Джозеф Байден – «президент-крадій». Окупанту Білого дому залишилося до вересня?

9 мая 2021, 11:27
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
147
Джозеф Байден – «президент-крадій». Окупанту Білого дому залишилося до вересня?

Сплячий Джо – це окупант. Він знає про це, ціла Америка знає про це. Цілий світ також знає про це. Арізона постала першою.

Вся ця страшна лівоекстремістська банда, що захопила владу в США страшенно поспішає. Вона знає чому. За різними даними, в результаті небачених в історії Америки, а можливо, що й світу, виборчих фальсифікацій, було вкрадено близько 2 мільйонів голосів. Так завершувався ліворадикальний та лівоекстремістський державний переворот у США, який, як виглядає, розпочався ще у 2005 році.

Жах накриває зараз Білий дім з кожним новим днем, коли надходять новини з Арізони. Згідно трьох незалежних аналітичних та дослідницьких структур, в цілому, по штату було вкрадено та сфальсифіковано від 300 до 700 тисяч голосів. Президент Трамп та Республіканська партія США однозначно заявили, що в Арізоні відбулися небачені фальсифікації. Вони сподівалися на правду та справедливість, можливо, розуміючи, що відбувається заколот та переворот.

Губернатор Арізони Дусі відверто зрадив всіх – від Трампа до партії та, головне, виборців штату. Зараз він ллє крокодилячі сльози та надсилаючи прокльони на адресу Сплячого Джо на тлі того, що коїться на кордонах із Мексикою.  Трамп попереджав Дусі про наслідки та просив зупинити морок фальсифікацій, Тепер морок накрив, як Арізону, так і цілу країну.

Та битва за справедливість і свободу лише розпочинається. Зараз цілі Сполучені Штати та вся Арізона спостерігають за процесом, якого країна не бачила ніколи. Марікопа – найбільший округ штату Арізона із кількістю виборців приблизно у 2,1 мільйони, в процесі тотального та повного аудиту того, що сталося з виборами у листопаді 20020-го.

Сенат штату Арізона домігся проведення повного та всеохоплюючого розслідування, аудиту та перерахунку голосів. З кожним новим днем проведення тотального розслідування параноя та страх Демократичної партії стають все більшими та більшими. Як відомо, офіційно влада штату зафіксувала «перемогу» Байдена лише з різницею приблизно у 12 тисяч голосів. Тому параною демократів можна зрозуміти абсолютно. Якщо вкинули сотні тисяч голосів за Сплячого Джо, який ще може бути стан у цих лівих екстремістів?

Президент Трамп кожний день закликає американців та світ – дивиться зараз на Арізону. Президент Трамп знає до чого він закликає. Як знають всі. що в Арізоні переміг саме Дональд Трамп. Як знають, що якщо Арізона, у будь-якій формі, підтвердить злочини та фальсифікації, тоді картковий будинок Сплячого Джо та його ліворадикальної зграї рухне вмить. І це буде лише початком страшного кінця для цієї безумної кліки на чолі із Обамою, Байденом та Клінтон.

О 6:31 ранку 4 листопада 2020 року, було зафіксовано вкидання 149 772 бюлетенів у Мічигані. 96 % тих бюлетенів було зараховано за Байдена. До того моменту, Трамп повністю вигравав штат Мічиган. О 3:42 ранку було зафіксовано вкидання 143 379 бюлетенів у Вісконсині і знову, майже, всі  були вкинуті за Байдена. До того моменту вкидання, Трамп впевнено вигравав у Вісконсині також. Ще більш страшна дія відбулася у Пенсильванії, коли було зафіксоване вкидання приблизно 600 тисяч (!) бюлетенів, а Трамп вигравав там з перевагою у більш ніж 150 тисяч. Схожий жах відбувався у Неваді, Джорджії та, можливо, Нью-Мексіко.

Сплячий Джо – це окупант. Він знає про це, ціла Америка знає про це. Цілий світ також знає про це. Арізона постала першою. Процес розплати за захоплення влади вже не зупинити. За різними даними, «президента -крадія» Байдена викинуть із Білого дому у вересні, або приблизно десь цієї дати.  

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.