Крах Байдена та Блінкена на Близькому Сході. Свідомий, спланований та узгоджений

2 марта 2021, 17:25
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
113
Крах Байдена та Блінкена на Близькому Сході. Свідомий, спланований та узгоджений

Іранські мулли поставили «президента-крадія США» Байдена перед вибором: або капітулюєш, або ведеш війну.

«Президент-крадій» Байден, у самі перші години перебування у Білому домі, широко відкрив ворота для вїзду до США із держав-спонсорів світового тероризму – Сирії, Ємену, Судану та далі за списком. При цьому, самі американські громадяни, фактично, позбавлені можливості, не те, щоб вільно виїжджати за кордон, а навіть вільно переміщатися між американськими штатами. Так Сплячий Джо почав робити Америку більш «відкритою» та «привабливою». Для терористів, екстремістів, фанатиків та божевільних. Це психологія та філософія існування Сплячого Джо.

Одним із перших розпоряджень Ентоні Блінкена, коли він зайняв будинок Державного департаменту США, стало зняття грифу «терористична організація» з хоуситів, що криваво  орудують  у знекровленому Ємені. Це прямий «подарунок» тегеранському режиму мулл від Байдена – Блінкена та прямий натік Ізраїлю. А Блінкен, немовби, єврей. І Блінкен відверто ненавидить ізраїльську державу. Так само, як і Джозеф Байден.

Байден та Блінкен лютують. Вони обіцяли іранським фанатичним кормчим поновити безумну «іранську ядерну» оборудку, що привнесла до режиму у Тегерані сотні мільярдів доларів та неймовірно посилила божевільний тегеранський режим. Саме зараз, ракети, що були збудовані за ті облудні кошти, летять з території Сирії у бік американських баз в Іраку та приносять із собою смерть. Але, за ті сплачені Ірану сотні мільярдів грошей американців, Барак Хуссейн Обама, як стверджують, отримав сотні тисяч. І не тільки Обама. Тому Байден та Блінкен у сумятті.

Крах «президента-крадія» на Широкому Близькому Сході відбувся вкрай швидко та вражаюче. Але, майже точно, такий крах був зазделегідь спланований та узгоджений. Це зараз видається, як майже немислимим, що Трамп та Помпео встигли підготувати та змусили підписати угоди між Ізраїлем та низкою держав Широкого Близького Сходу. Без них, точно, Сплячий Джо та його камарилья знищили б там вже все.

Ізраїль та Саудівська Аравія – дві основні, стратегічні цілі, проти яких спрямовані дії та ненависть Сплячого Джо та його зграї. Ось чому він так довго не телефонував Бібі, а після розмови з ним миттєво підписав папери із зняття низки санкцій з Ірану, дозволивши ватажкам режиму в Тегерані в’їжджати до США. І одночасно Байден віддає наказ Блінкену на заборону постачання зброї Ер-Ріяду та обміну розвідінформацією. Як памятаємо, самий перший закордонний візит президента Трампа був саме до Саудівської Аравії. А Блінкен розсекречує документи, які стосуються вбивства невідомо ким саудівського журналіста Хашоггі, лише для шантажу офіційного Ер-Ріяда.

Тегеран, Москва, Дамаск, Хезболла та Хамас одночасно діють за декількома стратегічними напрямками – Ірак, Ємен, Саудівська Аравія, Ізраїль, Перська Затока та Червоне море. Спротиву, фактично, ніякого. Ультиматуми Білому дому та «президенту-крадію» виставлені. Терміни також – три місяці. Ізраїль залишився один, як, майже, і Саудівська Аравія.

За параметрами, що склалися, Ємен, скоріш за все, стає основною мішенню режимів у Тегерані та Москві. Контроль над Єменом означає контроль над Червоним морем, а також неймовірне посилення тиску на Ер-Ріяд. Ось чому, як «вдячність» Сплячому Джо, з єменської території наносяться ракетні удари по Саудівській Аравії. І це виглядає, як лише прелюдія.

Іранські мулли поставили «президента-крадія США» Байдена перед вибором: або капітулюєш, або ведеш війну. Сплячий Джо, майже точно, не вибере нічого із запропонованого. А потім капітулює.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.