Джон Керрі: друг Москви і Тегерану та зрадник США

28 апреля 2021, 15:06
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
66
Джон Керрі: друг Москви і Тегерану та зрадник США

Відставка Джона Керрі – цього зрадника США та друга Москви, Тегерану та Пекіну вже не актуальна. Його повинен чекати суд.

Вся ця несамовита ліва банда, що захопила абсолютну владу, дико ненавидить США. Пекін, Москва та Тегеран безжалісно вели цих всіх лівих екстремістів до влади, а тепер, так само, безжалісно вимагають віддяки.   

Сплячий Джо розставляє на ключові посади ведучих елементів адміністрацій Клінтона та Обами. Та волю диктує виключно Барак Хуссейн Обама, яку Сплячий Джо виконує безумовно. Джон Керрі – одна із ключових постатей реалізації цього зловісного екстремістського реваншу.

Ліва екстремістка - Злодійкувата Хілларі, на початку 2013-го, передала важелі керування Держдепом іншому лівому екстремісту – Джону Керрі. Саме Керрі був висуванцем Демократичної партії на президентських виборах у 2004 році та ганебно програв. І саме тоді почалася підготовка сталініста, комуніста та ісламіста Барака Хуссейна Обами до 2008 року. Після повторного захоплення Обамою Білого дому у 20212 році почалася підготовка для захоплення Білого дому Хілларі Клінтон у році 2016 році. Вони були у всьому переконані. Тому шок, який настав на ранок 9 листопада 2016 року, був для цієї банди нестерпним.  У тому числі й для Керрі.

Страхітливий шлейф злодіянь та зрад Джона Керрі довгий. Все розпочалося ще в часи Вєтнамської війни. Рух "Ветерани патрульних катерів за правду" крок за кроком, на протязі багатьох років, доводив, що Керрі не герой тієї війни, а зрадник. Засновники цього руху навіть не могли уявити, що їх твердження стануть правдою через багато років, а саме зараз, навесні 2021-го, але за зовсім інших обставин. Що залишилося незмінним, так це те, що зрада не може називатися по-іншому, аніж зрада. А за цим – лише зловісна та мерзотна постать Джона Керрі.

Джон Керрі – найближчий друг Сергія Лаврова. Коли у Сирії вже третій рік потоками лилася кров безневинних жертв, ці двоє соратників зустрілися у Женеві, де Керрі дав карт-бланш на подальше винищення сирійців руками диктатора аль-Ассада. Керрі та Лавров прикрилися папірцем щодо «заборони» використання серійними вбивцями Ассада хімічної зброї. Надалі сирійців продовжували вбивати сотнями тисяч звичайною зброєю, а час від часу застосовували зброю хімічну.  Майже через два роки до Сирії вторглися російські війська і стратегічний баланс сил на цілому Близькому Сході змінився докорінно – на користь Москви, Тегерану, Хезболли та Хамасу. Та то був лише початок справжнього мороку.

Через три два роки настав час істинної катастрофи у вигляді «іранської ядерної оборудки». Ключовим архітектором того безумства був ніхто інший, як, тоді Державний секретар США, Джон Керрі під залізним наглядом та керівництвом з боку двох – Обами та Байдена. Тепер зрозуміло, чому «президент-крадій» Байден готовий зрадити все та всіх, щоб змусити США повернутися  до  тих зловісних паперів. У команді Керрі, хто готував той стратегічний злочин, були Джейк Салліван – нинішній радник з нацбезпеки у Сплячого Джо та Венді Шерман, яку хочуть повернути до Держдепу на ще вищу посаду, аніж вона займала, коли готувала ту зловісну «іранську ядерну угоду». У тієї Шерман – родичі з України. Упаси Господь, мати таких вихідців з України ще. І треба зробити все, аби не допустити повернення Шерман.

А на руках у Керрі дуже багато крові – сирійської, єменської, саудівської, іракської, ізраїльської та української. Джон Керрі – член антиукраїнської коаліції вищого рівня на чолі із Бараком Хуссейном Обамою та кремлівським монстром Путіним. Зараз, замість Обами, це місце зайняв Джозеф Байден, який сприяв залиттю України кровю. А пасинок Керрі вкрай міцно повязаний із Хантером Байденом.

Сотні мільярдів доларів доларів були влиті лівою радикальною бандою Обами – Байдена у безумний режим у Тегерані. Зараз іранські мулли впритул наблизилися до володіння атомною бомбою. За багатьма джерелами, Обама заробив на цьому страхітті сотні мільйонів доларів. Фактично, жодних сумнівів, що відповідна частка дісталася й Джону Керрі, як щира вдячність від тегеранських монстрів. За що вдячність? Правда розкривається зараз, у квітні 2021 року.

Мохаммад Джавад Заріф, міністр закордонних справ Ірану, у своєму довгому інтерв’ю для журналіста із Саудівської Аравії, сказав, що Керрі, у приватних розмовах з ним, надавав інформацію  про близько 200 таємних операцій Ізраїлю на Близькому Сході. Джон Керрі надавав таємну ізраїльську інформацію міністру держави, яка хоче знищити Ізраїль. Питання: чи бажає сам Джон Керрі знищення Ізраїлю також?

Джозеф Байден призначає цього лівого екстреміста та зрадника на посаду з боротьби  із «змінами клімату» та вводить цього покидька до складу Ради національної безпеки США. Все сплановано та узгоджено. Тепер, після визнань Заріфа все це вже летить шкереберть. Зараз не час думати про те, навіщо Заріф оприлюднив таку страшну інформаціє про свого соратника – Джона Керрі, саме зараз. Зараз треба думати, що робити із самим Керрі, щоб він не зміг накоїти ще більшої біди.

Відставка Джона Керрі – цього зрадника США та друга Москви, Тегерану та Пекіну вже не актуальна. Його повинен чекати суд. Тепер головне – що робити із Сплячим Джо? Хоча відповідь абсолютно очевидна. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.