Пекін – Тегеран: союз необхідності. Стратегічний крах Байдена та Блінкена

31 марта 2021, 18:16
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
77
Пекін – Тегеран: союз необхідності. Стратегічний крах Байдена та Блінкена

Тепер, після укладання «Пекінської угоди», умови будуть виставляти спільно – Сі та Хаменеї. Час від часу, вони будуть запрошувати приєднатися й Путіна.

Після політичного краху Байдена та Блінкена в Анкориджі, настав крах Байдена та Блінкена стратегічний – у Пекіні. Пекінські комуністи та тегеранські мули, нещадно знущаючись над своїм ставлеником, як виглядає, вирішили просто «добити» Сплячого Джо. Цей старий маразматик їх вже, фактично, не цікавить.

ЦК КПК, на чолі із Сі, та радикальні клерикали з Тегерану, на чолі зі Хаменеї, зробили все можливе та неможливе, аби закрити дорогу Дональду Трампу до Білого дому. Китайські комуністи та іранські мули правильно усвідомлювали, що другий термін Трампа може завершитися для них абсолютним побиттям, а іранським правителям, можливо, що й знищенням. Смерть Сулеймані – це страшне та вічне нагадування.

Такого історичного шансу для союзу Китаю та Ірану могло не трапитися дуже довго. Та вся логіка геостратегічного розвитку не могла не привести до «Пекінської угоди» від 27 березня 2021 року. Союз Пекіну – Тегерану офіційно відбувся.  Глобальна архітектура змінилися докорінно. Зупинити це було, фактично, неможливо. Байден із своїми лівими екстремістами та безголовими клерками лише прискорили цей такий зловісний тренд.

У Тегерану не було вибору, Вибору лише на яких умовах підпорядкувати себе Пекіну та його кормчим. Але, навряд чи, іранські клерки мають таке далекосяжне стратегічне сприйняття, що може сягати аж 25 років. А саме на стільки, згідно із угодою, Іран віддав себе у підпорядкування комуністичному Китаю. Навряд чи і китайські комуністи можуть, хоч приблизно, сказати, а як буде виглядати глобальний світопорядок через 25 років. Тому, ЦК КПК буде витискати із «Пекінської угоди» все, що можливо.

400 млрд. доларів на 25 років – це величезна сума. Китай буде скуповувати в Ірані все – телекомунікації, транспорт, дороги, енергетику, підприємства. З кожною новою покупкою вплив Пекіну на поведінку Тегерану буде зростати. Іронія полягає в тому, що основні інтереси китайських комуністів та іранських мулл співпадають. І саме це зробило «Пекінську угоду» справжнім геополітичним жахом. Байден буде відповідати саме за це. Зупинити те, що насувається, він буде не в змозі. Та головне, він і не буде нічого зупиняти.

ЦК КПК вкрай пов’язаний із Сплячим Джо та його камарильєю, вірніше, навпаки. А тегеранський режим знав, що Сплячий Джо хоче реанімації безумного «іранського ядерного пакету» лише для того, аби заробляти шалені гроші, як це робив істинний нинішній  хазяїн Білого дому – Барак Хуссейн Обама. Після 27 березня 2021року, тегеранські мулли взагалі хочуть розтоптати Сплячого Джо.

В агонії, яка вже, фактично, немає меж, Байден та Блінкен надісали до Тегерану таємний пакет із умовляннями на адресу іранських мулл. Практично, то був текст капітуляції США перед Іраном. Капітуляції США Байдена. Відповідь Тегерану була відверто вбивчою – жодних переговорів, жодних умов. Умови диктувати бажає лише Тегеран. А тепер, після укладання «Пекінської угоди», умови будуть виставляти спільно – Сі та Хаменеї. Час від часу, вони будуть запрошувати приєднатися й Путіна.

Геостратегічний баланс на Широкому Близькому Сході знову радикально змінився, Комуністичний Китай прямо виходить на рубежі Перської Затоки. Силові імпульси поведінки іранського режиму, які вже й так сягнули вельми критичних меж, стануть ще більш наполегливішими та агресивнішими. Напевно, можна стверджувати, що союз Москви – Тегерану – Дамаску – Хезболли на наших очах перетворився на союз Пекіну – Тегерану – Москви. Саме у такій послідовності за вагою стратегічної значущості та лідерства.

Байден та його ліві екстремістські ідіоти, буквально, за лічені тижні, знищили навіть ту уявну стабільність, що склалася в регіоні Широкого Близького Сходу, виключно, завдяки Трампу та його людям. Байден, Блінкен та інші все це знищили абсолютно свідомо. Знищили, щоб бути знищеними самі. Це єдине, що надихає. 

     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.