Джозеф Байден: ставленик Китаю, Ірану і Росії та його іранський ядерний злочин

4 мая 2021, 11:30
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
126
Джозеф Байден: ставленик Китаю, Ірану і Росії та його іранський ядерний злочин

Ставленик комуністичного Китаю, дикунського режиму мулл Ірану та кремлівської кліки Росії – Джозеф Байден розплачується за боргами.

Ставленик комуністичного Китаю, дикунського режиму мулл Ірану та кремлівської кліки Росії – Джозеф Байден розплачується за боргами. Розплачується національною безпекою США, американською незалежністю та свободою. У цього крайнього лівого екстреміста немає часу. Тому він та його радикальне екстремістське угруповання спалює за собою все шаленими темпами.

Було абсолютно зрозуміло, що саме питання Ірану стане ключовим та вирішальним для Сплячого Джо та його ліворадикальної камарильї. Вони розуміли абсолютно, що якщо не виконують ключову – іранську - вимогу від своїх протеже з Пекіну, Москви та Тегерану, тоді цю вимогу будуть виконувати інші. Сплячий Джо недарма, як тільки окупував Білий дім, заявив, що «іранське питання» стане головним. Але найбільш складним.

Лівий екстреміст та ненависник США Джозеф Байдне брехав, як він брехав, напевно, все своє життя. Вони про все домовилися. Домовилися, як виглядає, давно. Домовилися із Сі. Путіним та Хаменеї. Зараз настав час розплачуватися. Байден та його антиамериканська кліка здадуть, продадуть та зрадять все. Ще на початку року, коли цей старий маразматик захопив Білий дім, мене запитували, як він буде діяти щодо Ірану та страшної «іранської ядерної оборудки»? Я відповів: «Цей «президент-крадій» здасть Тегерану все і нічого не буде вимагати взамін». Так воно і відбувається.

Іранський режим не зупинить нічого. Він поставив за мету мати ядерне озброєння. Зупинити цих монстрів можуть лише їх союзники із ЦК КПК та Кремля, якщо забажають і якщо зможуть. Кремль вже почав відкрито нервувати та заявляти, що не допустить «ядерного Ірану». Не вірте, це лише сигнал  від Путіна своєму соратнику у Білому домі напередодні їх рандеву. Вони там про все домовляться, тобто затвердять те, про що вже домовилися. А Байден та його лівацька кліка будуть лише виконувати всі накази Пекіна, Москви і Обами та платити за ці злочини. Платити американські гроші. Обама, як пишуть, вже заробив на JCPOA сотні мільйонів доларів. Фактично, жодних сумнівів, що відповідна частка дісталася й Сплячому Джо та Джону Керрі, як щира вдячність від тегеранських монстрів. За що вдячність? Правда розкривається зараз, у квітні 2021 року.

Мохаммад Джавад Заріф, міністр закордонних справ Ірану, у своєму довгому інтерв’ю для журналіста із Саудівської Аравії, сказав, що Керрі, у приватних розмовах з ним, надавав інформацію  про близько 200 таємних операцій Ізраїлю на Близькому Сході. Джон Керрі надавав таємну ізраїльську інформацію міністру держави, яка хоче знищити Ізраїль. Питання: чи бажає сам Джон Керрі знищення Ізраїлю також?

За наказом Обами, Сплячий Джо повернув до найвищих кабінетів у Вашингтоні майже всіх, хто були авторами тієї істинно безумної катастрофи у вигляді «іранської ядерної оборудки». Ключовим архітектором того злодійського безумства був ніхто інший, як, тоді Державний секретар США, Джон Керрі під залізним наглядом та керівництвом з боку двох – Обами та Байдена. Джон Керрі – найближчий друг Сергія Лаврова. Тепер зрозуміло, чому «президент-крадій» Байден готовий зрадити все та всіх, щоб змусити США повернутися  до  тих зловісних паперів. А донька Керрі є дружиною американського громадянина іранського походження.  

У команді Керрі, хто готував той стратегічний злочин, були Джейк Салліван – нинішній радник з нацбезпеки у Сплячого Джо та Венді Шерман, яку хочуть повернути до Держдепу на ще вищу посаду, аніж вона займала, коли готувала ту зловісну «іранську ядерну угоду». У тієї Шерман – родичі з України. Упаси Господь, мати таких вихідців з України ще. І треба зробити все, аби не допустити повернення Шерман. До стратегічного злочину JCPOA мав пряме відношення і Ентоні Блінкен, який на біду також має якісь коріння в Україні.

Сотні мільярдів доларів доларів були влиті лівою радикальною бандою Обами – Байдена у безумний режим у Тегерані. Зараз іранські мулли впритул наблизилися до володіння атомною бомбою. А лівий екстреміст, що окупував із своєї зграєю Білий дім, готовий платити тегеранським муллам нові сотні мільярдів. Це треба зупинити.

Глава Моссада, у відчайдушній спробі декілька днів тому, намагався, хоч якось, привести до тями цього маразматика Байдена від непоправного. Напевно, головний ізраїльський розвідник знав до кого він звертається. І то було не останнє прохання, а пряме попередження. У Ізраїлю просто немає виходу. Як, схоже. що й у Саудівської Аравії, ОАЕ, Бахрейну та інших. Вони знають, що у Білому домі – вороги та зрадники, ставленики та протеже їх найбільш заклятих та небезпечних противників. Та головне усвідомлення полягає в тому, що вони нарешті збагнули кристально чітко – найбільш страшний ворог зараз у Білому домі. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.