Стратегічні катастрофи Байдена та Блінкена: Саудівська Аравія, Ємен, Сирія

17 марта 2021, 18:01
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
120
Стратегічні катастрофи Байдена та Блінкена: Саудівська Аравія, Ємен, Сирія

Не довіряйте жодним словам Байдена та його ліво-екстремістської банди на адресу Широкого Близького Сходу. Все набагато простіше та страшніше.

Стратегічна катастрофа розверзається на Близькому Сході. Якийсь «представник» мертвої «ООН» верещить про те, що «Ємен увійшов до фази найбільш потужного зіткнення». Іншого, окрім такого відчайдушного верещання, від нього та таких, як він, чекати й годі.

Ізраїль, теж у відчаї, майже безперервно бомбить у Сирії все, що, хоч якось, пов’язано із Іраном, або Хезболлою, або взагалі з ними не пов’язано. Ізраїль залишився один у розтерзаному регіоні, який стрімко рухається до великого зіткнення. Ізраїль, в принципі, завжди був один, але в Єрусалимі знали, що в Білому домі в останній момент прийдуть на допомогу. Зараз в Єрусалимі знають, що з Білого дому допомога не надійде. Більше того, всі знають правду - у Білому домі вороги Ізраїлю та соратники Тегерану та Хамасу.

В Ер-Ріяді також чудово знають, що кліка Сплячого Джо, яка захопила Білий дім, буде мститися, як королівській родині, так і Саудівській Аравії, в цілому. За дійсно дружбу короля Салмана із Трампом, за Ємен, за Сирію, за Затоку, за баланс сил у Червоному морі.

В Анкарі також чудово розуміють, хто окупував Білий дім і тому готуються до всього, в першу чергу, до ультиматуму залишити Сирію. Ось чому, у забутому вже Алеппо поновилися атаки російської та сирійської авіації на позиції угруповань, яких підтримує Туреччина. І це лише прелюдія. І ці атаки поновилися відразу, як Путін, знову урочисто, разом із Ердоганом, запустили в дію черговий блок атомної електростанції. Блискуча прелюдія до очної зустрічі, якщо вона ще має сенс?

Не майте жодних ілюзій, що Сплячий Джо, Блінкен, Салліван та інші з Білого дому не мають будь-якого плану щодо Близького Сходу. Не тіште себе тим, що пройшло дуже мало часу, щоб почати хоч якось ефективно діяти. Не довіряйте жодним словам Байдена та його ліво-екстремістської банди на адресу Широкого Близького Сходу. Все набагато простіше та страшніше.

Барак Хуссейн Обама надав Сплячому Джо беззаперечний наказ: «Знищити спадщину Дональда Трампа на Близькому Сході. Покарати Ізраїль. Покарати Саудівську Аравію. Врятувати та відродити іранський режим». Накази Обами не обговорюються, вони виконуються. Що зараз і коїться на Близькому Сході. І це лише прелюдія до справжнього побоїща. Перші криваві сполохи вже мигкотять.

На Саудівську Аравію летять ракети, випущені терористичними бандами хоуситів. Ракети, або російського, або іранського, виробництва. Особливого значення це не має. У Сирії знову палають Хома, Хомс, Алеппо та Ідліб. Біля берегів Ємену атакують танкери та інші кораблі. У Лівані повний політичний та соціальний хаос, який на руку лише Тегерану та Москві, чим вони й користуються. Далі буде ще гірше.

А Байден та Блінкен знімають з хоуситів статус «терористів». Байден, Блінкен та Салліван ллють «крокодилячі сльози» з приводу десятої річниці кривавого мракобісся у Сирії, хоча їх руки абсолютно залиті кров’ю ні в чому не винних сирійців. Байден та його камарилья, за різними джерелами, ведуть таємні переговори із муллами з Тегерану. Ось це – справжні дії та вчинки справжніх Байдена, Блінкена та Саллівана. Кажуть, що, немовби, Блінкен має єврейські коріння з України. Упаси Господь, Ізраїлю мати таких сородичів, як Блінкен. Україні також.

Тегеранський режим зробив дуже багато, фактично, все, що було в його силах, аби допомогти Сплячому Джо та його зграї окупувати Білий дім. Теж саме робили китайські комуністи та кремлівські чекісти. Всі соратники, союзники та партнери Джозефа Байдена. Але, головне, соратники та союзники Барака Хуссейна Обами.

Ставки були, є та будуть вкрай високі. Мова далеко не про отруйну та божевільну «іранську ядерну оборудку». Мова про контроль та господарювання на Широкому Близькому Сході. Обама, Байден, Хаменеї, Путін – на одному боці цього стратегічного побоїща. Хто буде на протилежному? Часу вже, фактично, не залишилося.     

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.