Китай, Росія та Іран: приниження США у Відні

11 апреля 2021, 19:09
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
176
Китай, Росія та Іран: приниження США у Відні

Ультиматум Тегерану у бік Байдена був зрозумілим та однозначним – здавайтеся. За нами Пекін та Москва, Сі та Путін.

Було б дивом, яке неможливо пояснити, якщо Китай та Росія не принизили би США у Відні. Після підписання епохальної «Тегеранської угоди» між китайськими комуністами та іранськими муллами, геополітичний контроль над Іраном, фактично, перейшов до товариша Сі та ЦК КПК. Путін із своїми опричниками, виключно, на других ролях. Але, Пекін чудово розуміє, що без Кремля стратегічний баланс втримати, а тим більше ще сильніше схилити на свою користь, неможливо.

Зрозуміло, що історичне рішення президента Трампа розірвати будь-які узи, що пов’язували США із іранським ядерним мракобіссям, у вигляді «іранських ядерних паперів», неймовірно принизило Барака Хуссейна Обаму. Такого цей сталініст, комуніст та ісламіст пробачити не міг. І тому, в ультимативній формі наказав Сплячому Джо повернути США до безумного JCPOA. За різними джерелами, Обама, як відступні за «іранський ядерний злочин», отримав із колишнім премєром Італії Ренці, приблизно 400 мільйонів доларів. А режим у Тегерані – приблизно 150 мільярдів доларів.

Джозеф Байден у страшному відчаї. Беззаперечний наказ від номінального хазяїна Білого дому – Обами, отриманий. Виконати його, фактично, неможливо. Неперевершена заслуга Трампа та його людей, що вони встигли виставити стільки запобіжників, що повернути Сполучені Штати до JCPOA можна лише ціною тотальної капітуляції. І. напевно, ще одне із найважливіших – стратегічна картина після 2015 року змінилася настільки кардинально, що повернення до JCPOA виглядає, як повний політичний анахронізм. Ось чому, Сплячий Джо та його камарилья весь час твердять про «нову угоду» із Іраном. Про яку, угруповання, що захопило Білий дім, не каже нічого.

Приниження США у Відні, на протязі 6-8 квітня 2021 року, було болісним та вражаючим. Іранські клерикали, фактично, знущалися над американської делегацією. Та Роберт Маллі, напевно, заслуговував на таке приниження. Саме Маллі очолював американську делегацію на тих зловісних переговорах у 2015 році. А зараз Маллі, за наказом Обами, знову повернутий Сплячим Джо на посаду «головного по Ірану» від США.

Маллі, фактично, не виходив із віденського готелю, де зупинилася американська делегація. А самі переговори велися в зовсім іншому готелі Відня. Американців лише інформували про те, що відбувалося без їх участі. Або, не інформували взагалі. Волю диктували лише Пекін та Москва. Та були ще одні принижені – Франція, Британія та Німеччина. На цих підписантів «іранського ядерного злочину», як виглядає, взагалі ніхто уваги не звертав. І правильно робили. З геополітичної точки зору.

Ультиматум Тегерану у бік Байдена був зрозумілим та однозначним – здавайтеся. За нами Пекін та Москва, Сі та Путін. З цим Маллі й повернувся до Вашингтону. А навздогін Іран почав виробництво у Натанзі вдосконалених центрифуг для більш якісного збагачення урану. Ізраїль, м’яко кажучи, у щоці та хвилюванні. Так саме, як і держави Заливу, передусім, Саудівська Аравія. Вони абсолютно розуміють, що витворяє Сплячий Джо та які справжні наміри Ірану.

Іран вже нічого не цікавить, навіть величезні гроші та, особливо, після гарантій від ЦК КПК, що тегеранські мулли отримують на протязі наступних двадцяти п’яти років 450 мільярдів. Звичайно, якщо будуть поводитися відповідно, як того вимагатиме Пекін та, можливо, після консультацій із Кремлем. Іран цікавить лише ядерна бомба. А дозвіл на це тепер точно будуть видавати Сі та Путін, або ті, хто прийде їм на зміну.   

Зеленський літав у абсолютно правильних напрямках – Катар та Туреччина. Та надії на те, що він хоч щось розумів, що відбувається там, на Широкому Близькому Сході, відверто мізерні. Володю, лети до Ізраїлю, поки не запізно. У Ізраїлю вже немає іншого виходу. А камарилья Байдена ненавидить Ізраїль.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.