Безумство та катастрофа на кордонах США. Злочини та зрада Байдена-Харріс

28 марта 2021, 11:56
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
235
Безумство та катастрофа на кордонах США. Злочини та зрада Байдена-Харріс

Все це злочинне безумство Байдена відкрило шлях до справжньої катастрофи на американських кордонах.

У 2016 році, ліво-екстремістському, анти-американському угрупованню Обами – Клінтон – Байдена не вистачило, приблизно, півроку, аби заполонити США такою кількістю мігрантів, аби вони б забезпечили перемогу Злодійкуватої Хілларі. Зараз до цього злодійського угруповання увійшла Камала Харріс, увійшла за прямим наказом Обами. То був ультиматум для Сплячого Джо. Зараз, вкрай ліва екстремістка Камала, прямим текстом, називає офіцерів Імміграційної та Митної поліції США (ICE) - членами KKK.

З перших секунд, після захоплення Білого дому, Сплячий Джо почав знищувати все, що залишив після себе президент Трамп для захисту Америки. Трамп знав, що насувається та відкрито про це попереджав. Тільки він просто не міг навіть уявити, що бандою Обами – Клінтон - Байдена будуть вкрадені, приблизно, два мільйони голосів, а рівень зради у найближчому оточенні буде такий страшний.  Тепер Америка заклякла, із жахом спостерігаючи в реальності все те, про що попереджав Трамп.

Сплячий Джо одним із перших відмінив указ, яким заборонявся в їзд до США вихідців із держав-розсадників тероризму. Вже через декілька тижнів, на південних кордонах Сполучених Штатів зявилися єменські хоусити. Потім демонтаж всієї структури захисту та безпеки американських кордонів набрав шаленої швидкості – від зупинення будівництва стіни до заборони депортації нелегалів, від відмови угоди із Мексикою щодо утримання нелегальних іммігрантів до відміни дій щодо утримання дітей нелегальних шукачів кращої долі у США. Все це злочинне безумство Байдена відкрило шлях до справжньої катастрофи на американських кордонах. Та не майте жодних ілюзій – всі ці злочини та зрада Сплячого Джо та Камали – це єдиний, узгоджений та холоднокровний план.

Лише за лютий на південних кордонах США накопичилося десь 120 тисяч нелегалів, у першу чергу, із країн Центральної Америки. З кожним днем їх кількість невпинно зростала. Так ті орди відреагували на свідоме відкриття кордонів Байденом. Майже теж саме сталося і в 2015-ому, коли мільйони рушили до Європи на заклик Меркель.  За березень кількість незаконних мігрантів лише зростала, а імміграційні, прикордонні та митні служби США виявилися, практично, паралізованими указами Байдена та рішеннями його адміністрації.

Лише в одному відділенні для утримання нелегалів у Арізоні знаходиться приблизно 850 дітей-нелегалів, кинутих батьками напризволяще, а за ними доглядають тільки два офіцери – прикордонники. У деяких таборах для нелегалів у Техасі перебувають тисячі та тисячі людей, фактично, без їжі та води, а за ними слідкують лише декілька співробітників Митної та Прикордонної служби США (CBP). Офіцери та співробітники ICE та CBP розгублені, дезорієнтовані, принижені та, фактично, кинуті напризволяще. Це результат свідомих дій банди, що засіла зараз у Білому домі. А керувати всім цим мороком Сплячий Джо призначив Алехандро Майоркаса – вихідця  з комуністичної Куби.

Прогнозують, що до кінця року, на територію США можуть потрапити десь 2 мільйони нелегалів. У 2016-ому ліво-радикальна банда Обами-Кілнтон-Байдена планувала заполонити країну, приблизно, 5 мільйонами нелегалів, аби забезпечити перемогу для Злодійкуватої Хілларі. Тоді вони не встигли. Зараз ця банда наскрізь відкрила американські кордони.     

Вісімнадцять сенаторів – республіканців на чолі із сенаторам від Техасу – Крузом та Корніним, рушили до південних кордонів, щоб побачити все те безумство, яке наробили Сплячий Джо та Камала. З протилежного боку річки Ріо Гранде, на мексиканському березі, озброєні банди, що займаються трафіком людей до США, відкрито погрожували американським сенаторам.  Те, що побачили та почули сенатори не вкладається у нормальне уявлення. Абсолютно вірно, тому що Байдена і не керується такими категоріями взагалі. Набагато страшніше, що він безумно виконує все, що наказуються справжніми творцями цього безумства. Недарма Сплячий Джо визнав, що він постійно на звязку із Обамою.

Останній наказ, який був виконаний Сплячим Джо – це призначення Камали керувати тим безумством, що вони разом утворили на американських кордонах. Чутки про те, що Сплячий Джо піде з Білого дому наприкінці року стають все сильнішими. Питання в тому, а що буде із США до кінці року?           

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.