Катастрофа на кордонах США: безумство та злочин президента-крадія Байдена

7 марта 2021, 17:52
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
162
Катастрофа на кордонах США: безумство та злочин президента-крадія Байдена

Коли у Білому домі перебувають ті, хто має за мету знищити країну, повинні були знайтися ті, хто цю країну буде захищати.

Стратегія президента-крадія Джозефа Байдена  -  «Америка в останню чергу» (America Last) змітає все на своєму шляху, залишаючи за собою руїни та знищену країну. У 2016 році банді Обами-Клінтон-Обами для «перемоги» не вистачило, приблизно, півроку. Вони не встигли заполонити США десь одним мільйоном незаконних мігрантів.

Першим, що зробив Сплячий Джо, коли захопив Овальний кабінет у січні, так це припинення дії указу президента Трампа щодо заборони вїзду до США громадян із семи держав – основних спонсорів світового тероризму, на кшталт Сирії, Судану та Ємену. Другим кроком Сплячого Джо було повне припинення будівництва стіни на кордоні Сполучених Штатів із Мексикою.

Президент-крадій та його зграя чудово знають, що вони витворяють. І тому укази по тотальному знищенню захисту кордонів Америки слідували один за одним, а паралельно, на всі ключові пости установ та відомств розставлялися чинники, які готові беззаперечно виконувати злодійські та антиконституційні накази і укази Байдена ьа його ліво-екстремістської кліки.

Сплячий Джо підписав безумний указ, який отримав глумливу назву «Лови та відпускай», або «Catch-and-release», та широко відкрив двері для неконтрольованого напливу до Сполучених Штатів дітей іммігрантів – нелегалів. Зараз на південних рубіжах Америки накопичились вже тисячі та тисячі таких дітей, що прямо на очах перетворюється на гуманітарну катастрофу.

Сплячий Джо відмінив дії угоди міх США та Мексикою, яка дозволяла утримувати десятки тисяч нелегалів, які планували вдертися до США, на мексиканській території. Зараз вся ця армада ринулася в напрямку американських кордонів.

Байден та його крайня ліва камарилья планують відмінити угоди США із Гватемалою, Гондурасом та Сальвадором, угоди які давали захист кордонам США. А основна маса шукачів кращої долі рухається до кордонів Америки саме з цих центрально-американських держав.

Лише за місяць після захоплення влади Байденом, ситуація на південних та південно-західних кордонах США стала катастрофічною. Лише тільки за чотири останні дні лютого, через шість, вкрай слабко захищених ділянок кордону Америки із Мексикою у Техасі, на американську територію прорвалися вісімсот нелегалів. На ділянках кордону із Арізоною ситуація ще гірша. А накази, що йдуть з Вашингтону, бентежать та деморалізують правоохоронців.

Служби та інституції США по захисту кордонів, імміграції, митниці – ICE та інші, у відчаї та  повному сум’ятті, Вони давали присягу, яку їм не дозволяють виконувати. Не дозволяють свідомо та злочинно. А тисячі нелегалів, фактично, безкарно вторгаються на американську землю. А серед них – злочинці, вбивці, гвалтівники, наркомани та інша нечисть. Їх вже знаходять дуже далеко від південних кордонів США – у Пенсильванії, Мічигані, Південній Кароліні та всюди.

Влада південних штатів – від Техасу до Арізони та Нью-Мексіко – бє у набат. Та деякі з них, особливо у Техасі, все чудово розуміють, що витворяють у Вашингтоні за наказами президента-крадія Байдена. Тому губернатор Техасу віддав наказ національній гвардії штату та воєнним підрозділам виступити на захист кордонів, як Техасу, так і США. Коли у Білому домі перебувають ті, хто має за мету знищити країну, повинні були знайтися ті, хто цю країну буде захищати. Схоже, що Техас підняв прапор боротьби за США, що зараз автоматично означає боротьбу проти лівацької та нелегітимної кліки Джозефа Байдена.

Президенту-крадію та його зграї необхідно завершити те, що не встигла зробити банда Обами-Клінтон-Байдена. Їм необхідно до проміжних виборів у Конгрес, у листопаді 2022 року, впустити до СЩА таку кількість нелегалів, монстрів, крадіїв та бандитів, аби вони точно б забезпечили перемогу демократам. І ті, хто окупував Білий дім не зупиняться не перед чим.

Техас, у грудні 2020 року, подав до Верховного Суду США вікопамятний позов проти тотальної фальсифікації виборів президента Сполучених Штатів. До того позову приєдналися вісімнадцять штатів. Зараз Техас встав, фактично, на захист держави. До Техасу вже приєдналися двадцять штатів.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.