Ізраїль, Байден, Голанські висоти: фактично, оголошення війни?

11 февраля 2021, 17:46
Владелец страницы
міжнародні відносини, безпека та оборона, трансатланичні відносини
0
176
Ізраїль, Байден, Голанські висоти: фактично, оголошення війни?

Та історію вже не повернути. ЇЇ можна повернути, якщо США Байдена прямо оголосять війну Ізраїлю. А тим часом Путін, Лавров та Шойгу, один за одним телефонують до Ізраїлю.

Не було жодних сумнівів у тому, що для Байдена Ізраїль – це ворог. Можливо, не такий заклятий, як для Барака Хуссейна Обами, але ворог.

За всіма ознаками, Сплячий Джо буде починати повертатися до «нормальності» саме з Близького Сходу. Вирішальним запобіжним елементом  цього запланованого та божевільного повернення є саме Ізраїль. Бібі прямо попереджали, щоб він не загравав із Сплячим Джо, а до кінця боровся б за перемогу Трампа, яку так брутально вкрали. Бібі не послухався і тепер над Ізраїлем дуже чорні хмари, яких не було вкрай давно.

Ізраїль залишився, фактично, один. Той перелом у геостратегічному балансі на користь Ізраїлю трапився саме, та на жаль, у останні місяці перебування Трампа у Білому Домі. Угоди між Ізраїлем та низкою країн Затоки вкрай потужно зсунули баланс сил від теократичних безумців у Тегерані. Потужно, але далеко не остаточно. Сплячий Джо вирішив діяти відразу із найбільш страшного та стратегічного. Він хоче відмовитися від визнання суверенітету Ізраїлю над Голанськими висотами. Фактично, це може розглядатися, як оголошення війни США Байдена Ізраїльській Державі.

Сплячий Джо та його камарилья діють одночасно у кількох ключових напрямках, які природньо складаються у єдину та жахливу стратегію.

Зняття із терористів хоуситів статусу міжнародних терористів докорінно змінює ситуацію в Ємені, на Аравійському півострові та у Червоному морі. На користь Ірану та на шкоду та противагу Саудівській Аравії.   

Накладення ембарго на постачання американської зброї до Саудівської Аравії – прямий та неприхований удар по лідеру «єменської коаліції», яким є Ер-Ріяд, попередження іншим членам цієї коаліції та підле покарання саудівських короля та принца за їх стратегічні зв’язки із Трампом.

Неприховані кроки та пошуки шляхів до повернення США до страхітливої та безумної «іранської ядерної угоди» - це і параноя Сплячого Джо, але також і його свідоме переконання. Режим мулл вкрай повязаний із Бараком Хуссейном Обамою й не тільки з цим монстром. А Обама віддає прямі накази Сплячому Джо для безумовного виконання. Сплячий Джо їх безумовно виконує.

За дуже багатьма даними, Ірану, до набуття можливостей щодо збагачення урану до бойового, залишилося декілька тижнів. Нетаньяху у стані страхітливої паніки. Це абсолютно природньо. Мова прямо йде про майбутнє держави. А також і про майбутнє самого Бібі. Через півтора місяця в Ізраїлі знову вибори.

Це основні напрямки безумних та страшних дій Байдена та його угруповання на Широкому Близькому Сході про які відомо. А ті інші, про яких ми ще не знаємо?

Відмова від визнання суверенітету Ізраїлю над Голанами – це те, що стало відомо. Можливо, Сплячий Джо спеціально наказав зробити витік інформації, аби зробити Бібі більш слухняним. Це повністю в стилі цього лівого екстреміста, що оселився в Білому Домі. Згадайте, хто обдзвонював країну за країною, включаючи Україну, у самому кінці 2016 року, аби змусити їх голосувати проти Ізраїлю в ООН? Вірно, то був Джозеф Байден. А Дональд Трамп вже готувався до інаугурації. Після того, Нетаньяху жорстко відмінив приїзд Гройсмана із візитом до Ізраїлю.

Зараз Сплячий Джо може знову, як у 2016-ому, особисто, або за допомогою своїх клерків, почати обдзвонювати країну за країною, щоб ті відмовилися від визнання суверенітету Ізраїлю над Голанами.

Та історію вже не повернути.  ЇЇ можна повернути, якщо США Байдена прямо оголосять війну Ізраїлю. Але, навіть таке повернення стане лише тимчасовим.

А тим часом Путін, Лавров та Шойгу, один за одним телефонують до Ізраїлю.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.