Ізраїль –це війна на знищення, якої уникнути було неможливо

14 мая 2021, 13:08
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
142
Ізраїль –це війна на знищення, якої уникнути було неможливо

Якщо Бібі не надасть наказ на початок повної наземної операції в Газі, тоді війна може бути програна. Вперше в історії Ізраїлю.

Можна було заколисувати скільки завгодно довго та оголошувати вибори також стільки разів, скільки бажав Бібі, відчайдушно хапаючись за владу. Але, зупинити безжалісний хід стратегічного розвитку було неможливо. Навіть ціною зради всіх та, в першу, і головну чергу, президента Трампа. Тепер за цю безумну зраду Ізраїль розплачується кровю. І це лише початок. Ані повторення «Шестиденної війни» 1967 року, ані повторення «Війни Судного дня» року 1973-го вже не буде.

Невже не було зрозумілим, що захоплення лівим екстремістом Байденом та його камарильєю Білого дому у січні стало прямим передвісником війни зараз у травні? Невже захоплення ізраїльських кораблів в регіоні взимку та на початку весни не стало чітким попередженням, що насувається лихо? Невже божевільні спроби банди лівого екстреміста Байдена повернути США до смертоносної «іранської ядерної оборудки» не стали повним доказом, що війна наближається і що Байден та його кліка – це зрадники та вороги Ізраїлю? Та більш головне, що ці покидьки – відверті зрадники та вороги самих США. Цей список прямих та вкрай жорстких відповідей можна продовжувати майже безкінечно. Відповідей від тих, кому вони адресуються, все рівно не буде.

Іран, Росія, Сирія, Хамас, Хезболла вже не зупиняться. Не для того вони розпочали цю війну на початку травня 2021 року, щоб зупинятися. Найбільш страшне, що може трапитися, так це те, що зупинитися може саме Ізраїль. Якщо Бібі не надасть наказ на початок повної наземної операції в Газі, тоді війна може бути програна. Вперше в історії Ізраїлю.

В Ірані через місяць президентські «вибори». Мулли в Тегерані допустять до того фарсу лише тих, хто не вагаючись буде впроваджувати виключно їхню волю. А це значить – війна на знищення Ізраїлю. А також прискорення набуття Іраном ядерної бомби.

У Путіна та його кліки вибори у вересні. Тому і Кремль не відступить, тому що відступ буде розцінений у Тегерані лише, як зрада. І чому Путін, у кінці кінців, повинен відступати, якщо ситуація унікально виграшна для нього? А у Білому домі свій союзник, якого він – Путін, завів туди спільно з допомогою від Сі та Хаменеї.

Сирія тим більше не відступить. Ассад зараз, як та птиця – фенікс, та як реальний переможець у кривавій битві, яку Сирія ніколи до того не знала. А через декілька тижнів, аль-Ассада знову введуть до президентського палацу у Дамаску, замість того, щоб бути страченим за дикунські криваві злодіяння.

Вибору в Ізраїлю не залишилося. Як і те, чи буде цей вибір реалізовувати Нетаньяху чи хтось інший. ЦАХАЛ повинен увійти до Гази та просуватися стільки, скільки необхідно. Можливо, навіть і до кордону із Єгиптом. Знищувати треба все, що може нести хоч якусь мінімальну загрозу. Занадто багато жертв серед ізраїльтян, аби думати про жертви серед палестинців. Думати треба зовсім про інше: «Скільки ще може бути вбитих та скалічених ізраїльтян, якщо не буде знищено тих, хто ізраїльтян фанатично вбиває?».

Та це буде лише початком справжнього бою. Попереду головна місія – знищення режиму в Тегерані. А тегеранський режим прямо підтримують Путін, Сі, дуже багато в ЄС та головне – кліка Сплячого Джо у Вашингтоні, всі ті керрі, райс, блінкени, саллівани, клінтони та, передусім, обами. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.