Іран: спланована та узгоджена капітуляція Байдена

23 февраля 2021, 11:10
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
51
Іран: спланована та узгоджена  капітуляція Байдена

Параноя, відчай, страх та зрада – ось чим керуються Байден та його зграя. Ультиматум Байдену та його камарильї тегеранським режимом виставлений.

Не вірте жодному слову Байдена та його лівим екстремістам. У них вкрай мало часу й тому вони спалюють за собою все. Просто у цієї банди, що захопила владу у США немає, ані іншого виходу, ані іншого вибору. Дивіться лише на їх реальні та страшні дії та рішення.

Лівоекстремістське угруповання на чолі із Сплячим Джо, що тотально підконтрольне сталіністу та радикальному ісламісту Бараку Хуссейну Обамі, вже капітулювало перед тегеранським режимом мулл. Але, якщо набагато вірніше, то просто підтвердило тотальну капітуляцію перед дикунським режимом мулл, що була сплановано та узгоджено здійснена режимом Обами. Цілі двох режимів – у Вашингтоні та Тегерані – були одні: знищення Ізраїлю та встановлення відповідної гегемонії над цілим Широким Близьким Сходом.

«Іранська ядерна угода», або JCPOA, стала взірцем тотальної, підлої, але узгодженої та спланованої капітуляції. Коли Президент Трамп вивів СЩА із того жаху, це був удар найбільшої сили, який колись небудь наносився по цілям та стратегіям банди Обами-Клінтон-Байдена. Ця банда такого простити не могла. Й не тому, що ненавиділа Дональда Трампа, а передусім тому, що вона була найнадійнішим союзником Тегерану та тегеранського радикально реакційного режиму мулл.

Барак Хуссейн Обама, у 2015 році, віддав абсолютний для виконання наказ: JCPOA у Відні повинен був бути підписаний. Джон Керрі та Венді Шерман виконали той зловісний наказ. Зараз у США зявляються дані, що Джон Керрі, на протязі 2019 року, мав контакти із високопосадовцями іранського режиму, включаючи Заріфа, аби домогтися поразки Дональда Трампа. Розвідслужби США, наприкінці 2020 року, підтвердили, що на перемогу Сплячого Джо працювали Пекін та Тегеран. Було б вкрай дивно, якщо цього б не було.

Тому Сплячий Джо надав зраднику, за багатьма даними, В’єтнамської війни -  Керрі високу посаду керівника США у боротьбі із «змінами клімату». Та не вірте цьому. Я не про «зміни клімату», а про те, чим насправді буде займатися цей мерзотний елемент Джон Керрі. Як і намагання Сплячого Джо знову прилаштувати стару ліву екстремістку Венді Шерман до Держдепу. На руках у Керрі та Шерман дуже багато крові, включаючи також і кров простих іранців. Та ще більше крові, як виглядає буде пролито, причому незабаром.

150 мільярдів доларів банда Обами –Клінтон-Байдена передала режиму в Ірані на виконання зловісної «ядерної угоди». Як результат, домінування Тегерану в регіоні досягло небаченої потуги. Саме це і було метою банди, що засіла тоді у Білому домі. Та підтримка режиму іранських мулл не була односторонньою. Багато джерел ведуть мову про те, що Обама та колишній італійський прем’єр Ренці отримали від Тегерану відкупних на суму 400 мільйонів доларів. Саме тому Байден хоче повернути США до того злочину у вигляді «іранської ядерної угоди».

Параноя, відчай, страх та зрада – ось чим керуються Байден та його зграя. Нічого іншого зараз у Білому домі не існує. А що може інше існувати у тих, хто брутально захопив владу та ще й за прямої допомоги із боку Ірану, Китаю та, майже точно, Росії? Це саме те, чого прагнули у Пекіні, Тегерані та Москві. І саме тому Тегеран зараз керує та виставляє умови.

Ультиматум Байдену та його камарильї тегеранським режимом виставлений. Термін виконання – три місяці. Про це особисто оголосив аятола Хаменеї. Знущання Ірану над МАГАТЕ небачене та тотальне. Але, МАГАТЕ на це і заслуговує.

В Іраку рівень нападів на бази США посилюється щодня. Це також елементи іранського ультиматуму.

Зрада Байдена та Блінкена Ємену була із захватом сприйнята в Тегерані. А Блінкен, за наказом Байдена щодо Ємену, намагався задобрити іранський мулл.   

Найбільш страшне може трапитися, якщо Сплячий Джо, перебуваючи у своєму параноїдальному стані, може виконати ультиматум іранських мулл. До набуття режимом в Ірані власної ядерної зброї залишилися лічені місяці.   

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.