Ізраїль. Війна на знищення. Головний ворог - Джозеф Байден

12 мая 2021, 12:56
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
111
Ізраїль. Війна на знищення. Головний ворог - Джозеф Байден

І за всім цим стратегічним жахом стоїть лише один чинник – окупант Білого дому Джозеф Байден.

Іран був ключовою ланкою у державному заколоті захоплення влади у США лівоекстремістською клікою Джозефа Байдена. Нетаньяху просили допомогти президенту Трампу та попереджали про весь той жах, який може обрушитися на Ізраїль, а також на самі США, якщо Сплячий Джо дорветься до влади. Бібі, фактично, зрадив Трампа і в результаті на Ізраїль обрушилася війна, якої ця країна не бачила дуже давно. А США – в стані, майже, розпаду.

Все почалося, як виглядає, із атак на ізраїльські торгівельні кораблі біля берегів Аравійського півострова. Далі події, одна за одною, які немовби і не були повязані між собою, зімкнулися в єдину, страшну та криваву стратегію. І за всім цим стратегічним жахом стоїть лише один чинник – окупант Білого дому Джозеф Байден.

Тільки-но цей лівий маразматик прокрався до Овального кабінету, він миттєво зняв обмеження на в’їзд до США біженців із найбільш небезпечних країн Близького Сходу та Північної Африки. Частина країн із того списку відверто бажає знищення Ізраїлю.

Далі Сплячий Джо, руками Блінкена, зняв статус міжнародних терористів із єменських хоуситів – прямих союзників мулл із Тегерану, Хезболли та Хамасу. Зараз американські військові затримують іранські кораблі біля берегів Ємену, що везуть російську та китайську зброю тим самим хоуситам.

Далі Сплячий Джо наказав припинити постачання озброєння Саудівській Аравії, яка у перших лавах боротьби із тими самими терористами – хоуситами в Ємені. Але, це був лише привід. Насправді, окупант Білого дому Байден мстив Саудівській Аравії та королівській родині за дружбу з Трампом. А також маразматик Байден надсилав сигнали всім тим країнам Затоки, хто за сприяння Трампа, підписали угоди із Ізраїлем.

Та головним питанням був та залишається Іран. Таємні та відкриті переговори кліки Байдена із клікою Хаменеї щодо страшної та божевільної «іранської ядерної угоди» були виключно на умовах Тегерану, як плата за допомогу для Байдена окупувати Білий дім. Головна ціль Тегерану – знищення Ізраїлю. Байден та його камарилья – виключно інструменти в рухах тегеранських маніяків для досягнення цієї зловісної мети. Зараз цілий світ спостерігає за цим, коли Ізраїль тотально у вогні. Уникнути цього було неможливо. У Білому домі – ворог Ізраїлю та, головне, ворог самих США, Джозеф Байден.

Напрямки ключових стратегічних ударів у нинішньому та найбільш жорстокому зіткненню на Широкому Близькому Сході, наступні: Ємен, Ірак, Лівія, Ліван та головне, Ізраїль. Як виглядає, Хаменеї, Путін та Ассад домовилися вже давно. Вони просто чекали на захоплення влади Байденом та його лівими екстремістами у США. Вони дочекалися, Тепер прийшов час діяти.

Час для початку війни був обраний, майже, ідеальний. Такого може не бути дуже довго. І на додачу, фактично, вакуум влади у самому Ізраїлі та очікувані шарахання Бібі, який бажає лише одного – збереження влади. Ось де справжні витоки, фактично, паралічу ЦАХАЛу у перші години та дні нинішньої війни. А війна, майже точно, не буде короткою. Ставки занадто високі. Невже Бібі до сих пір не збагнув, що Байден вже зрадив його, а далі буде ще страшніше. І що Ізраїль, фактично, залишився наодинці. Як й Україна. І Україну зрадив Байден із своєю лівою бандою також, тільки не зараз, а років сім тому.

Якщо Ізраїль зупиниться, він може втратити свою державність. У будь-якому випадку, повернення до статус-кво, що якось ще трималося до 9 травня 2021 року, вже не буде. Та головне, що відомі вороги – Іран, Росія, Сирія, Хезболла, Хамас, хоусити. Та головний ворог у Білому домі – Джозеф Байден.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.