Байден-Путін: коаліція проти України та США

20 апреля 2021, 12:00
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
205
Байден-Путін: коаліція проти України та США

Злочинний наказ Байдена розвернути американські есмінці, що вже наблизилися до Босфору, це навіть не умиротворення та відверта зрада України. Це пряме виконання наказів Путіна.

Не довіряйте жодним словам, або доказам, що Байден капітулював перед Кремлем та Путіним, особисто. Джозеф Байден та кремлівський диктатор Путін – це союзники та партнери. Давно, дуже давно.

Найвищою кульмінацією їхнього зловісного альянсу стало захоплення Білого дому ліворадикальними екстремістами за небаченою досі у світі  допомогою від китайських комуністів, кремлівських чекістів та іранських божевільних клерикалів. Тепер настав час розплати.

Навіть автоматичне продовження START III могло стати неперевершеною «нагородою» для Путіна за те, що він зробив для Сплячого Джо. Саме продовження START III відкрило шлях до нинішнього стратегічного безумства, яке несе кремлівський режим повсюди – від України до Сирії, до Ірану та до Тихоокеанського регіону. США взамін не отримали нічого. Але, саме це й вимагалося Кремлем від Сплячого Джо та його лівоекстремістської кліки. Путін залишився вкрай задоволений. І антиукраїнська коаліція вищого рівня знову запрацювала на всю потужність, як вона знищувала Україну на протязі 2014-2016 років.

Путін та його люди із Кремля та Лубянки робили все можливе та неможливе заради перемоги Злодійкуватої Хілларі. Після її краху, в листопаді 2016-го, у Москві стався небачений за потужністю шок. Зараз путінська зграя шаленими темпами намагається наверстати втрачене. А Джозеф Байден – член антиукраїнської коаліції вищого рівня і на його руках дуже багато української крові. І Путін про це знає все. Безумний зашморг замкнувся. Ось де справжні коріння новітньої ескалації бойових дій на сході України. І це лише початок. Пекельна машина Байдена – Путіна запрацювала на всю потужність за єдиного лідера – кремлівського монстра.

Президент Трамп влітку 2017-го просив Зеленського про єдине – допоможи встановити справедливість. Криворізький блазень не зрозумів нічого. В результаті – заколот проти Трампа та США, захоплення влади у Сполучених Штатах екстремістами та комуністами, на чолі із Байденом, поновлення антиукраїнської коаліції вищого рівня та оточення України російськими військами. Це прямі дії та рішення самого Джозефа Байдена. А виконують ці безумні та злочинні накази його креатура – Блінкен, Салліван, Харріс та інші. Це диво, що в апарат Рази національної безпеки, на посаду керівника відділу Росії, не був призначений Метью Рожанські. Та Сплячий Джо, після консультацій із Кремлем, призначить майже такого самого.

Зеленський нічого не зрозумів і нічого вже не зрозуміє. Так саме, як і його примітивне та обмеження оточення, В принципі, як і сам «президент криворізького кварталу». Дзвінок йому від Сплячого Джо, на який так безглуздо молилися, був просто як «контрольний постріл». А де Хантер?

Потім був інший справжній дзвінок Байдена своєму союзнику та істинному партнеру – полковнику КГБ Путіну. Це вже була  справжня капітуляція, яку вимагав та на яку чекав Кремль. Та принизлива капітуляція була прийнята. Жах почав накривати Україну, Польщу, Балтію та далі та далі. І жах накрив США паралельно із тим мороком, що привніс Сплячий Джо із своєї клікою до країни. Трамп про це все попереджав.

Злочинний наказ путінського союзника – Байдена розвернути американські есмінці, що вже наблизилися до Босфору, це навіть не умиротворення та відверта зрада України. Це пряме виконання наказів Путіна. В принципі, той безумний лівий маразматик Україні нічого не винний, окрім, як відповісти за ту кров, що була пролита, в тому числі, за його вини, а також таких, як Керрі, Нуланд, Йованович і Блінкен, і Салліван та багато інших. Але, залишити без підтримки Болгарію та Румунію, немовби, поки що союзників по НАТО, це зовсім інше. І про що там верещить «Defense Express», захищаючи стратегічні злочини та відверту зраду Байдена та його лівих екстремістів?

Вони – Байден та Путін, домовилися про все. Давно, дуже давно. Про Ізраїль, про Ємен, про Іран, про Сирію, про Центральну та Східну Європу, про Україну. Умови диктує виключно Кремль, Лубнка та Путін.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.