Геостратегічний злочин Байдена: Перська Затока

3 апреля 2021, 18:11
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
82
Геостратегічний злочин Байдена: Перська Затока

Це не збіг у тому, що коли Китай та Іран підписують угоду про стратегічне партнерство на 25 років, Байден видає безумний та страшний указ про тотальне скорочення присутності СЩА у Затоці.

Китай та Іран впровадили Джозефа Байдена до Білого дому. Росія, фактично, займалася тим самим, але набагато обачніше та підступніше у порівнянні з 2016 роком. Сплячий Джо – тотальна маріонетка в руках ЦК КПК та тегеранських реакційних клерикалів. І за стратегічний борг, який перевернув на геополітичній карті все, треба платити. Що Сплячий Джо та його лівоекстремістська кліка й робить.

Це не збіг у тому, що коли Китай та Іран підписують грандіозну угоду про стратегічне партнерство на 25 років, Джозеф Байден видає безумний та страшний указ про тотальне скорочення присутності армії США в регіоні Перської Затоки. Так, це приниження Америки. Та Сплячий Джо Америку ненавидить. Так, це зрада істинних союзників США у такому доленосному регіоні. Але, у Сплячого Джо та його камарильї немає, ані союзників, ані партнерів там. Так, це повне відкриття стратегічного простору для масштабної експансії Ірану в Заливі. І саме це для Байдена та його екстремістів, що захопили Білий дім, є найголовнішим.

Просто пригадайте, як верещали сам Сплячий Джо та його холуї, коли Трамп наказав поступово виводити війська США з території ФРН. У тому ідіотичному вереску було все: і зрада, і відступ, і втеча. А про те, що американським військам немає чого вже робити на німецькій землі, ліва банда Байдена мовчала. А те, що частина війська повинна була бути переміщена до Польщі, Сплячий Джо намагався взагалі не згадувати. А справжній геостратегічний злочин вчиняється саме зараз і саме «президентом-крадієм» Джозефом Байденом. Вчиняється свідомо, підло, підступно та у повній взаємодії із найбільш страшними ворогами США та цілого вільного світу, передусім, із Іраном.

Президент Дональд Трамп, наприкінці свого першого терміну, фундаментально змінив цілий стратегічний ландшафт на Широкому Близькому Сході. Двосторонні угоди між Ізраїлем та низкою країн регіону – це дійсно історичний прорив. Ненависник Ізраїлю Байден такого пробачити не міг. Як і не міг пробачити стійкого позиціювання низки країн регіону Затоки по відношенню до безумного режиму мулл у Тегерані. І Байден вдався до геостратегічного злочину. Він би не вчинив інакше. Саме такими були домовленості між його, Байдена, лівоекстремістським угрупованням та радикалами у Тегерані. А за цим все вкрай уважно доглядали інші союзники Сплячого Джо – із Пекіну та Москви.

Бахрейн, Катар, ОАЕ та Оман – це форпости військової могутності США у Затоці. Після підписання антиамериканським екстремістом Байденом наказу про грандіозне скорочення американських військ в регіоні, всі ці істинні союзники Америки у регіоні – в стані глибинної прострації. Їх просто та жорстоко зрадили, залишивши напризволяще. У той момент, коли Іран, буквально, з кожним днем набуває все більшої ваги й тому стає все більш зухвалим та агресивнішим. Що буде тепер із базуванням 5 флоту США у Бахрейні? Що буде із ключовою базою сил Сполучених Штатів у Катарі? Що станеться із базами США в Еміратах та Омані? Виводити, але коли та куди? Це злочин, якого, як США, так і світ, не бачили дуже давно.

Сплячий Джо, Блінкен, Салліван та інші найбільш страшні елементи цієї антиамериканської зграї не можуть жити без реінкарнації зловісної «іранської ядерної угоди». Там величезні та криваві гроші. Їх справжній хазяїн – радикальний ісламіст, комуніст та сталініст Барак Хуссейн Обама  віддав наказ повернути США до того зловісного злочину. Але, миттєво не вийшло. Трамп та його команда виставила дуже багато запобіжників. І тому Сплячий Джо та його камарилья пішли на один із найбільш страхітливих геополітичних злочинів – віддати Перську Затоку на розтерзання Тегерану, Москві, Пекіну, Дамаску, Хезболлі та хоуситам.

Пентагон мовчить. Вони відмовлялися виконувати вірні та необхідні накази Дональда Трампа. А зараз, коли Пентагон захоплений лівими екстремістами, вони повинні виконати геостратегічний злочинний наказ «президента-крадія» Джозефа Байдена. Страшна дилема – вірність присязі, або лояльність геополітичному злочину від Джозефа Байдена?             

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.