Байден – ворог Ізраїлю та України, друг Путіна. Хаменеї, Сі, ХАМАС і Хезболли

21 мая 2021, 11:25
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
47
Байден – ворог Ізраїлю та України, друг Путіна. Хаменеї, Сі, ХАМАС і Хезболли

Ще ніколи, з моменту заснування Держави Ізраїль, у 1948 році, саме існування Ізраїлю не було під такою величезною загрозою. Ворог один і цей ворог єдиний для Ізраїлю та України – Джозеф Байден.

Ізраїль програв, програв війну ганебно та принизливо. Ні, не прості ізраїльтяни, які всі ці пекельні дні та ночі не знали, що буде з ними через мить. Програли ті, хто сидячи в урядових бункерах, запевняли громадян Ізраїлю, що будуть битися до кінця, а самі підступно вели таємні переговори, щоб, врешті-решт, капітулювати. Та за цією ганебною капітуляцією, яку оголосив Бібі пізно ввечері, 20 травня 2021 року, маячить лише одна постать – Джозеф Байден.

Окупант Білого дому – Джозеф Байден вже нічого не приховує. Час для будь-якого приховування вже витік. Як виглядає, для самого «президента - крадія» час також завершується. Ось чому Сплячий Джо відкрито виступив на боці тих, хто бажає знищення Ізраїлю. Не думайте, що цей старий ідіот зрадив Ізраїль та ізраїльтян зараз. Він, Байден та ціла його лівоекстремістська кліка люто ненавидять Ізраїль, в принципі і це робить ситуацію відверто жахливою.

Ізраїль, як виглядає, нічого не зрозумів. Він не зрозумів, що ця одинадцяти-денна бійня готувалася давно та дуже ретельно. А відлік часу до її початку розпочався відразу, як окупант Білого дому Байден прокрався до Овального кабінету. Далі все розгорталося за чітко вивіреним, спланованим та узгодженим сценарієм. Покидьки та негідники, шо оточили Сплячого Джо, як і він самий, все звіряли та затверджували із Тегераном, Москвою та Пекіном. Це все єдина зграя – Байден, Путін, Хаменеї та Сі. Але, за ними ключова постать – Барак Хуссейн Обама.

Невже Нетаньяху та його люди виявилися настільки примітивними, аби не збагнути, що це був лише початок. Що їхнє угодовство із лівим маразматиком та ідіотом Джо Байденом відкрило шлях до справжнього лиха, яке вже, скоріш за все, не відвернути. Але, якщо Бібі та його люди про це, хоча б здогадувалися, тоді на них всіх чекатиме вкрай сувора розплата.

72 % ізраїльтян однозначно сказали, що війна проти ХАМАСу повинна бути продовжена. В противному випадку, всі жертви були даремні. Яка відповідь на цю вимогу Бібі? Правильно – безумовне перемиря. Нормальною мовою це означає лише одне – безумовна капітуляція. Перед самим оголошенням ганьби Бібі розмовляв з ким? Теж правильно, із окупантом Білого дому – Джозефом Байденом. Ось так зраджують свою націю.

Та у цьому кривавому жаху, що накрив, як Ізраїль, так і цілий Близький Схід, є один безумний та такий самий кривавий аналог – Україна. Нетаньяху та Порошенко, Нетаньяху та Байден, Порошенко та Байден. Все, фактично, те ж саме. А воно не могло бути по-іншому. Ізраїль, дивись на Україну. Це все тепер чекає і на тебе. Україна – дивись на Ізраїль.

А далі буде все наступним чином. Після капітуляції 20 травня 2021 року тиск на Ізраїлю лише посилиться. Всередині країни зараз суцільний морок та безлад. Далі стане ще гірше, будуть знову вибори, чи Бібі вчепиться у крісло у своєму бункері, чт владу підбере хтось інший. Страшне зовсім інше – «капітуляція 20 травня» кинула Ізраїль у небачений досі геостратегічний вакуум влади, як всередині, так і назовні. А Ізраїль абсолютно один, як й Україна. Та біля України поруч хоч Польща та Литва. А навкруги Ізраїлю – суцільні вороги із ключовим ворогом у Білому домі.

ХАМАС лікує. Має повне право, він переміг. Хезболла у захваті, заявляючи, що віднині Єрусалим – це вже не Ізраїль. І це лише прелюдія. Ніколи ще союз Москви – Тегерану – Пекіну – Дамаску не був таким сильним та впевненим. Причина лише одна: у цьому союзі зараз вже відкрито та публічно Вашингтон, Вашингтон «президента - крадія», лівого та анти-американського екстреміста Джозефа Байдена. Бібі, це тобі розплата за зраду Трампа. А насправді, розплачуються лише прості ізраїльтяни.

Ще ніколи, з моменту заснування Держави Ізраїль, у 1948 році, саме існування Ізраїлю не було під такою величезною загрозою. Ворог один і цей ворог єдиний для Ізраїлю та України – Джозеф Байден. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.