливо це їх ще врятує. Вільнюс, Рига та Таллінн повинні зрозуміти: головний напрямок удару – це саме вони. Не Україна, а тим більш не Польща, а саме Прибалтика. Що, Путін даремно призначив, декілька років тому, Антона Вайно головою своєї адміністрації? Антон Вайно – онук останнього першого секретаря ЦК Компартії Естонії. І Прибалтиці ніхто не допоможе. Як і Україні.

Як виглядає, все повинно було розпочатися восени на тлі «Захід - 2021». Тепер плани, майже точно, серйозно скореговані у бік пришвидшення анексії. Відбувається, майже, за аналогією із Кримом.  Та головна паралель, дійсно, вбивча: у 2014 році в Овальному кабінеті був Обама, зараз – Байден. Обидва - соратники та креатури Москви, Пекіна та Тегерану.

Путін просто дочекається побачення із своїм протеже Сплячим Джо у Женеві. Все вже давно домовлено та схвалено. Як мінімум, влітку минулого року. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.