«Відкритий Лист» 120 генералів та адміралів США. Це вирок Байдену

18 мая 2021, 11:21
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
114
«Відкритий Лист» 120 генералів та адміралів США. Це вирок Байдену

В принципі, для окупанта Білого дому Байдена, після оприлюднення «Відкритого листа», все завершено.

Група, яка має назву 'Flag Officers 4 America' та складається із генералів США і адміралів у відставці, оприлюднили «Відкритий Лист». Фактично, це вирок окупанту Білому дому та «президенту - крадію» Джозефу Байдену.

Минуло лише трохи більше трьох місяців, як лівоекстремістська банда, на чолі із Сплячим Джо, вторглася до Білого дому і цього часу цілком вистачило, аби колишні вищі військові командири Сполучених Штатів Америки публічно заявили про те, що вже відомо світу. Генерали та адмірали США у «Відкритому листі» прямо заявили, що вибори президента США були сфальшовані.

«Без чесних та справедливих виборів, які точно відображають волю людей, наша Конституційна Республіка втрачена» - це ключове послання та вирішальний вирок. В принципі, для окупанта Білого дому Байдена, після оприлюднення «Відкритого листа», все завершено. Зараз залишилося лише питання, як звести до мінімуму, той збиток, який можуть нанести Сплячий Джо із своєю лівою камарильєю самим США та цілому світу?

Більше двох мільйонів голосів було вкрадено, сфальсифіковано та підроблено по цілій країні. «Відкритий Лист» містить цілий перелік причин, чому стався, такий небачений досі в історії США, злочин. Але, лист від генералів та адміралів у відставці побачив світ ще й тоді, коли в Арізоні повним ходом триває тотальна перевірка того, що відбулося у штаті під час «виборів» президента США. За різними підрахунками, в Арізоні було сфальсифіковано на користь Джозефа Байдена від 300 до 700 тисяч голосів. І на черзі вже тотальний аудит у Мічигані, де вкрадено було приблизно 150 тисяч голосів.

Конституційний, суспільний та кримінальний злочин, що відбувся із виборами президента США у листопаді 2020 року, не міг не відбутися на всіх напрямках дій окупанта Білого дому Байдена та його лівоекстремістського антуражу. Крок за кроком, напрямок за напрямком, генерали та адмірали США у відставці вказують американському суспільству та цілому світу на цілий морок, що накрив Америку та швидко накриває цілий світ.

Від відкриття кордонів Сполучених Штатів до расової неприязні, від відкритої цензури до втручання в освіту та культуру, від атаки на енергетичну незалежність до параної щодо «кліматичних змін» - все це страшні вчинки Байдена та його камарильї. Та найбільш страшні речі, саме які абсолютно пригнітили авторів «Відкритого Листа», відносяться до оборони та безпеки. Внесення лівої та ліворадикальної ідеологій до лав збройних сил США, відмова від незаперечного лідерства Америки у глобальному вимірі, відкрите загравання із противниками та ворогами США, страшне намагання повернути США до безумної «іранської ядерної угоди» та відверта зрада найближчих союзників та партнерів по цілому світу. Про це все – у «Відкритому Листі» до окупанта Білого дому.

Єдине, в що хочеться вірити, що автори цього знаменного листа абсолютно свідомі того, що адресат, який засів у Білому домі, навіть й не буде намагатися щось змінити у своєму антиамериканському курсі. Скоріш за все, його банда буде просто прискорювати реалізацію всіх своїх безумних та страшних намірів. Не для того вони так брутально захоплювали всю владу, аби прислуховуватися до голосу найвищих американських військових, які навіть у відставці. Байден прислуховується лише до тих, хто по-злодійському ввів його до Овального кабінету, а саме – до Сі, Хаменеї та Путіна. Але, в першу чергу, до Барака Хуссейна Обами. Недарма, на одній із самих впливових посад у Білому домі перебуває Сюзан Райс. Ось хто вирішальний гравець у цьому злодійському, лівоекстремістському кублі. Саме Сюзан Райс, колишня радниця Обами із національної безпеки, є ключовою фігурою, яка тотально впливає та контролює радикального маразматика Джозефа Байдена.

Ми не знаємо, чи консультувалися автори «Відкритого листа» із президентом Трампом? Стиль та природа «Листа» дуже схожі із стилем і характером листів та звернень самого Дональда Трампа. Та вельми ймовірно, що такого збігу просто неможливо було уникнути. Час істини для США і час розплати для США та Байдена наближається. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.