Імпічмент Джозефа Байдена

15 февраля 2021, 17:42
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
257
Імпічмент Джозефа Байдена

Кожний клаптик паперу, що підписав Сплячий Джо, видаючи їх в якості «президентських виконавчих указів», спрямовані на знищення США.

Близько 2 млн. голосів було вкрадено, сфальсифіковано та підроблено на користь Джозефа Байдена. Це за мінімальними припущеннями того, що сталося в Америці. Лише в Арізоні було вкрадено та підроблено від 350 до 790 тисяч голосів. У Пенсильванії – від 400 до 600 тисяч голосів. До цього небаченого, як у США, так й у світі злодійства, готувалися давно, дуже давно.

15 січня 2017 року, урядовий літак США із Сплячим Джо на борту взяв курс на Київ. За пять днів до інаугурації Дональда Трампа.  Довгі чотири роки Байден був «наглядачем» від банди Обами - Кілнтон над Україною. На його руках дуже багато української крові. А «афера Бурісми» була лише джерелом таємного та брудного збагачення на крові сімейства Байденів. Так де ж Хантер?

Джозеф Байден був та залишається ключовою фігурою анти-української коаліції вищого рівня на чолі із Бараком Хуссейном Обамою та Путіним. Саме Байден особисто та через своїх прихвостнів, як у США, так й в Україні, примушував Україну до капітуляції. А також через Україну вів війну на знищення Дональда Трампа, починаючи ще від початку 2016 року, а можливо, що й раніше.

Наприкінці 2016 року, коли до інаугурації Трампа залишалися лічені тижні, Барак Хуссейн Обама, під час наради у Білому домі, віддав наказ на початок операції «Crossfire Hurricane» - небачену досі в історії Сполучених Штатів операцію слідкування та тотальної дискредитації вже обраного Президента США. Сплячий Джо був присутній на тому зловісному збіговиську та погодився на те злодійство. Було б поза розумінням, якщо б він не погодився. Так та банда розпочинала захоплення Білого дому у січні 2021-го.

Але, війна проти Трампа та його сподвижників почалася на початку 2016-го. Саме тоді, на гроші Злодійкуватої Хілларі та Демократичної партії почало готуватися мерзотне та спотворене «Досє Стілла». Сплячий Джо про це все знав. Більше того, його найближчі клерки, що відповідали, в тому числі й за Україну, були задіяні у тому безумстві. А прізвища в Україні вже давно відомі. Вірно, В. Чалий, О. Шуляр, С. Лещенко та інші? Наглядала та керувала за всім тим Марі Йованович, або просто «Маша». А тією Машею керувала Вікторія Нуланд.

Трамп знав дуже багато. Питання в тому, чому він вигнав Йованович лише навесні 2019 року, тим самим роблячи майже неможливим відвернення безумної фальсифікації, що насувалася та трапилася? Перший режисований фарс у вигляді «імпічменту - 2019» був лише одним із елементів найбільшого злочину в історії США – державного перевороту, кульмінацією якого стали «вибори» 3 листопада 2020-го. «Імпічмент - 2021» був замислений вже, як свого роду, заключна вендета.

За даними американської розвідки на перемогу Сплячого Джо працювали режими у Пекіні та Тегерані. Тільки треба було додати, що й у Москві також. Так фальсифікувати, та ще у таких грандіозних масштабах, можуть лише із Кремля та Луб’янки. А Байден – член антиукраїнської коаліції вищого рівня на чолі із Путіним та Обамою-Клінтон.

Кожний клаптик паперу, що підписав Сплячий Джо, видаючи їх в якості «президентських виконавчих указів», спрямовані на знищення США. І всі ці зловісні папери – виключно заради задоволення забаганок союзників та партнерів угруповання Джо Байдена у Китаї, Ірані та Росії. Сплячий Джо, як виглядає, просто відробляє допомогу від Сі, Хаменеї та Путіна. Від миттєвого продовження жахливого START III, до зупинки Keystone XL, до відкриття кордонів для нелегалів, до зняття з хоуситів статусу міжнародних терористів, до відмови визнавати Голани територією Ізраїлю та до інших жахів та зрад. Та головне, всі ті папери є абсолютно нелегітимними, тому що абсолютно нелегітимним є сам «президент» Байден. І він та його камарилья про це дуже добре знають.

21 січня 2021 року, на другий день після того, як президент – крадій Джозеф Байден окупував Білий дім, конгресмен від Джорджії  Марджорі Тейлор Грін ініціювала процедуру імпічменту Джозефа Байдена. Він звинувачується у справах, пов’язаних із Україною, Росією та Китаєм. Дуже багато чого, що накоїв Сплячий Джо у цих державах вже відомо. Інше стане відомо пізніше. Та, як виглядає, дозвіл та наказ Обами полягав зовсім в іншому. Сплячому Джо, напевно, було наказано максимально знищити США, а потім піти, залишивши Білий дім справжній ставлениці банди Обами – Клінтон – Байдена – Камалі. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.